• 37 36:29
    3:9
    (Pilný)

FLORBAL LITOMYŠL B - Sokoli Pardubice Excellent C  3:9
branky: 3. Martin Motyčka, 13. Pavel Krejsa, 28. Jan Krejsa - 8. Matěj Procházka, 9. Filip Libánský, 14. Jakub Efler, 14. Milan Růžička, 25. Milan Růžička, 27. Dominik Nikolas Chmelař, 28. Milan Randa, 30. Zdeněk Fetters, 37. Milan Růžička; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Filip Neumann; vyloučení: 1:1 + Lukáš Pilný OS; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Ondřej Kroulík 14 - Jakub Levínský 10; po třetinách: 2:4, 1:4, 0:1
45:00 Ukončení 3. části
36:29 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 3:9
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #22 Milan Růžička, asistoval #14 Lukáš Pilný (3:9)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:18 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 3:8
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #88 Zdeněk Fetters, asistoval #95 Milan Randa (3:8)
27:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 3:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #22 Jan Krejsa, asistoval #77 Martin Motyčka (3:7)
27:23 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 2:7
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #95 Milan Randa, asistoval #55 Jakub Levínský (2:7)
26:17 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 2:6
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #76 Jakub Efler (2:6)
24:09 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 2:5
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #22 Milan Růžička, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (2:5)
20:51 Vyloučen hráč #17 Jan Beneš družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za nesportovní chování
20:51 Vyloučen hráč #14 Lukáš Pilný družstva Sokoli Pardubice Excellent C - osobní trest
20:51 Vyloučen hráč #14 Lukáš Pilný družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za nesportovní chování
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
13:52 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 2:4
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #22 Milan Růžička, asistoval #88 Zdeněk Fetters (2:4)
13:21 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 2:3
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #76 Jakub Efler, asistoval #9 Filip Libánský (2:3)
12:22 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #88 Pavel Krejsa, asistoval #98 Ondřej Chadima (2:2)
08:23 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 1:2
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #9 Filip Libánský, asistoval #73 Matěj Procházka (1:2)
07:23 GÓL Sokoli Pardubice Excellent C ! 1:1
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil #73 Matěj Procházka, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (1:1)
02:01 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #77 Martin Motyčka, asistoval #27 Ondřej Beneš (1:0)
00:00 Dámy a pánové, vítám vás u online přenosu z kvalitního zápasu pardubické ligy mužů mezi týmy Florbal Litomyšl a Sokoli Pardubice.