4:9
    ()

Události

FBC Česká Lípa B - FBC Liberec B 4:9
branky: 4. Josef Hanzalík, 9. Petr Procházka, 45. Jan Bureš, 46. Jakub Kněžour - 5. Jakub Pecháček, 5. Otakar Kosák, 18. Otakar Kosák, 19. Dominik Šollar, 30. Jakub Rais, 37. David Horáček, 40. David Horáček, 47. Tomáš Ballaty, 60. David Horáček; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Marek Kocourek 33 - Daniel Kupec 30; po třetinách: 2:4, 0:3, 2:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Na páteční večer pěkné derby, v zápase už jsou vidět věci, na kterých pracujeme, bohužel se stále objevují chyby, které nás stojí utkání. Soupeřům a rozhodčím děkujeme.
60:00 Vyjádření kapitána hostí: Až na několik situací jsme udrželi zápas pod kontrolou, což nás těší. Horší to je s opakujícím se zbytečným vyloučením, které nás jindy stojí body. To si budeme muset vysvětlit... Děkujeme domácím za zápas.
60:00 Střely po třetí třetině 13:10
60:00 Ukončení 3. části
59:06 GÓL FBC Liberec B! 4:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček bez asistence (4:9)
58:44 Vyloučen hráč #76 Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zdržování hry
57:35 Timeout FBC Česká Lípa B
48:28 Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
46:02 GÓL FBC Liberec B! 4:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Tomáš Ballaty bez asistence (4:8)
45:28 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:7
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #93 Jakub Kněžour, asistoval #36 Radek Matějíček (4:7)
44:27 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:7
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #4 Pavel Pešír (3:7)
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely po druhé třetině 11:17
40:00 Ukončení 2. části
39:55 GÓL FBC Liberec B! 2:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček bez asistence (2:7)
36:29 GÓL FBC Liberec B! 2:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #18 Tomáš Ballaty (2:6)
29:03 GÓL FBC Liberec B! 2:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Jakub Rais, asistoval #39 David Horáček (2:5)
21:47 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely po první třetině 10:14
20:00 Ukončení 1. části
18:27 GÓL FBC Liberec B! 2:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Dominik Šollar, asistoval #12 Jakub Rais (2:4)
17:44 GÓL FBC Liberec B! 2:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #14 Otakar Kosák, asistoval #64 František Příhoda (2:3)
11:46 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
08:40 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #7 Jan Bureš (2:2)
04:34 GÓL FBC Liberec B! 1:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #14 Otakar Kosák, asistoval #76 Tomáš Brožek (1:2)
04:19 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #95 Marek Žagan (1:1)
03:31 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #41 Josef Hanzalík, asistoval #72 Dili Nguyen (1:0)
00:00 Zahájení utkání.