Lukáš KOMÁREK
    (Snížek)
Repre živě

FBC Vokovický Šavle - FC Bučis Team B 3:10
branky: 18. Roman Gazárek, 30. Petr Brychta, 32. Martin Šůs - 5. František Novotný, 6. František Novotný, 21. Tomáš Veselý, 23. Marek Tlučhoř, 25. Tomáš Veselý, 27. Jan Snížek, 28. Filip Čáka, 33. Jan Stránský, 33. Marek Tlučhoř, 36. Lukáš Komárek; rozhodčí: Hynek Mošna - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 42; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Jiří Procházka ?, Daniel Kozák ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:6
35:43 GÓL FC Bučis Team B! 3:10
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #38 Lukáš Komárek, asistoval #10 Jan Snížek (3:10)
35:07 Vyloučen hráč #13 Aleš Zahálka družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za hra na zemi
33:18 Daič střílí tak 14 metrů nad, vážně to bylo tak 14 metrů, nepřeháním.
32:45 Nechci se opakovat, ale výkon Dominika Melíška je prostě úžasný
32:21 GÓL FC Bučis Team B! 3:9
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #15 Marek Tlučhoř, asistoval #4 Dominik Melíšek (3:9)
32:03 GÓL FC Bučis Team B! 3:8
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #43 Jan Stránský, asistoval #38 Lukáš Komárek (3:8)
31:47 GÓL FBC Vokovický Šavle! 3:7
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #72 Martin Šůs, asistoval #27 Jiří Kotáb (3:7)
30:51 Josef Kůrka teď prohlásil, cituji: 'Střídám a už nikdy nejdu hrát florbal. '
29:00 GÓL FBC Vokovický Šavle! 2:7
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #9 Petr Brychta, asistoval #17 Vladimír Oliva (2:7)
27:43 GÓL FC Bučis Team B! 1:7
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #91 Filip Čáka, asistoval #15 Marek Tlučhoř (1:7)
26:07 Naprostá florbalová paráda, slovy to nejde popsat
26:03 GÓL FC Bučis Team B! 1:6
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #10 Jan Snížek, asistoval #43 Jan Stránský (1:6)
24:54 GÓL FC Bučis Team B! 1:5
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #15 Marek Tlučhoř (1:5)
24:22 Vyloučen hráč #27 Jiří Kotáb družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za blokování florbalky
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Daniel Kozák družstva FC Bučis Team B
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:55 Dominik Melíšek zatím předvádí neskutečný výkon
22:32 GÓL FC Bučis Team B! 1:4
20:48 GÓL FC Bučis Team B! 1:3
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #4 Dominik Melíšek (1:3)
19:55 Vyloučen hráč #10 Lukáš Lhotský družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za hrubost
17:12 Zápas najednou dostává úplně jiný směr
17:06 GÓL FBC Vokovický Šavle! 1:2
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #28 Roman Gazárek, asistoval #14 Petr Šavrda (1:2)
13:05 Krása střídá nádheru, druhá perioda se diametrálně liší od té první
12:01 První perioda byla velice nezáživná, tak schválně co uvidíme teď
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:30 Vyloučený trvdí, že je nevinný, ale bere to sportovně
09:29 Vyloučen hráč #96 Filip Matějů družstva FC Bučis Team B na 2 minuty za sekání
08:30 Zápas zatím nenabídl nic kromě skvělých přihrávek špílmachra Dominika Melíška
05:09 GÓL FC Bučis Team B! 0:2
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #97 František Novotný, asistoval #66 Jakub Daič (0:2)
04:32 GÓL FC Bučis Team B! 0:1
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #97 František Novotný, asistoval #4 Dominik Melíšek (0:1)
03:10 V tento den, přesně před 75 lety začali sověti velkou ofenzívu ve východní Evropě, ale ofenzíva obou týmů je zatím nulová
02:01 V zápase se zatím nestalo vůbec nic
00:01 Dnes je mezinárodní den farmacie, ale my doufáme, že žádná léčiva nebudou potřeba