15:3
    Aleš TŮMA
    (Stehlík)

FbC Hradec Králové - Florbalová akademie MB 15:3
branky: 3. Michal Urban, 4. Matěj Mikšovský, 9. Matěj Mikšovský, 13. Ondřej Bachtík, 15. Adam Hušek, 19. Adam Hušek, 27. Vít Heger, 28. Adam Hušek, 39. David Stružinský, 41. David Stružinský, 45. Martin Šejvl, 45. Tomáš Pokorný, 53. Matěj Mikšovský, 56. Ondřej Bachtík, 59. Vít Heger - 4. Jiří Krouský, 14. Tadeáš Lang, 59. Aleš Tůma; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:5 + Petr Machač 5 + Jan Ulman OS; využití: 4:0; diváků: 73; zásahy brankářů: David Šimeček 24 - Petr Bárta 32; po třetinách: 6:2, 3:0, 6:1
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání hodnotím kladně. Florbalově i takticky jsme byli vyspělejší a vypracované šance jsme dokázali přetavit v kýžení branky. Důležitá výhra a vstup do závěrečné části soutěže. Soupeři děkujeme za utkání a naším fanouškům za podporu.Černý
59:59 Komentář hostujícího trenéra (A.Tůma): Dnes jsme neměli šanci. Je nutno uznat kvalitu soupeře, na naší straně marodka a neochota některých hráčů jet podpořit tým na venkovní zápas. Navíc na pro florbal prokletých parketách bysme tady nevymysleli nic moc lepšího i v plné sestavě. Děkujeme všem za utkání a přejeme si šťastnou cestu domů.
59:59 střely 21:11
58:47 GÓL Florbalová akademie MB! 15:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #57 Michal Stehlík (15:3)
58:19 GÓL FbC Hradec Králové! 15:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #74 Adam Hušek (15:2)
55:21 GÓL FbC Hradec Králové! 14:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #85 Ondřej Bachtík, asistoval #74 Adam Hušek (14:2)
54:11 Vyloučen hráč #27 Lukáš Čubírka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
54:11 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
54:11 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB - osobní trest
54:11 Za výměnu názorů obou hráčů mezi sebou vyfasovali hrači od rozhodčích trest
52:45 Timeout FbC Hradec Králové
52:45 GÓL FbC Hradec Králové! 13:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #24 Jonáš Mikšovský (13:2)
52:00 Skvělý zákrok Davida Šimečka
49:23 Martin Šejvl v dalším úniku ale hosté krásně odebrali balonek
48:41 Vyloučen hráč #74 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
48:41 Mladá Boleslav má další přesilovku uvidíme jak s ní naloží
46:32 Martin Šejvl v úniku ale skvělý zákrok brankáře Mladé Boleslavi
44:59 GÓL FbC Hradec Králové! 12:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #85 Ondřej Bachtík (12:2)
44:44 Vyloučen hráč #74 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
44:44 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
44:44 Hra se přiostřila ale rozhodčí situaci zvládají bravurně
44:36 Vyloučen hráč #57 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
44:23 GÓL FbC Hradec Králové! 11:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Martin Šejvl, asistoval #27 Lukáš Čubírka (11:2)
43:51 Hostí neskládají zbraně a hned jak šli do pěti tak začali hrát aktivně
42:30 Domácí stále kombinují na polovině hostů
40:44 GÓL FbC Hradec Králové! 10:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (10:2)
40:44 Hradec hraje 5 minutovou přesilovku naprosto famózně a byl odměněn další brankou
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro Hradec a pokračuje přesilovka Hradce
39:59 střely ve 2. třetině 12-9
38:58 GÓL FbC Hradec Králové! 9:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #27 Lukáš Čubírka (9:2)
38:15 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 5 minuty za hrubost
34:21 Domácí polevili v aktivitě a hra se hned vyrovnala, teď jsou více na balónku hráči Mladé Boleslavi
32:46 Hradec protáčí sestavou a zkouší a navrátilce po zranění
30:01 Domácí nepouští hosty naprosto vůbec k ničemu a celou dobu se hraje na polovině Boleslavi
27:17 GÓL FbC Hradec Králové! 8:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Adam Hušek, asistoval #12 Tomáš Pokorný (8:2)
27:17 Hradec dominuje na hřišti a ovládá zápas a dvě branky v krátkém časovém sledu zvyšuje náskok na 8:2
26:49 GÓL FbC Hradec Králové! 7:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #97 Vojtěch Nosek (7:2)
22:40 Hradečtí teď hosty nepouští na míček a snaží se vytvořit šanci ke skórování branky.
21:33 Začátek 2. třetiny nám nabízí velice pohledný florbal kdy se hra přelévá ze strany na stranu
20:01 První buly 2. třetiny pro mladoboleslavské
19:59 Střely 14:7
19:20 Hradec skvěle ubránil oslabení a hned se vrátil ke své hře a opět dominuje na palubovce
18:09 GÓL FbC Hradec Králové! 6:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Adam Hušek bez asistence (6:2)
18:09 Boleslav svojí chybou umožnili únik pro Adama Huška a ten krásnou střelo zvyšuje vedení Hradce
16:46 Vyloučen hráč #93 David Stružinský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi
16:46 Hosté se dočkali také první přesilovky tak uvidíme co si natrénovali mladoboleslavští
14:00 GÓL FbC Hradec Králové! 5:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Adam Hušek, asistoval #77 Vít Heger (5:2)
14:00 Hradec hned odpověděl na branku soupeře a opět odskakuje na 3 brankový rozdíl
13:51 GÓL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #11 Jan Ulman (4:2)
12:40 GÓL FbC Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #85 Ondřej Bachtík bez asistence (4:1)
12:26 David Šimi Šimeček kvalitním zákrokem drží dvoubrankové vedení.
10:28 Hradec zvýšil aktivitu a vrátil se ke hře kterou se chce prezentovat
08:54 GÓL FbC Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:1)
08:42 Posledních 20 vteřin přesilovky
08:02 Hradec je celou dobu na balónku, ale zatím to nevedlo k žádné střele
07:02 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
07:02 Uvidíme první přesilovku domácích. Uvidíme co si včera natrénovali
05:42 Mladoboleslavští jsou výrazně aktivnější a nebezpečnější,
03:51 Mladá Boleslav převzala otěže zápasu a Hradci se bortí zatím taktika kterou si nastavili.
03:50 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Jiří Krouský bez asistence (2:1)
03:14 Dva rychlé góly Hradce znamenají vedení o 2 branky
03:01 GÓL FbC Hradec Králové! 2:0
02:15 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #10 Michal Urban, asistoval #85 Ondřej Bachtík (1:0)
02:02 Hradec má obrovský tlak
00:01 Úvodní buly pro Hradec Králové