• 30 29:43
    10:3
    (Hub)

FC Bučis Team B - TJ Sokol Dobříš B 10:3
branky: 3. Filip Čáka, 4. František Novotný, 7. Jakub Jirásek, 10. Jakub Daič, 20. Filip Matějů, 22. Filip Čáka, 26. Jakub Daič, 27. Jakub Rohn, 28. Jan Stránský, 30. Jakub Jirásek - 7. Vladimír Pejla, 8. Vít Kašpar, 29. Vladimír Drnec; rozhodčí: Jiří Pochop - Martin Mašín; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hlinák ? - Petr Bláha ?; po třetinách: 4:2, 2:0, 4:1
36:00 Ukončení 3. části
29:43 GÓL FC Bučis Team B! 10:3
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #96 Jakub Jirásek, asistoval #55 Adam Hub (10:3)
28:10 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #2 František Doležal (9:3)
27:55 GÓL FC Bučis Team B! 9:2
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #43 Jan Stránský bez asistence (9:2)
26:42 GÓL FC Bučis Team B! 8:2
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #3 Jakub Rohn, asistoval #38 Lukáš Komárek (8:2)
25:26 GÓL FC Bučis Team B! 7:2
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #66 Jakub Daič, asistoval #88 Jan Wald (7:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:54 Vyloučen hráč #2 František Doležal družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:34 GÓL FC Bučis Team B! 6:2
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #91 Filip Čáka, asistoval #88 Jan Wald (6:2)
21:28 Vyloučen hráč #17 Jan Vrba družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:05 Vyloučen hráč #36 Filip Matějů družstva FC Bučis Team B na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:06 GÓL FC Bučis Team B! 5:2
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #36 Filip Matějů, asistoval #43 Jan Stránský (5:2)
13:49 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš B neproměnil #3 Vít Kašpar.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:39 GÓL FC Bučis Team B! 4:2
08:43 Vyloučen hráč #17 Jan Vrba družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za nesportovní chování
07:12 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #3 Vít Kašpar, asistoval #17 Jan Vrba (3:2)
06:55 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #10 Vladimír Pejla, asistoval #16 David Šiška (3:1)
06:12 GÓL FC Bučis Team B! 3:0
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #96 Jakub Jirásek, asistoval #43 Jan Stránský (3:0)
05:13 Vyloučen hráč #17 Jan Vrba družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za sekání
03:49 GÓL FC Bučis Team B! 2:0
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil #97 František Novotný, asistoval #4 Dominik Melíšek (2:0)
02:02 GÓL FC Bučis Team B! 1:0