9:4
    Jan NOVOTNÝ
    ()

TJ Sokol Koberovy - FBC Liberec B 9:4
branky: 23. Jan Novotný, 31. Dominik Reczai, 33. Jan Novotný, 35. Jan Novotný, 39. Lukáš Hlava, 40. Leoš Kopáček, 48. Jan Novotný, 52. Dominik Reczai, 60. Jan Novotný - 10. Jakub Pecháček, 48. Jan Havrda, 49. Tomáš Brožek, 51. Bohuslav Ferdan; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 0:6; využití: 4:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Mauer 29 - Michal Kurťák 13; po třetinách: 0:1, 6:0, 3:3
60:00 Komentář kapitána hostů: V první třetině jsme hráli docela dobře, ve druhé nás domácí potrestali za velké množství nesmyslných vyloučení a ve třetí jsme to nedokázali napravit. Gratulujeme soupeři k vítězství.
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme těžili z pohybu a především z přesilových her. Soupeřův tlak jsme dokázali přečkat a dokráčet tak k cenným třem bodům. Chválím tým za pracovitý výkon a soupeři děkuji za utkání.
59:18 GÓL TJ Sokol Koberovy! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný bez asistence (9:4)
58:24 Mauer předvádí dnes neskutečné zákroky a drží svůj tým za každou cenu
56:12 Hosté nastupují v šesti bez golmana
56:11 Timeout FBC Liberec B
56:11 Timeout hosté
54:33 golman domácí je jako terminátor, právě dostal kopanec do hlavy, ale už je v cajku... je to zvíře!
53:12 hej Bury... nestíhám to psát, jen něco napíšu, už to neplatí
51:34 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai bez asistence (8:4)
50:40 GÓL FBC Liberec B! 7:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #89 Jan Havrda (7:4)
49:20 Zatím je to v této třetině 12:1 na střeli pro liberec... dokážete si představit kdo koho momentálně dusí
48:19 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #76 Tomáš Brožek, asistoval #40 Dominik Šollar (7:3)
47:44 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (7:2)
47:44 První střela koberov v této třetině... Novas dnes opravdu neomylný
47:20 GÓL FBC Liberec B! 6:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #95 Marek Žagan (6:2)
44:44 koberovy potřebují uklidnit hru
44:00 liberec stále v nátlaku před brankou domácích
42:50 liberec z rozehry opět nepříjemně hrozí
42:45 Maui zachraňuje zaváhání obrany, ale v zápětí vyhazuje přes půl hřiště
42:22 domácí rozehrávají
40:15 Poslední třetina je v plném proudu a jezdí se jak o život
40:00 Na dnešní utkání se přijeli podívat skauti Storvreta IBK Oli Salmonela a Houkal Clackson, aby okoukli hru domácích a případně skautovali do švédska nadějného mladíka, kým není nikdo jiný než předseda Václav
39:40 Tato třetina nenabídla mnoho akcí, ale nedisciplinovanost libereckých hráčů nabídla domácím sice jen 8 střel na branku, ale 6x byla potrestána... kvalitní letalita koberovských přesilovek!
39:29 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #77 Jan Novotný (6:1)
38:31 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #92 Dominik Reczai (5:1)
38:20 Tahle přesilovka zatím postrádá šance
36:51 Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
36:51 Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
36:40 hosté teď pálí homerun...
36:15 Domácí jsou na koni a připisují si jednu šanci za druhou
34:55 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:1
34:55 Dámy a pánové... litujte toho, že tu nejste, tahle akce neměla chybu... to se nedá ani popsat
33:01 Mauer fantastickým zákrokem drží koberovy ve dvou golovém vedení
32:14 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný z trestného střílení (3:1)
32:14 Novas neomylně kličkou do backhandu
31:00 za trest se piká!!! domino opět ukazuje svě střelecké schopnosti
30:59 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #27 Jakub Janoušek (2:1)
29:59 Vyloučen hráč #14 Otakar Kosák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
29:26 volný uder pro domácí
29:02 Maui teď inkasoval po dorážce pěknou mordu přes prsty, výhoda pro domácí
26:13 Hlavis na Tádu... pohledná akce, ale střela přímo do golmana
25:44 Šiky si teď za středu hřiště zatančil s vlky :D
23:59 konec koberovské přesilovky nebyl úplně optimální... hosté hrozili 2x z brejku dost nebezpečně, ale obrana domácích drží
22:32 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #27 Jakub Janoušek (1:1)
21:56 Začíná to být pro domácí zajímavé, uvidíme co z toho vznikne
21:49 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
20:33 Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil #92 Dominik Reczai.
20:33 A máme tu nájezd, tak uvidíme co domino vymyslí
19:59 během poslední minuty měl Novas tři valké šance, ale hosté odcházejí do kabin stále s nulou
18:46 Hodně dlouho se teď hraje opatrně na středu hřiště
17:12 Novas před golmanem také neuspěl
16:54 Přehlídka zblokovaných střel
15:39 cvrnda jako obránce dostal teď tolik prostoru, že mohl úplně sám střílet ze střední vzdálenosti, těsně minul vzálenější vingl
14:40 Vysoká hůl, rozehrávají domácí
13:28 Domino se teď ocitl sám před brankářem, ale jeho lob zasáhl golmanovu zvednutou nohu... tohle měl být gól
12:24 Ozívá se tyč Mauerovy kasy
12:12 Předseda teď ukázal svá kouzla s balénkem, ale zbytek lajny ho nepodpořil včas
11:33 závar před brankou hostí! Domino ale ani na 2x neprobil golmana... to je smůla
10:28 Koberovy se nemohou dostat na balonek a gólem z toho těží aktivnější tým hostů
09:43 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #51 Jan Blecha (0:1)
09:16 Liberec nepříjemně dotírá na koberovskou branku, ale nepřesnosti a golman domácí živí naděje koberov
06:50 Teď domácí prozměnu trnuli, nebezpečí však zažehnali a Mauí zůstává s čistým kontem
05:51 Domino teď pálit nebezpečně, golman sice nic neviděl, stálo při něm ale štěstí a pokryl nohou
04:47 Přesilovka domácí nebyla zahájena úplně optimálně a hosté hned hrozili z brejku
04:18 Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
03:22 Domácí golman si připisuje první zákrok, ale tohle nebyla hrozba
02:23 zatím každá střela zblokována obránci...
01:53 zatím žádné větší šance
00:01 Dámy a pánové začínáme