Martin ŠPÁS
    sekání

Události

Marilan Pardubice - HAGA Pardubice B 4:5
branky: 10. Ondřej Kaplan, 14. Martin Špás, 34. Martin Janeček, 42. Martin Janeček - 2. Petr Papák, 17. Pavla Trnková, 20. Michal Ptáček, 33. Petr Papák, 40. Jiří Pulkrábek; rozhodčí: Lukáš Drahný - Filip Neumann; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Vlasák 17 - Patrik Mládek 19; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:2
45:00 Ukončení 3. části
44:03 Vyloučen hráč #72 Martin Špás družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za sekání
44:03 Vyloučen hráč #74 Martin Janeček družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za sekání
41:38 GÓL Marilan Pardubice! 4:5
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #74 Martin Janeček, asistoval #32 Ondřej Kaplan (4:5)
40:02 Timeout Marilan Pardubice
39:40 GÓL HAGA Pardubice B! 3:5
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #25 Martin Halousek (3:5)
36:29 Hru nám neustále přerušují přestupky na obou stranách
33:03 GÓL Marilan Pardubice! 3:4
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #74 Martin Janeček, asistoval #48 Tomáš Balachoncev (3:4)
32:09 GÓL HAGA Pardubice B! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #82 Petr Papák, asistoval #14 Radek Mareš (2:4)
31:30 Máme tu brejk 2 na 1 který ovšem nekončí v síti golmana Haga Pardubice
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:59 Střely na branku: Marilan 7 : Haga 7
28:03 Vyloučen hráč #53 Miloš Kot družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování
19:31 GÓL HAGA Pardubice B! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #66 Michal Ptáček, asistoval #14 Radek Mareš (2:3)
16:06 GÓL HAGA Pardubice B! 2:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #8 Pavla Trnková, asistoval #16 Martin Jedlička (2:2)
16:06 Máme tu rychlý start do druhé třetiny a pěknou střelou na bránu.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
13:39 GÓL Marilan Pardubice! 2:1
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #72 Martin Špás bez asistence (2:1)
13:39 Martin krásnou kličkou obchází brankáře a dává gól do prázdné branky.
10:24 Vyloučen hráč #99 Patrik Mládek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování
10:24 Golman nebojácně odhazuje hokejku soupeřícímu hráči.
P
09:27 GÓL Marilan Pardubice! 1:1
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #32 Ondřej Kaplan, asistoval #4 Michal Takács (1:1)
07:55 Vyloučen hráč #16 Martin Jedlička družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:36 Trestné střílení družstva HAGA Pardubice B neproměnil #19 Jiří Pulkrábek.
05:11 Zatím zažíváme svižnou hru od obou týmů. Jsme zvědavý co nám na tomto zápase oba týmy předvedou.
01:20 GÓL HAGA Pardubice B! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #82 Petr Papák, asistoval #53 Miloš Kot (0:1)
00:00 Zahájení utkání.