5:7
    Jakub PECHÁČEK
    (Žagan)

FBC Liberec B - FbC Hradec Králové 5:7
branky: 3. Lukáš Tovara, 22. Jan Havrda, 27. Bohuslav Ferdan, 49. Marek Žagan, 59. Jakub Pecháček - 6. Tomáš Pokorný, 27. Daniel Elicer, 31. Vojtěch Nosek, 38. Ondřej Bachtík, 40. Ondřej Bachtík, 51. Adam Hušek, 53. Ondřej Bachtík; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Daniel Kupec 26 - David Šimeček 24; po třetinách: 1:1, 2:4, 2:2
60:00 Komentář kapitána FBC Liberec B: Vyrovnaný zápas rozhodlo několik drobností. Soupeř dal dva góly navíc. Díky za zápas a štastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra FbC Hradec Králové Jakuba Černého: V dnešním utkání nám 30 minut trvalo, než jsme se dostali do tempa a hráli s klidem na balónku. Byl to od nás upracovaný výkon v průměrném utkání. Výhry si velmi ceníme. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Střely FBC Liberec B: 8 FbC Hradec Králové: 7
58:36 GÓL FBC Liberec B! 5:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #95 Marek Žagan (5:7)
52:43 Timeout FBC Liberec B
52:43 GÓL FbC Hradec Králové! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #85 Ondřej Bachtík, asistoval #74 Adam Hušek (4:7)
50:22 GÓL FbC Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Adam Hušek, asistoval #93 David Stružinský (4:6)
48:15 GÓL FBC Liberec B! 4:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #89 Jan Havrda (4:5)
40:00 Střely FBC Liberec B: 8 FbC Hradec Králové: 17
39:47 GÓL FbC Hradec Králové! 3:5
38:43 Vyloučen hráč #35 Lukáš Tovara družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
37:41 GÓL FbC Hradec Králové! 3:4
30:21 GÓL FbC Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #74 Adam Hušek (3:3)
26:44 GÓL FbC Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #31 Dalibor Vlášek (3:2)
26:28 GÓL FBC Liberec B! 3:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #51 Jan Blecha (3:1)
21:17 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (2:1)
20:00 Střely FBC Liberec B: 12 FbC Hradec Králové: 9
05:53 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #74 Adam Hušek (1:1)
03:49 Máme tu první přesilovku domácích.
03:48 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
02:13 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #35 Lukáš Tovara, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (1:0)
00:01 Úvodní vhazovaní vyhráli hosté.