8:9
    Jan HAVRDA
    (Žagan)

FLORBAL JABLONEC - FBC Liberec B 8:9p
branky: 1. Lukáš Jarolímek, 3. Jan Havel, 21. Zbyněk Hujer, 21. Ondřej Hašlar, 28. Lukáš Jarolímek, 33. Michal Král, 58. Michal Král, 58. Lukáš Jarolímek - 3. David Horáček, 9. Tomáš Ballaty, 10. Jakub Pecháček, 16. Jakub Rais, 36. Bohuslav Ferdan, 40. Lukáš Růžička, 47. Jan Havrda, 54. Jakub Rais, 64. Jan Havrda; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jakub Mauer; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Denis Kopecký 42 - Ondřej Volejník 27; po třetinách: 2:4, 4:2, 2:2, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
63:07 GÓL FBC Liberec B! 8:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #95 Marek Žagan (8:9)
63:07 Komentář kapitána hostů Havrdy: 'Zvrátili jsme několikrát vývoj zápsu na svoji stranu, což je to pozitivní. Vrátili jsme domácí do zápasu několikrát ustoupením z toho co fungovalo a několika chybami a nedorozuměním mezi sebou, což je to negativní. Bod je spíše ztráta. Děkujeme soupeři za utkání.'
63:07 Komentář trenéra domácích Javůrka: 'Dnes jsme nezvládli konec 2. třetiny. Zápas rozhodla nezkušenost. Díky soupeři a divákům za podporu.'
61:41 Jablonec je na půlce protihráče a snaží se získat výhru!
60:08 Po vyrovnání bodů hráči hrají ještě prodloužení.
60:00 Zahájení prodloužení
59:38 Vyloučen hráč #25 Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení
58:09 Chlapi z Jablonce dávají do hry své poslední síly a vyrovnávají
57:52 Timeout FBC Liberec B
57:52 GÓL FLORBAL JABLONEC! 8:8
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #81 Zbyněk Hujer (8:8)
57:44 GÓL FLORBAL JABLONEC! 7:8
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #89 Michal Král bez asistence (7:8)
57:44 Král zvládl vstřelit nádherný gól.
53:24 GÓL FBC Liberec B! 6:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Jakub Rais, asistoval #40 Dominik Šollar (6:8)
53:00 Král není dnes ve své kůži.
52:22 Jablonec je v přesilovce.
51:45 Vyloučen hráč #8 Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
50:58 Hujer bojuje ze všech sil
49:49 Král měl šanci vstřelit gól, nepodařilo se. Kopeckého zranil liberecký hráč - sekl ho přes prtsy
48:40 Fanoušci z plných plic kříčí ,,Jablonec!' Padají zde mnoho střel, ale zatím liberecký golman vše vychytal
47:47 Diváci konečně začali fandit, je to velmi drsný zápas plný nervů
46:57 Timeout FLORBAL JABLONEC
46:55 GÓL FBC Liberec B! 6:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda bez asistence (6:7)
46:55 Liberec se dostává do vedení a my čekáme, jak tento velmi napínavý zápas dopadne.
45:45 Koravský, Brunclík, Frkala a další si usilovně snaží nahrávat a střílet
43:51 Čivrný brání ze všech sil, přidává se také Hujer
42:20 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Čivrný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání
41:27 Právě nám začala třetí třetina, zápas je velmi napínavý. Naštěstí se zápas obchází bez zranění, ale fanoušci jsou stále jak tělo bez duše.
39:59 Počet střel: JBC: 9 LBC: 8
39:44 Zápas je velmi vyrovnaný a je nemožné přemítat, kdo dnes získá další body do tabulky.
39:10 GÓL FBC Liberec B! 6:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Lukáš Růžička, asistoval #39 David Horáček (6:6)
37:45 Daníček se pokusil téměř z půlky vystřelit, bohužel bez změny.
35:01 GÓL FBC Liberec B! 6:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #40 Dominik Šollar (6:5)
34:01 Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za zdržování hry
33:30 Máme tady souboj před brankou Liberce, vstřelit se ale bohužel nepodařilo
32:23 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #89 Michal Král, asistoval #8 Petr Frkala (6:4)
32:04 Liberec hraje jen se třemi hráči
31:31 Vyloučen hráč #89 Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
30:48 Jablonec je v přesilovce a snaží se střílet
30:13 Vyloučen hráč #12 Jakub Rais družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:56 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #13 Vojtěch Čivrný (5:4)
27:30 Frkala a Bartoš nastoupili do hry, věříme, že dají góla
26:31 Fanoušci zřejmě ztratili hlas, je tady dnes tišeji než obvykle
25:14 Brankář - Liberec dokázal ubránit střelu
24:19 Vyloučen hráč #4 Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zdržování hry
22:52 Jablonec sílí a často přebývá na soupeřově půlce.
20:56 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Ondřej Hašlar, asistoval #16 Marek Škodný (4:4)
20:56 Jablonec v sobě probudil draka a vyrovnává dnešní skóre s Libercem
20:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #81 Zbyněk Hujer, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (3:4)
20:15 Začala druhá třetina, probudí se fanoušci a začnou fandit?
19:59 Počet střel: JBC: 11 LBC: 22
19:59 Diváci nefandí
19:30 Domácí se rozjeli a zabrali, podaří se jim vstřelit gól?
17:40 Jablonec opět v oslabení!
16:40 Vyloučen hráč #16 Marek Škodný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
16:15 Měkota dostal šanci vstřelit branku, bohužel se nepodařilo, dostane ještě takovou šanci?
15:23 GÓL FBC Liberec B! 2:4
13:45 Jablonec v přesilovce si vede dost dobře a dokázali spolu ubránit střely.
11:45 Vyloučen hráč #16 Marek Škodný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:25 Tak toto bylo těsné! LIberec ukázal jak moc jsou silní a málem získali další gól. Naštěstí Kopecký dokázal vychytat.
09:19 GÓL FBC Liberec B! 2:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #95 Marek Žagan (2:3)
08:54 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Tomáš Ballaty, asistoval #40 Dominik Šollar (2:2)
08:54 Jablonci se nepodařilo ubránit souhru soupeřů a dostávají gól
06:40 Kopecký vychytal další neřízenou střelu.
06:00 Hujer dostal šanci vstřelit gól, zatím se nepodařilo a stav utkání je neměnný.
04:56 Tým Jablonec si zatím vede výborně. Jak dopadne tento zápas ? Těžko říct !
02:30 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #11 Jan Havel bez asistence (2:1)
02:07 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #12 Jakub Rais (1:1)
02:00 Začátek zápasu a hned padly tři branky, toto bude ještě napínavý zápas !
00:13 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #89 Michal Král (1:0)