4:10
    Michal ZÁBOJ
    (Pospíchal)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:10
branky: 13. Lukáš Trojáček, 27. Jan Keyzlar, 54. Jan Keyzlar, 56. Lukáš Trojáček - 7. Lukáš Kafka, 28. Jakub Dufek, 29. Robert Petr Koudelka, 38. Lukáš Kafka, 41. Lukáš Kafka, 41. Martin Škorpa, 42. Robert Petr Koudelka, 44. Jakub Dufek, 54. Robert Petr Koudelka, 58. Michal Záboj; rozhodčí: Martin Klán - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1 + Jakub Štván 5:1; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Šimák 19 - Karel Pergler 11, Josef Šedivý 0; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:6
59:59 Komentář trenéra domácích: 'Těžko se komentuje zápas, kde dva hráči skončí v nemocnici. Odehráli jsme druhý těžký zápas ve dvou dnech. Drželi jsme se v zápase do začátku třetí třetiny, která rozhodla. Děkuji klukům za zápas a zraněným přeji, ať jsou v pořádku.'
59:59 Komentář trenéra hostů: Po dlouhé době první ostrý zápas, čemuž odpovídal i opatrný začátek zápasu z obou stran. Herní převahu se nám nakonec podařilo přetavit i ve slušný počet vstřelených gólů. Díky klukům za dobře odmakaný zápas, rozhodčím a hostům za férovost.
57:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Michal Záboj, asistoval #34 Adam Pospíchal (4:10)
55:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček bez asistence (4:9)
53:40 Chodovský hráč na zemi a nevypadá to dobře.Hra přerušena.
53:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #15 Lukáš Trojáček (3:9)
53:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #28 Jakub Kaplický (2:9)
52:29 Další výborný zákrok domácího brankáře.
50:41 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
50:41 Vyloučen hráč #25 Adam Fridrich družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra na zemi
48:31 domácích povedené střídání zakončil parádní střelou ovšem za záda golmana neprošla.
45:19 Na přesvědčiví výkon hostů domácí nenachází odpověď.
43:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #65 Matěj Kolář (2:8)
41:45 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
41:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #44 Filip Kovářík (2:7)
40:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #85 Jakub Dufek (2:6)
40:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #23 Michal Záboj (2:5)
40:00 Střely po druhé třetině 3 - 11
39:20 Domácí konečně v pěti ,ale stále pod tlakem.
37:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #85 Jakub Dufek (2:4)
35:30 Teď Chodovský kolotoč a domácí obrana má co dělat.
34:22 Lehce hokejový zákrok a Štván si jde odpočinout na 5 minut.
34:08 Vyloučen hráč #11 Jakub Štván družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 5 minuty za hrubost
31:18 Časoměřič se pokusil vyřadit časomíru, ale nic se neděje hraje se dál.
28:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #13 Jan Štefek (2:3)
27:31 Rychlá odpověď Hostů a máme opět vyrovnáno.
27:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #50 Aleš Weigner (2:2)
26:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #23 Jakub Kotrba (2:1)
25:35 Přesilovka Milevska zatím bez šance
24:44 Došwich v šanci a máme tu první vyloučení.
24:35 Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
20:25 Tlak před brankou domácích a krásný zákrok Šimáka.
19:59 Zatím sledujeme vyrovnané utkání , střely po první třetině 5 - 6
12:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #29 David Prokop (1:1)
11:06 Trojáčkův nádherný průnik a parádní střela. Golman hostí zatím stroprocentní.
09:25 Johnyho jedovka lízla pravou tyč stav se ovšem nemění.
06:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #4 Matěj Jambor (0:1)
06:01 Johnyho odpal a hosté jsou na míčku.
04:06 Zblokovaná střela Trojáčka a na míčku jsou hosté.
03:07 Domácí v přečíslení míjí branku.