5:1
    Jakub VAŠATA
    ()

FbC Hradec Králové C - FbK Orlicko-Třebovsko bílí 5:1
branky: 7. Patrik Ježek, 8. Patrik Ježek, 10. Jakub Nerad, 13. David Soukup, 18. Jakub Vašata - 4. Jakub Hyhlík; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Tomáš Haufer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Malý 6 - Jonáš Svoboda 16; po třetinách: 3:1, 2:0
24:00 Ukončení 2. části
17:38 GÓL FbC Hradec Králové C! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #44 Jakub Vašata bez asistence (5:1)
13:00 A Hradec nepřestává v tlaku a pohybu, a tak po vyražené první střele Soukup zavěšuje nikým neatakován z dorážky pod víko.
12:42 GÓL FbC Hradec Králové C! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #6 David Soukup bez asistence (4:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:54 Hradec uzamkl OT na celé minuty na jejich vlastní půlce a tlak vyústil dalším gólem - tentokrát se prosadil Nerad.
09:53 GÓL FbC Hradec Králové C! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #3 Ondřej Felgr (3:1)
07:30 A díky velké aktivitě a pohybu a střelecky disponovanému Ježkovi Hradec otáčí skóre a ujímá se vedení v zápase.
07:28 GÓL FbC Hradec Králové C! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #2 Patrik Ježek, asistoval #19 Ondřej Veselý (2:1)
06:40 GÓL FbC Hradec Králové C! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #2 Patrik Ježek, asistoval #4 Jakub Štancl (1:1)
06:40 Mladší žácí z Hradce využili přesilovku a střelou k levé tyči z mezikruží vyrovnávají.
05:20 Vyloučen hráč #14 Viktor Adámek družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí na 2 minuty za blokování florbalky
03:14 Přestože Hradec začal aktivněji a pohybově lépe, vedení se ujímají hráči OT po samostatném průniku Hyhlíka a střele gólmanovi pod ruku.
03:13 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko bílí! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil #68 Jakub Hyhlík bez asistence (0:1)