57
  • 57 56:56
    Č. Lípa

TJ Sokol Koberovy - FBC Česká Lípa B 5:4
branky: 11. Lukáš Hlava, 15. Dominik Reczai, 26. Dominik Reczai, 31. Michal Slavík, 46. Adam Buriánek - 5. Petr Pirunčík, 14. Jan Bureš, 22. Petr Procházka, 49. Zdeněk Petrák; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - David Kodytek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 19 - Marek Kocourek 30; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1
59:59 vyjádření trenéra hostí: I v okleštěné sestavě jsme dnešní zápas odehráli na 100%, ke konci utkání nám chybělo trochu štěstí , děkujeme soupeři za utkání
59:59 Komentář trenéra domácích: ' Z vypracovaných šancí jsme měli vstřelit více branek, soupeř se díky tomu ve třetí třetině dostal zpět do zápasu a nakonec jsme o výhru museli bojovat. Děkujeme soupeři za utkání.'
59:59 Dnešní utkání je u konce: střely ve třetí třtetině 13:9. A hlavní je skóre Domácí ovládli zápas 5:4. Pejeme hezký zbytek nedělního večera.
58:44 hosté to zkoušejí bez gólmana.
56:56 Timeout FBC Česká Lípa B
56:24 Domácí 2 na nikoho a nedali snad je to nebude mrzet
52:55 Domácí nevyužili své šance a hosté se snaží z protiútoků vyrovnat.
49:08 Hostům vyhovuje menší počet hráčů na hřišti více a snižují na 4:5.
48:54 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #88 Zdeněk Petrák bez asistence (5:4)
47:47 Hlavis si potřeboval něco vysvětlit s Pešrem. Hra okračuje 4:4.
47:35 Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
47:35 Vyloučen hráč #83 Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za držení
45:59 Buri tečuje střílenou nahrávku Šikiho a je to o 2 branky.
45:54 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #93 Adam Buriánek, asistoval #15 Marek Šikola (5:3)
44:26 Hlavis netrefil náhrávku Buriho to byla jasná šance. To trefuje i Petr Flegr z Bčka. Možná by se měl trenér A týmu zamyslet nad příští nominací. :)
42:09 Hlacis střílel v tutové šnaci. gólman hostí byl ovšem proti. Krásná střela ještě hezčí zákrok.
40:30 Generální sponzor koberovského florbalu sleduje s napětím dnešní utkání snad mu naši chlapci udělají radost
39:59 Druhá třetina je u konce . Domácí drží průměr střel na 11 za třetinu, hostě tuto třetinu vyslali 6 střel. Domácí vedou po dvou třetinách 4:3. Šancí je hodně na obou stranách
34:35 Buri si ustlal v rohu, snad má ještě dost sil
32:59 hra pokračuje v rychlém tempu na obě strany.
30:42 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #83 Lukáš Hlava (4:3)
30:42 Přesilovka nakonec využita po nacvičené akci, téměř na konci přesilovky
29:00 Další přesilovka domácích snad bude lepší než ta předchozí.
28:55 Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
27:50 Domácí tlačí a chtějí se dostat do vedení
25:19 neskutečná branka domina pavouci utekli asi už s ním na břevínka hrát nebudu.
25:18 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #27 Jakub Janoušek (3:3)
24:28 Vítr se mohl zapsat do historie Koberov, bohužel neproměnil.
23:42 gólová šance domácích neproměněna a následoval brejk lípy který naštěstí také nedali.
21:33 Hosté opět ve vedení. po nenápadné střele z půlky.
21:27 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #48 Jan Dudek (2:3)
20:01 Děti jdou ze hřiště a druhá třetina může začít.
19:59 První třetina je u konce skóre 2:2. domácí přestřílely hosty 11:8.
19:10 Leoš minul svou střelou ranku hostí.
14:40 Kapitán domácích se nechce nechat zahanbyt tím hostujícím a střílí branku
14:39 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #15 Marek Šikola (2:2)
13:58 Zničeho nic branka hostí a Koberovy opět musí dotahovat.
13:48 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #19 Petr Procházka (1:2)
13:29 Buriho druhá krásná střela. Golman hostí čaruje.
10:58 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #66 Tadeáš Hradil (1:1)
10:58 A je VYROVNÁNO krásná branka domácích. buriánek , hradil , hlava. to byla akce.
08:13 Nepřesná střela Kapitána Reczie a přesilovka se pomalu chýlý ke konci.
06:41 Vyloučen hráč #33 David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře
06:41 Domácí májí výhodu přesilovky. Snad ji promění
04:41 Hra je vyrovnaná lae hosté se po rozehrávce z rohu ujímají vedení.
04:40 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #14 Petr Pirunčík, asistoval #19 Petr Procházka (0:1)
01:36 První střelu si připsali hosté. Střelu kapitána lípy Ondra chytil
00:01 Vítáme vás u onine zápisu dnešního zápasu. Doufáme že domácí naváží na dobré výsledky posledních utkání. Oba týmy pomalu nastupují na hřiště.