• 60 59:31
    2
    špatné střídání

Prague Tigers - FbC Hradec Králové 9:4
branky: 4. Filip Rulíšek, 4. Radek Šindelář, 12. Andrej Svatoš, 15. Tomáš Ureš, 27. Vítězslav Matěj, 39. Tomáš Ureš, 42. Radek Šindelář, 52. Radim Tůma, 56. Filip Rulíšek - 8. Jonáš Mikšovský, 11. Jonáš Mikšovský, 41. Andrej Svatoš, 49. David Stružinský; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 6:4; využití: 3:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 22 - David Šimeček 45; po třetinách: 4:2, 2:0, 3:2
60:00 Komenátř trenéra domácích Pavla Klečky: Po skvěle takticky zvládnutém utkání a konečně proměněným přesilovkám jsme si vzali ztracené body zpátky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších kláních.
60:00 Komentář trenéra hostů: V dnešním utkání nám vázla kombinace a rychlost provedení jakýchkoliv situací. Obrovsky se nadřeme na branku a lacino inkasujeme. Je to vše o nás a našich hlavách. Soupeři díky za utkání.
59:59 Máme tu konec utkání, ve kterém domácí po zásluze vítězí
59:31 Vyloučen hráč #18 Tadeáš Zahumenský družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání
59:28 Hostující hráč 93 fenomenální brankářský zákrok
58:26 Timeout Prague Tigers
58:26 Domácí lodivod si bere oddechový čas
57:43 Hradec si zatím dává těžké přihrávky. Následuje střela do bloku
57:30 Hradec v šesti
57:19 Timeout FbC Hradec Králové
56:30 Fišer krásným zákrokem přerušuje hradecký brejk dva proti Fišerovi. Učebnicová obranná činnost
55:14 GÓL Prague Tigers! 9:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Filip Rulíšek, asistoval #8 Andrej Svatoš (9:4)
55:14 Rulišek výběhem v přesilovce navyšuje skóre
54:30 Další přesilovka domácích
54:00 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry
53:13 Mikšovský střelou z první mimo
52:50 Ureš se Svatoš výborny backcheck
52:06 Hradec celoplošný press
51:40 Matěj pátá branka za víkend. Bude druhý hattrick ve dvou dnech?
51:38 GÓL Prague Tigers! 8:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #55 Vítězslav Matěj (8:4)
51:01 Krásná akce po ose Šindelář-Matěj-Horák bohužel bez gólu. To je jako když vaříš celý den jídlo a ve finále ho zkazíš
49:18 Vyloučen hráč #87 David Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení
49:18 Vyloučen hráč #33 Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
49:18 Máme tu hru čtyři na čtyři. Komu bude více prostoru vyhovovat?
48:22 GÓL FbC Hradec Králové! 7:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #31 Dalibor Vlášek (7:4)
48:22 Hradec přeci jen využívá přesilovku. Krosová přihrávka a střela z první. Matěj plísní obranou čtveřici
48:08 Hradec zatím bezzubí
47:00 Fišer-Vorlíček v oslabení sami na branku, ale bohužel bez gólu
46:33 Vyloučen hráč #77 Radek Šindelář družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
46:23 Hezký výpad horáka
46:13 Šindy nabíjel Matějovi. Hoatující obrana nahrávku zblokovala
45:02 Večeřa tázavě na rozhodčí: 'Vždyť ho drží!'
44:02 Domácí trpělivě na míčku
43:14 Ani druhá přesilovka hostů nepřinesla ohrožení domácí branky
43:10 Matěj blokuje střelu hostujícího snipera
41:13 Vyloučen hráč #18 Tadeáš Zahumenský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
41:13 Škoda každé sekery, která padne vedle
41:00 GÓL Prague Tigers! 7:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Radek Šindelář, asistoval #11 Radim Tůma (7:3)
41:00 Šindy je při chutí a Véča zdraví z tribuny střelce
40:22 GÓL Prague Tigers! 6:3
Vlastní branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Andrej Svatoš (6:3)
40:01 Zapisovatel onlinu byl mimo halu tak Vám bohužel nemůže popsat branku
39:59 Střely: Tigers-15 Hradec-7
39:59 Tygrům se v této části podařilo vynulovat Hradecké nájezdníky
39:47 Vyloučen hráč #16 Filip Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
39:47 Tlapa zbytečně oslabuje svůj tým sekačkou
39:30 Hosté nevyužili drobného zaváhání v obraně domácích.
39:00 Minuta do konce druhé části.
38:23 Ury využívá druhou přesilovku. Zřejmě sslušná zbraň Tygrů
38:22 GÓL Prague Tigers! 6:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #8 Andrej Svatoš (6:2)
38:10 Matěj se ptá, kdo má Uryho
37:50 Domácí trenér nabádá přesilovkové komando, aby si zakončení připravilo
37:21 Vyloučen hráč #33 Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
37:21 Domácí mají přesilovou hru, jak s ní naloží
37:00 Fišek blokuje
35:47 Matěj nabádá své křídla, aby se stáhli
35:19 Rulíšek výborně v obranné činnosti a následně hned vyrazil na zteč soupeřovi branky. Samostatný únik ovšem končí na brankáři
34:30 Navrátil pěkně vymotal hostující obranu, ale nic z toho.
