Time-out
    Tábor

Události

Banes Florbal Soběslav - 1. FbK Tábor 4:12
branky: 9. Jan Dušek, 10. Matyáš Líkař, 27. Lukáš Pantoflíček, 56. Pavel Novák - 3. Andrej Janda, 7. Pavel Korbel, 19. Lukáš Janura, 20. Pavel Korbel, 27. Petr Kutner, 28. Petr Kutner, 31. Marek Janovský, 35. Marek Janovský, 38. Miroslav Hloušek, 45. Miroslav Hloušek, 47. Jiří Novák, 50. Dominik Sebastian Zenkl; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Novotný; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 17 - Dušan Václavík 10; po třetinách: 2:4, 1:5, 1:3
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Komentář 1.Fbk Tábor - Mück Lukáš: Byl to super zápas, dobrá divácká kulisa. Přejeme soupeřům hodně štěstí do sezóny.
59:59 Komentář Banes Florbal Soběslav - Jan Dušek: V první třetině jsme ještě se soupeřem dokázali držet krok, ve druhé jsme si zápas prohráli. Soupeř nekompromisně trestal naše chyby a zaslouženě vyhrál. Děkujeme za kvalitní utkání, které dalo zkušenosti našim juniorům.
59:59 Střely na branku během 3. třetiny: 4:9
55:57 Timeout 1. FbK Tábor
55:57 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:12
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #55 Pavel Novák, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (4:12)
51:46 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za nesportovní chování
P
49:43 GÓL 1. FbK Tábor! 3:12
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #90 Marek Janovský (3:12)
49:28 Vyloučen hráč #7 Marek Doucha družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
46:25 GÓL 1. FbK Tábor! 3:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #20 Jiří Novák, asistoval #9 Miroslav Hloušek (3:11)
44:50 Trestné střílení družstva Florbal Soběslav neproměnil #66 Jan Dušek.
44:00 GÓL 1. FbK Tábor! 3:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #39 Dominik Sebastian Zenkl (3:10)
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Ukončení 2. části
39:59 Střely na branku během 2. třetiny: 6:12
37:09 GÓL 1. FbK Tábor! 3:9
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #94 Daniel Babilon (3:9)
34:23 GÓL 1. FbK Tábor! 3:8
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #5 Lukáš Janura (3:8)
30:00 GÓL 1. FbK Tábor! 3:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský bez asistence (3:7)
27:50 GÓL 1. FbK Tábor! 3:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #13 Josef Mareš (3:6)
26:53 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:5
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #16 Dominik Pauš (3:5)
26:22 GÓL 1. FbK Tábor! 2:5
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Ukončení 1. části
19:59 Střely na branku během 1. třetiny: 4:8
19:34 GÓL 1. FbK Tábor! 2:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #90 Marek Janovský (2:4)
18:32 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #90 Marek Janovský (2:3)
13:25 Vyloučen hráč #66 Jan Dušek družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou
11:27 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Tuček družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
09:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #78 Matyáš Líkař bez asistence (2:2)
08:28 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #66 Jan Dušek, asistoval #14 Adam Zíka (1:2)
06:37 GÓL 1. FbK Tábor! 0:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #5 Lukáš Janura (0:2)
02:07 GÓL 1. FbK Tábor! 0:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Andrej Janda, asistoval #13 Josef Mareš (0:1)
00:00 Zahájení utkání.