• 59 58:45
    4:16
    (Martinek)

FBS Olomouc - FbC Hradec Králové  4:16
branky: 18. Jakub Mynář, 30. Jakub Mynář, 45. Matouš Balner, 57. David Šebesta - 1. Petr Bartoš, 3. Lukáš Klouček, 5. Michal Rolín, 14. Lukáš Ranný, 24. Radek Zezulka, 24. Petr Bartoš, 34. Jáchym Bednář, 38. Lukáš Klouček, 40. Michal Rolín, 44. David Krása, 45. David Krása, 51. Lukáš Klouček, 54. Radim Kunart, 57. David Krása, 58. Lukáš Klouček, 59. Radek Zezulka; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Michael Hruška 24 - Ondřej Bárta 24; po třetinách: 1:4, 1:5, 2:7
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Kočiříka: Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zítřejšího utkání.
60:00 Střely na barnku celkem: FBS Olomouc - 28, FbC Hradec Králové - 40.
60:00 Komentář trenéra hostů: Zasloužené vítězství po poctivě odpracovaném zápase. Celý zápas vyjma oslabení jsme přehrávali soupeře a kvalitně stříleli a chodili do brány. Proto tolik gólů. Díky soupeři za zápas i klukům za udržení koncentrace po celoou dobu utkání.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 8, FbC Hradec Králové - 15.
59:01 Co k tomu chcete napsat... Totální demolice domácích.
58:45 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #81 Michal Martinek (4:16)
57:33 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #63 Jáchym Bednář (4:15)
56:45 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #23 Pavel Bartoš (4:14)
56:04 GÓL FBS Olomouc! 4:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 David Šebesta, asistoval #47 Matouš Balner (4:13)
55:29 Skoupil v dobré pozici přestřelil branku. :)
53:23 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #30 Štěpán Heger (3:13)
52:17 Hruška vyrazil střelu na úrovni malého brankoviště.
51:56 Hosté kombinují na vlastní polovině.
50:13 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #46 Tomáš Maršál (3:12)
49:15 Hra je plná nepřesností a ztracených balónků na obou stranách.
48:44 Hruškův výhoz nikoho nenašel.
48:22 Kunart střílel z dobré pozice, jenže netrefil branku.
46:17 Hosté prochází domácí obranou jako nůž máslem. Akce se snaží hrát až do kuchyně.
44:39 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #33 Radek Zezulka (3:11)
44:27 GÓL FBS Olomouc! 3:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Matouš Balner, asistoval #1 Michael Hruška (3:10)
43:33 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #24 Michal Rolín (2:10)
41:56 Vyloučen hráč #29 Šimon Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
41:16 Balner prošel přes dva hráče na střed, jenže ke střele se už nedostal.
40:36 Pavlíčkova střela těsně minula horní tyčku Bártovy branky.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 12, FbC Hradec Králové - 15.
39:56 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #23 Pavel Bartoš (2:9)
39:56 Rolínova střela z půlky doplachtila až do branky.
38:16 Hosté drží míček na polovině domácích.
37:01 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:8
37:01 Rychle rozehranou standardku uklidil do prázdné branky Klouček.
33:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #63 Jáchym Bednář, asistoval #80 Lukáš Klouček (2:7)
33:42 Bednář stříell pouze do připraveného obránce.
32:30 Matějů ztratil míček v útočném rohu, domácí stihli zbrzdit protiútok hostů.
31:00 Hosté v plném počtu.
30:22 Klouček zakončoval na dlouhou hokejku a vůbec netrefil branku.
29:00 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Jakub Mynář, asistoval #29 Šimon Borik (2:6)
28:34 Skoupil netrefil prázdnou branku. Na jeho obhajobu musím říct, že to měl těžké.
27:49 Mynář netrefil branku.
27:15 Vyloučen hráč #33 Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
27:15 Vyloučen hráč #33 Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
26:11 Bárta opět zasahoval.
25:46 Prchla proháčkoval tři hráče, jenže jeho střelu vyrazil Bárta.
25:03 Balnerův bekhend těsně minul Bártovu tyčku.
24:26 Matějů vložil hůl do střely hostů a míček skončil za mantinelem.
24:03 Vachutkova střela těsně minula branku.
23:34 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #33 Radek Zezulka (1:6)
23:11 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:5
23:11 Vyloučen hráč #18 Tomáš Hanák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zdržování hry
23:11 Pěknou akci na jeden dotek zakončil Zezulka do odkryté branky.
22:18 Klouček úplně sám před Hruškou zakončil poněkud zbrkle a netrefil branku.
22:05 Domácí rozehrávají na vlastní půlce.
21:30 Hostům se vysoké napadání vyplatilo a dokázali získat míček na svou stranu.
20:37 Rolínova střela skončila za mantinelem.
20:03 Hruška si po buly jako první sáhl na míček.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 8, FbC Hradec Králové - 10.
19:30 Bárta si našel střelu z půlky.
19:06 balner vyzkoušel pozornost Bárty střelou ze středu.
18:10 Skoupil nepustil Bartoše ke střele.
17:44 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Jakub Mynář, asistoval #20 Lukáš Vachutka (1:4)
16:03 Bartošova střea mířila vysoko nad.
15:26 Pavlíček ztratil míček u mantinelu, ale hosté z toho nevytěžili šanci ohrozit Hruškovu branku.
14:51 Bernard v dobré pozici selhal a netrefil odkrytou branku.
13:47 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #77 David Krása (0:4)
13:47 Hruška vyrazil Krásovu střelu, jenže na Ranného dorážku byl krátký.
13:12 Kořenek upadl v souboji a Ranný střílel z protiútoku do Hruškovy masky.
12:45 Borikova vzdušná nabídka nenašla ani Hanáka ani Skoupila.
12:17 Domácí v plném počtu.
12:12 Kotek se vložil do střely.
11:32 Domácí dobře blokují střely hostů.
10:17 Vyloučen hráč #29 Šimon Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
10:17 Borik neprošel přes Ponču u mantinelu a následně jej fauloval.
09:40 Hruška vyrazil střelu z půlky svojí levou nohou.
09:22 Ranný promáchl u mantinelu.
08:55 Mynář společně s Bernardem zastavili protiútok hostů.
07:31 Hosté v plném počtu.
06:29 Skoupil z dobré pozice zakončoval do odkryté branky, jenže Bárta skvělým přesunem zneškodnil jeho pokus.
06:15 Hanák střílel do bloku.
05:31 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
04:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #44 Lukáš Ranný (0:3)
04:03 Rolín překonal Hrušku a hosté odskakují již do tříbrankového vedení.
02:15 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:2
02:15 Klouček byl sám před brankou domácích. Hruška byl na jeho dorážku krátký.
01:42 Bárta vyrazil tvrdou střelu ze středu.
01:32 Hruška vyrazil střelu od mantinelu.
00:26 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #23 Pavel Bartoš (0:1)
00:26 Bartošova nevýrazná střela z půlky skončila u vzdálenější tyčky.
00:15 Domácí se zatím usadili na polovině hostů.