• 59 58:11
    12:6
    (Neuman)

FBC Panthers Liberec - FBC Pitbulls Kolín 12:6
branky: 6. Filip Munzar, 8. Ondřej Neuman, 29. Jan Král, 32. Jiří Špak, 41. Tomáš Szabo, 43. Jiří Špak, 52. Pavel Hůza, 53. Filip Munzar, 53. Jan Král, 54. Pavel Hůza, 57. Ondřej Neuman, 59. Filip Munzar - 2. Martin Chyba, 3. Jan Novotný, 4. Jan Vobořil, 9. Marek Reithar, 18. Marek Reithar, 31. Martin Chyba; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Lašťovka 17 - Jakub Šamánek 15; po třetinách: 2:5, 2:1, 8:0
60:02 Vyjádření trenéra hostů Václava Loudy: Dvě třetiny jsme hráli podle představ,, drželi příznivý výsledek. Ve třetí třetině domácí přidali a v kombinaci s naším útlumem otočili utkání ve svůj prospěch. Děkujeme soupeři i rozhodčím za utkání.
60:01 Vyjádření trenéra domácích Jana Obermanna: Za zmínku stojí pouze druhá půlka zápasu, kde náš výkon měl parametry Divizního zápasu. Díky soupeři a pořadatelům.
59:06 Zápas se dohrává v klidu...Kolín se ještě snaží skorovat, ale nedaří se.
58:11 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (12:6)
56:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #81 Tomáš Szabo (11:6)
53:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #10 Jan Burkoň (10:6)
52:58 Zápas se otáčí na druhou stranu. Pantheři se probudili a dávají gol za golem.
52:48 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #42 Teemu Tuhkanen (9:6)
52:28 Timeout FBC Pitbulls Kolín
52:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:6
51:22 Domácí se poprvé v tomto zápase dostávají do vedení.
51:01 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #89 Jan Král (7:6)
47:48 A končí jako začala...
45:27 První přesilovka Pantherú začíná..
45:26 Vyloučen hráč #66 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vražení zády
42:50 Liberci se podařilo konečně vyrovnat!!!
42:49 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:6)
42:16 Liberec i ve třetí třetině pokračuje ve své herní převaze v zápase...
40:57 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #81 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (5:6)
38:55 Tato třetina je skoro o ničem, běhá se furt sem a tam...
32:40 Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým bohužel nezakončuje přesně.
31:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #81 Tomáš Szabo (4:6)
30:03 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #88 Tomáš Kukal (3:6)
28:08 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #88 Pavel Hůza (3:5)
26:04 Pro Panthery je dnes asi kolínská branka zakletá, ne a ne se trefit.
24:44 Vyloučen hráč #89 Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vražení zády
22:00 Druhá třetina začíná podobně jako ta první. Pantheři si krásně přihrávají z hokejky na hokejku, ale bránu netrefují
18:43 Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
17:40 Kolín přesilovku využívá golem, ale po nevhodném zákroku na libereckého hráče...gol ale platí.
17:31 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #88 Tomáš Kukal (2:5)
17:19 Hráči Kolína hrají druhou přesilovku, jak ta dopadne???
16:35 Vyloučen hráč #89 Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
10:50 Hra se odehrává většinou u brány Kolína, ale Pantheři příliš kombinují a málo střílí.
08:50 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:4
08:40 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
08:04 Pantheři se probouzejí a dávají dva goly. Na střídačce Kolína to začíná vřít.
07:47 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (2:3)
05:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #81 Tomáš Szabo (1:3)
03:29 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #13 Jan Novotný (0:3)
02:50 Začátek zápasu se lépe daří hráčům Kolína....co střela, to gol.
02:03 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #13 Jan Novotný, asistoval #12 Jan Vobořil (0:2)
01:22 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #41 Vítězslav Malínský (0:1)