• 45 44:35
    5
    Martin ŠPAČEK

TEXAS LONGHORNS - Sokol Rudná 7:2
branky: 4. Martin Vichnar, 6. Martin Tomek, 13. Martin Tomek, 30. Jan Karásek, 30. Martin Tomek, 42. Martin Vichnar, 45. Vladimír Bradáč - 32. Ondřej Šantora, 34. Tomáš Kyndl; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:2 + Martin Špaček 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Jan Cigler ?, Petr Holý ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:2
45:00 Ukončení 3. části
44:35 GÓL TEXAS LONGHORNS! 7:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #27 Vladimír Bradáč z trestného střílení (7:2)
44:35 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 5 minuty za hrubost
44:22 Střely na domácí bránu sice stále létají mimo, ale už aspon do mantinelů. Nejsem si jistý jestli to je vyčerpáním nebo jo.
41:44 Rudná jde do šesti. Uvidíme. Každopádně Texas má dnes s těmi góly kliku snad ze všech tělních otvorů naráz.
41:43 GÓL TEXAS LONGHORNS! 6:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #97 Martin Vichnar, asistoval #8 Václav Cihla (6:2)
40:57 Váně v průniku. Bohužel upadl jak zasažený nějakou čínskou rýmou.
38:45 Vyloučen hráč #89 Jan Faldus družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
38:40 Příští zápis bude kvůli nadnárodnímu přesahu našeho týmu psán ve slovenském jazyce!
38:25 Timeout TEXAS LONGHORNS
37:50 Rudná stále střílí. Říkám si, kolik toho ta zeď ještě vydrží?
36:02 Hra se začíná přiostřovat.
33:32 Málem dva! Obrana Texasu spí. Excelentní strategie Rudné. Vážení diváci, jejich sebevědomí je neuvěřitelní Nalákat soupeře a ukolíbat, aby se mu v poslední třetině výhra vyfoukla? Stay tunned
33:07 GÓL Sokol Rudná! 5:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #12 Tomáš Kyndl, asistoval #22 Petr Holý (5:2)
33:07 Rudná chytla slinku. Už jen 3 góly na vyrovnání.
31:18 GÓL Sokol Rudná! 5:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (5:1)
31:18 No. Tak to nevvyšlo. Pozitivní je, že jsem si nevsadil.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Petr Holý družstva Sokol Rudná
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Pokud budeme dodržovat jakási pravidla a očekávání inspirovaná z teorie řad. V následující třetině padně 1 gól do brankz hostí.
30:00 Ukončení 2. části
29:50 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #10 Martin Tomek bez asistence (5:0)
29:42 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:0
Vlastní branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek (4:0)
29:42 Rudná poprvé u golu, bohužel na špatné straně.
27:16 Přesilová hra připomíná zbytek utkání. Rudná chvíli mazlí míček v domovině Chucka Norrise. Pak ztráta a následuje protiútok.
26:16 Vyloučen hráč #96 David Musil družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
26:10 A bude se vylučovat.
25:16 Špaček krásně trefil golmana.
25:00 Hra se začíná kouskovat. Neustálá přerušení.
23:19 Zápas se momentálně odehrává spíše na polovině Texasu. Emoce začínají nabývat na síle.
21:37 Jeníček využívá šíři svých ramen před domácím brankářem. Výborný důraz, ovšem bohužel končí všelijak jinak než v síti.
20:07 Faldus nádherně prokličkoval skrz tři obránce. Střela však šla mimo.
19:28 Rudná tlačí a tlačí avšak na gól to nestačí. Zatím
18:21 Texaský hráč #17 už nad zápasem zlomil hůl. Ovšem odvrátil možný gól z čepele Jeníčka.
17:49 Špaček krásná střela ze záporného úhlu. Důležité je držet optimismus na uzdě.
16:31 Vyloučen hráč #27 Vladimír Bradáč družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
16:31 A opět. Pozvednuté paže. Ovšem nyní hlásají výhodu pro Rudnou.
15:24 Vyloučen hráč #89 Jan Faldus družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
15:24 Rozhodčí se hlásí... a proti všem předpokladů vyvolává on!
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
13:40 Celý zápas to vypadá stejně. Rudná založí útok, krásné výměny, připraví si situaci.. pak ztráta, protiutok. Ale co víc vlastně Texas musí dělat za stavu 3:0?
12:04 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #96 David Musil (3:0)
12:04 Texas další gól.
11:20 Už tu lítají nadávky. Naštěstí vždy začínají 'Já jsem, ale...' vrchní statistik říká: obě strany stejně
10:40 Texas rozehra, ztrata. Rudná zisk, ztráta. Texas sbírá v rohu a ztráta.
09:50 Občasný protiutok Texasu je sveden za bránu a zdárně umravněn.
09:30 Rudná na míčku, ale jen obtesává bránu.
06:30 Chybí mi Budáč.
05:51 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #10 Martin Tomek bez asistence (2:0)
05:51 Rudná dvě chyby vzadu a obě potrestané. Smutný začátek zapasu.
03:33 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #97 Martin Vichnar, asistoval #57 Filip Kovář (1:0)
03:33 Brankář pořádajícího týmu sice nechytne střelu po zemi k tyčce, ale za to výborně vychytá situaci kdy mě může zblbnout s prohozením času.
02:38 Zatím největší a jakoze fakt hodně dobrý je, že časomíra nastavila počítání času vzestupně, takže tu nemusím pokaždé skládat maturitu když dá někdo gol.
00:00 Vítáme Vás na dlouho očekávaném utkání Rudná proti Texasu.