1.

série

TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

TJ Sokol Brno Židenice - FBK 001 Trutnov 5:4pn
branky: 28. Aneta Federselová, 30. Tereza Mášová, 39. Kristýna Krajčovičová, 40. Lucie Buvalová, N Kristýna Krajčovičová - 21. Soňa Najbrtová, 23. Zuzana Bednářová, 35. Zuzana Bednářová, 57. Lucie Hejnová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Dita Ondrejková 36 - Martina Gécová 24; po třetinách: 0:0, 4:3, 0:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Brno Židenice hráč #60 Kristýna Krajčovičová a vstřelil rozhodující gól (5:4).
65:70 Vyjádření trenéra domácích: dnes jsme po dlouhé době byli lepším týmem v zápase, ale neschopnost proměnit vyložené šance nás obrala o 3 body. Vyjádření trenéra hostů: Utkání se hrálo nahoru dolů, na obou stranách byla spousta šancí i nepřesností, zápas se spravedlivě rozhdoval na nájezdy, kde rozhodlo štěstí. Blahopřejeme soupeři k vítězství.
65:06 Hejnová nedává a Brno si tak připisuje druhý bod.
65:05 Vránová svůj nájezd také nezvládla a Trutnov má pořád šanci.
65:04 Koláčná naivně trefuje Ondrejkovou do břicha.
65:03 Krajčovičová, střílí nad pravé rameno a proměňuje.
65:02 Culková zkusila kličku do bekhendu, ale Ondrejková kryje.
65:01 Za domácí pojede Krajčovičová, Vránová, Brošová za hosty Culková, Koláčná, Hejnová. Začínají hosté.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:50 Hra byla plná šancí s tragickým zakončením. Vypadá to na nájezdy.
61:06 Hra se odehrává více na trutnovské obranné půlce, ale nyní i tyč zabránila Valehrachové skórovat.
60:36 Brněnská Švecová v tutovce před trutnovsku bránou neuspěla.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Pro velký úspěch se brněnští diváci dočkali přídělu dalších hracích minut.
59:48 Timeout FBK 001 Trutnov
59:16 Žádný z týmů nechce remízu.
59:15 Timeout TJ Sokol Brno Židenice
56:54 Domácí trestuhodně nechali příliš mnoho prostoru Hejnové před bránou a ta nadvakrát překonala Ondrejkovou.
56:53 GÓL FBK 001 Trutnov! 4:4
Branku družstva FBK 001 Trutnov vstřelil #88 Lucie Hejnová, asistoval #32 Aneta Nováková (4:4)
55:03 Přesilovka domácích nebyla z nejpovedenějších.
51:07 Ani na několikrát dorážená střela se nedostala za záda Gécové. Z následného protiútoku zachraňuje Brno jen tyčka.
49:18 Židenická Vránová už se prohání na hřišti a její lajna zle zatápí Trutnovu. Federselová ale před prázdnou bránou vůbec netrefila míček.
47:14 Trutnov ostřeluje brněnskou bránu pouze z dálky. Přesto jsou střely nebezpečné.
45:04 Federselová nadějně uvolnila Svobodovou, ale ta nedokázala trutnovskou gólmanku překonat.
43:11 Přestávka přerušila tempo druhé třetiny a třetí na ni zatím nedokázala navázat. Navíc na hrací ploše zůstává ležet Vránová. Vypadá to na zranění kotníku.
40:00 Střely na bránu 12:15.
39:28 Obrat dokonala Sobodová a do šaten se jde za pozitivního výsledku pro brněnské.
39:27 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #4 Lucie Buvalová, asistoval #61 Tereza Mášová (4:3)
38:40 Dotřetice všeho dobrého, Krajčovičková se po závaru před bránou nemýlí.
38:39 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #60 Kristýna Krajčovičová, asistoval #92 Malvina Brošová (3:3)
38:16 Brněnská Švecová před prázdnou bránou přestřelila. A následně i Valehrachová pozdravila diváky na tribuně.
37:19 Štěstí u domácí branky, míček z hole Novákové se málem došoural do brány.
35:36 Od mantinelu vykroužila Krajčovičová, domácí teď mají více šancí.
34:58 Festival neproměněných šancí ukončuje Koláčná.
34:57 GÓL FBK 001 Trutnov! 2:3
Branku družstva FBK 001 Trutnov vstřelil #22 Zuzana Bednářová, asistoval #11 Renata Kubíčková (2:3)
34:14 Šance jsou na obou stranách.
29:36 Federselová nabídla Vránové gólovku zpět a ta ji z prostoru velkého brankoviště využila.
29:35 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #61 Tereza Mášová, asistoval #75 Aneta Federselová (2:2)
27:43 Do prázdné brány zakončuje útok Federselová.
27:42 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #75 Aneta Federselová, asistoval #61 Tereza Mášová (1:2)
26:38 První dvě střely na bránu z hokejek domácích. Konečně se dostaly i Židenice ho hry.
25:32 Utkání sleduje 63 diváků.
23:25 Tempo hry se výrazně zvýšilo.
22:06 Oba dva góly trefily trutnovské hráčky těsně nad nohu gólmanky Ondrejkové.
22:05 GÓL FBK 001 Trutnov! 0:2
Branku družstva FBK 001 Trutnov vstřelil #22 Zuzana Bednářová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (0:2)
20:16 GÓL FBK 001 Trutnov! 0:1
Branku družstva FBK 001 Trutnov vstřelil #23 Soňa Najbrtová bez asistence (0:1)
20:00 Poměr střel na bránu 8:11.
18:58 Ve velké šanci domácí Svobodová trefuje pouze gólmanku.
17:59 Hra je plná nepřesností. Jana Žďárská střílí vysoko nad.
06:02 Trutnovská Zuzana Koláčná se dostala až před domácí gólmanku, ale míček jí v poslední chvíli utekl.
04:33 Hostující hráčky mají od začátku mírnou optickou převahu.
00:00 Line-up hosté: 71 Gécová Martina - 2 Bálintová Jaroslava, 10 Žďárská Jana - 32 Nováková Aneta, 88 Hejnová Lucie, 68 Romančáková Jitka
00:00 Line-up domácí: 73 Ondrejková Dita - 25 Konečná Michaela, 98 Obrovská Regina - 92 Brošová Malvina, 60 Krajčovičová Kristýna, 54 Lišková Jana