• 45 44:42
    0:16
    (Němeček)

SK Alien Nation - Wizards DDM Praha 10 0:16
branky: 1. Jan Hejsler, 2. Matyáš Rygl, 5. Lukáš Tesařík, 7. Tomáš Němeček, 11. Matyáš Rygl, 14. David Hanzelín, 15. Tomáš Němeček, 19. Matěj Bednář, 19. Tomáš Němeček, 21. Vít Křivonoska, 31. Jan Hejsler, 35. Hynek Peroutek, 43. Matyáš Kronovetr, 44. Vít Křivonoska, 45. Adam Korbel, 45. Matyáš Kronovetr; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Patrik Gabriel Hofman ? - Kryštof Pecka ?, Adam Bednář ?; po třetinách: 0:7, 0:3, 0:6
45:00 Ukončení 3. části
44:43 Deutsche dnes exceluje. Absolutní dominance na hřišti.
44:42 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:16
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #19 Tomáš Němeček (0:16)
44:05 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:15
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #27 Adam Korbel, asistoval #21 Tomáš Kavena (0:15)
43:05 Křivej-noska podruhé. Krása střídá nádheru.
43:04 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #18 Vít Křivonoska, asistoval #33 David Hanzelín (0:14)
42:10 Dnes skóruje dokonce i Krono. Už zbývá jen pár jedinců bez gólíčku.
42:04 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:13
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #23 Lukáš Tesařík (0:13)
38:25 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
38:25 Bednář už podruhé na trestné za špatné střídání. Neuvěřitelné.
36:04 Vyloučen hráč #12 Jakub Pírko družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
34:46 Sváteční střelec Hyní Peroutek skóruje. Krásně tím oslavil první advent. Děkujeme.
34:45 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #29 Hynek Peroutek, asistoval #18 Vít Křivonoska (0:12)
32:42 Jáchym Holý čaruje s holí. Vtip ability +15 .
30:48 Heslej podruhé. Dnes vyjimečný, ale na Deutscheho to zatím nemá.
30:47 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #8 Jan Hejsler, asistoval #19 Tomáš Němeček (0:11)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:36 Kavena absolutní prasárna. Spletl si florbal s řecko-římským zápasem.
29:35 Vyloučen hráč #21 Tomáš Kavena družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
25:47 Vyloučen hráč #3 Štěpán Protiva družstva SK Alien Nation na 2 minuty za hrubost
24:30 Tesy bez komentáře. Netrefil loženku.
24:10 Brutální zranění brankáře wizards.
22:22 Vyloučen hráč #23 Lukáš Tesařík družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
20:21 Křivej-noska scores. Nádhera.
20:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:10
18:50 Deautsch KFC HATTRICKK. Osmý div světa. Doufám, že za to pozve všechny do KFC(i pořadatele).
18:49 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:9
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Němeček, asistoval #8 Jan Hejsler (0:9)
18:12 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:8
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #27 Adam Korbel (0:8)
17:18 Kavena na Háčkoo.
16:33 Rygl nedává loženku. Nepřípustné.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Adam Bednář družstva Wizards DDM Praha 10
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:59 Deutsch KFC dává druhou brankoj. Dnes se tu dějí neuvěřitelný věci.
14:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Němeček, asistoval #23 Lukáš Tesařík (0:7)
14:44 Krono trefuje spojnici.
13:12 Absolutní bomba pod víko v podání Hanzelína. Víc takových prosíme.
13:11 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #33 David Hanzelín, asistoval #74 Matyáš Rygl (0:6)
11:15 Kočař netrefuje absolutní loženku. Hanba! Hlavně že má obarvený vlasy.
10:47 Vyloučen hráč #9 Tomáš Šílený družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
10:19 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Rygl, asistoval #33 David Hanzelín (0:5)
09:54 Tesy vyslal propagačku, která ovšem nenašla cíl.
06:43 Tomáš KFC Něměček skóruje. Je to výborný jako 2 twistry v KFC na ISIC.
06:42 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Němeček bez asistence (0:4)
05:49 Hynek Hyní Peroutek ukazuje, že mu piškvorky opravdu nepomohly. Netrefuje bránu z mezikruží.
04:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #21 Tomáš Kavena (0:3)
04:30 Němeček netrefuje bránu z půlky o plus mínus 5 metrů.
03:30 Korbel nám ukázal no-look pass. Škoda, že byl k ničemu.
01:35 Ani nestíhám psát co se tu všechno děje. Už 2 brankoje svítí na Wizárdské straně tabule.
01:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:2
00:38 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
00:05 Poté co odjeli fanoušci žraloků se atmosféra v hale přiblížila temnému hvozdu.
00:00 Hynek Peroutek zvolil velice netradiční přípravu na zápas v podobě piškvorek. Doufejme, že poznatky přenese do zápasu.