34:02 Druhá třetina výrazně chudší na branky
33:20 Třetí lajna hostí stále rybaří
32:09 Jaký to rozdíl oproti introvertovi Dundrovi
32:08 Domácí brankář napravuje zaváhání a následnou dorážkou likviduje s vítězným gestem
30:11 Slovákova bomba mimo
29:59 Máme tady polovinu utkání, ve kterém jsou zatím domácí aktivnější
29:15 Zmrzlík nachází Horáka v ideální střelecké pozici. Střela doprostřed brankáře nezaskočila
28:15 Pan Večeřa přichází do haly. Spokojený výraz na tváři napovídá, že výjezd do varů s dorostem se vydařil
26:47 Konečně zrychlení Horáka přihrávkou z první nachází Matěje, který se nemýlí. Střelecká forma se stále drží!!!Přidá ještě branku?
26:44 GÓL Prague Tigers! 5:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #20 Jiří Horák (5:2)
25:53 Ani domácí si zatím s přesilovou neví rady
24:53 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:53 Zřejmě frustrace z nepovedené přesilovky a hráč s číslem 56 sestřeluje domácího Tygra v rohu hřiště
24:50 Domácí se v klidu ubránili
22:50 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za zvedání florbalky
22:50 Uřeš opět v akci ani tento moment si nedá za rámeček. Dvě minuty za nadzvedávání hokejky
22:40 Pěkný přechod do útoku, škoda, že Ureš přijímá míček zády do hry
22:15 Tlapa dnes velmi agilní. Zatím ho brzdí nekvalita
21:49 Nadějný brejk tři na dva končí bez zakončení v rohu. Příště lépe!!
21:00 Hosté stahují sestavu na deset vyvolených. Ať lepší zůstanou
20:01 Domácí vyhrávají buly. První v utkání
19:59 Střely: Tigers-20 Hradec-12
19:59 Vidíme svižné utkání, ve kterém útoky obou družstev převyšují obrany. Domácí jsou zatím produktivnější, tak jim to snad vydrží
17:48 Jednoduchá kombinace hostů po odvodu zakončena střelou z první od mantinelu. Z těchto prostorů branky nepadají
17:16 Tři minuty do konce první části
16:50 Nebezpečná akce Hradce končí střelou mimo
16:17 Slovák blokuje nebezpečnou střelu hostů z bezprostřední blízkosti
14:30 Rulíšek se zatím ukazuje jako dobrý tah managementu Tigers. Čtení musí být jeho velká záliba
14:24 GÓL Prague Tigers! 4:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #41 Filip Rulíšek (4:2)
14:24 Rulíšk opět vystihl rozehru Hradce a nezištnou příhrávkou do prázdné branky nachází Ureše, který se střelou z první nemýlí
14:12 Branková smršť se na chvíli zastavila
11:02 Domácí ještě nevyhráli buly. Na ty se naštěstí nehraje
11:01 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Andrej Svatoš, asistoval #73 Tomáš Ureš (3:2)
11:01 To je odpověď hodná kapitána. Andrej natahuje z půlky a vrací vedení Tygrům. Zdravíme Peštu
10:53 GÓL FbC Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:2)
10:53 Po kráné kombinační akci vyrovnává Hradec
09:45 Domácí teď uzamkli Hradec na vlastní polovině. Střela Matěje končí mimo. Snad se včera nevystřílel
07:51 GÓL FbC Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Jonáš Mikšovský, asistoval #33 Andrej Tibenský (2:1)
07:51 Nedáš dostaneš a hosté snižují
07:00 Šindelář opět nebezpečný, ale hostující brankář drží svůj tým od inkasované další branky
06:40 Rulíšek zakončuje dva na jednoho střelou do masky brankáře
03:41 GÓL Prague Tigers! 2:0
03:41 Krásný vstup do utkání potvrdil Radek 'Šindy' Šindelář druhou brankou do sítě Hradce. Tenhle borec má o motivaci postaráno jako rodilý Pardubičák
03:20 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Filip Rulíšek bez asistence (1:0)
03:20 Čerstvá akvizice zapůjčena z Black Angels Filip Rulíšek zachytil rozehru hostů a třelou k levé tyči otvírá skóre
03:00 Střídačka hostů výrazně žije utkáním.
02:24 Hradec zatím kompaktní a všechny střely blokuje
01:30 Tlapa se krásně uvolnil na středu hřiště, ale místo střely zvolil přihrávku, která byla zachycena
01:00 svižný začátek utkání
00:05 První střela hostů, ale domací brankář pozorný
00:01 Úvodní buly pro hostující Hradec