2
    Erik SMÍTKA
    blokování florbalky

Sokol Rudná - TJ Sokol Dobříš 5:5
branky: 1. Marek Vojáček, 23. Jan Karásek, 28. Marek Vojáček, 30. Lukáš Kepka, 31. Marek Vojáček - 4. David Kolář, 17. Tomáš Pavlíček, 19. Vojtěch Skála, 21. Ondřej Vaněk, 30. Jakub Brajer; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Bohuslav Juráš; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Marek Dvořák ? - Matěj Šefl ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:1
36:00 Ukončení 3. části
35:59 škoda, že tu Dobříš tabulkově nepřeskočíme
35:59 ubojovaný bod
34:30 Timeout Sokol Rudná
34:30 Vyloučen hráč #19 Erik Smítka družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování florbalky
30:07 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #31 Jan Karásek (5:5)
30:07 srovnáváme po špatné rozehrávce soupeře!!! YES!
29:24 GÓL Sokol Rudná! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #31 Jan Karásek (4:5)
29:21 Vyloučen hráč #48 Lukáš Unger družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za bránění ve hře
29:21 parádní gól z úhlu
29:00 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #33 Jakub Brajer, asistoval #48 Lukáš Unger (3:5)
29:00 další je bohužel do naší brány a soupeř nám zase odskakuje na rozdíl 2 gólů
27:32 GÓL Sokol Rudná! 3:4
27:32 dalšího, dalšího, dalšího!!!!!
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Do poslední části nás čeká hodně práce. Kde tě máme Lucie?! Potřebujeme 'dalšího, dalšího...!
22:50 GÓL Sokol Rudná! 2:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #21 Marek Vojáček (2:4)
20:59 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #88 Ondřej Vaněk, asistoval #33 Jakub Brajer (1:4)
18:20 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #14 Vojtěch Skála, asistoval #11 David Kolář (1:3)
17:21 Vyloučen hráč #43 Matěj Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
17:21 Čeká nás další oslabení :(
16:12 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #97 Tomáš Pavlíček, asistoval #33 Jakub Brajer (1:2)
16:12 Byli jsme potrestáni za špatné střídání, ze kterého padl bohužel 15s před návratem vyloučeného gól.
14:23 Vyloučen hráč #65 Matěj Krupica družstva Sokol Rudná na 2 minuty za špatné střídání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Trenér tak míchá lajnami, že z toho musí mít guláš úplně všichni
09:54 Náš brankář opět likviduje únikovku soupeře.
03:43 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #11 David Kolář, asistoval #17 Štěpán Böhm (1:1)
03:43 Střela z dálky bohužel končí v naší bráně.
00:39 GÓL Sokol Rudná! 1:0
00:01 Druhé utkání domácích dneška a poslední klání celého dne zahájeno a začínáme podobně jako první zápas, je to tam!!! Tak snad to bude méně dramatické!