4:8
    Adam HUŠEK
    (Nosek)

Florbalová akademie MB - FbC Hradec Králové 5:8
branky: 20. Aleš Tůma, 28. Tomáš Malý, 28. Tomáš Malý, 50. Vojtěch Starý, 58. Michal Macků - 5. Ondřej Bachtík, 8. Ondřej Bachtík, 24. Andrej Tibenský, 24. Ondřej Bachtík, 27. Tomáš Pokorný, 32. Vít Heger, 35. Vít Heger, 58. Adam Hušek; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 4:3 + Tomáš Pokorný TT + 5; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 27 - Jeroným Žižka 24; po třetinách: 1:2, 2:5, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích (A.Tůma): Potrápili jsme jak soupeře, tak sami sebe - na fyzičku, na psychiku, v přesilovkách. Těch je obzvlášť škoda, mohli jsme zápas udělat ještě o trochu dramatičtější. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů (Jakub Černý): První třetina opatrná od obou týmů. Ve druhé třetině jsme zápas rozhodli. Třetí třetina bez komentáře. Důležité body do tabulky.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: MB 8, HK 10.
59:21 Domácí se snaží dorazit míček do brány za každou cenu, ale všechny pokusy zatím ztroskotaly.
57:59 GÓL Florbalová akademie MB! 5:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #27 Vojtěch Starý (5:8)
57:31 GÓL FbC Hradec Králové! 4:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #84 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (4:8)
56:14 Chaos před bránou hostů, ale nikdo z boleslavských hráčů se k dorážce nedostal.
55:12 Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
54:17 Opět trefujeme tyč.
53:54 Z přesilovky náš tým až doposud vytěžil pouze jednu jedinou střelu na bránu.
52:37 Vyloučen hráč #85 Ondřej Bachtík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
52:25 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #56 Matěj Mikšovský.
51:48 Rozehrávka pro Boleslav.
50:54 Střela Tůmy proletěla vysoko nad bránou hostů.
49:18 GÓL Florbalová akademie MB! 4:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Vojtěch Starý, asistoval #16 Petr Pánek (4:7)
47:24 Timeout FbC Hradec Králové
47:00 Balónek poskakuje před boleslavskou bránou, naštěstí tam nebyl nikdo, kdo by ho mohl dorazit za záda našeho gólmana.
46:09 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
46:09 Po faulu Ulmana chvíli uvidíme hru pět na tři.
45:39 Souboj u mantinelu nakonec ve prospěch domácích.
44:43 Vyloučen hráč #16 Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
44:23 Kopuletý chytá další gólovou tutovku Hradce.
43:30 Pánek se dostal k dorážce, ale hostující gólman byl pozorný a střelu vyrazil.
41:16 Hra čtyři na čtyři zatím víc vyhovuje Mladé Boleslavi, která se drží u balónku.
40:00 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 5 minuty za hrubost
40:00 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové do konce utkání - technický trest
40:00 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: MB 11, HK 15.
39:12 Malý střílí úplně vedle. Jak to z tohohle úhlu chtěl trefit, je pro mě záhadou... Možná chtěl spíš přihrávat.
36:46 Hosté trefují pouze tyč.
34:19 GÓL FbC Hradec Králové! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:7)
34:19 Klasická přesilovka v podání domácích a z gólu se radují hosté.
33:34 Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
33:04 Dobrá střela v podání Ulmana. Škoda, že se Krouský nedostal k dorážce.
31:25 GÓL FbC Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:6)
28:59 Krouský ztrácí míček na půlce a Kopuletý si připisuje další úspěšný zákrok.
28:09 Střela Mikšovského minula bránu domácích tak o metr.
27:15 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #22 Jiří Krouský (3:5)
27:15 Tak tohle bylo hodně povedené střídání v podání Malého a Krouského. Jen tak dál.
27:03 GÓL Florbalová akademie MB! 2:5
26:08 GÓL FbC Hradec Králové! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #77 Vít Heger (1:5)
25:53 Nepřesná přihrávka. Boleslav ztrácí míček. Z následného protiútoku hostů gól nepadl.
24:43 Machač se snažil směřovat střelu na vzdálenější tyč, ale minul.
23:49 GÓL FbC Hradec Králové! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #85 Ondřej Bachtík bez asistence (1:4)
23:22 GÓL FbC Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Andrej Tibenský, asistoval #88 Martin Šejvl (1:3)
22:34 Ulman přeběhl přes celé hřiště, dostal se téměř až k bráně a nastřelil prvního hráče, který se mu postavil do cesty. A gólman to nebyl...
21:52 Souboj u mantinelu a rozehrávka pro Hradec.
20:14 Na začátku druhé třetiny jsou u balónku domácí.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: MB 10, HK 10.
19:44 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #11 Jan Ulman (1:2)
19:32 Domácí opět zachraňuje boční síť.
18:18 Domácím se podařilo ubránit oslabení. Hradec měl sice pár šancí, ale většina střel končila buď zcela mimo bránu, anebo v boční síti.
14:35 Povedený zákrok Kopuletého.
14:00 Rozehrávka pro domácí a naprosto zbytečná střela přímo do bránícího hráče.
12:57 Gólová šance Pánka a hostující gólman si připisuje další úspěšný zákrok.
12:05 Hradec si vyzkoušel útok tři na jednoho, ale domácí se stihli vrátit a další gól tak nepadl.
10:42 Před brankou domácích teď bylo poměrně rušno. Jeden z hráčů Hradce se dokonce dostal k zakončení, ale střela mu úplně nesedla.
09:29 Ulman ztrácí míček u boleslavské brány. Naštěstí se mu podařilo ho vybojovat zpátky.
07:11 GÓL FbC Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #85 Ondřej Bachtík, asistoval #77 Vít Heger (0:2)
07:11 Domácí během hry začali diskutovat s rozhodčím a přestali bránit, takže to nemohlo skončit jinak než dalším inkasovaným gólem.
05:58 U balónku je teď převážně tým hostů. Domácí obětavě blokují střely na gólmana.
04:11 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #85 Ondřej Bachtík, asistoval #84 Adam Hušek (0:1)
03:45 Krouský přihrává Malému, hostující gólman střelu vyráží.
02:11 Rychlou kombinaci Hradce blokují Tůma s Pánkem.
01:37 Krouský se během střídání málem přizabil o mantinel.
01:12 Druhý pokus Hradce o vstřelení prvního gólu dnešního utkání. Kopuletý pozorný.
00:07 Úvodní buly pro domácí. Ulman nahazuje dlouhou přihrávku na Krouského, který stojí před bránou hostů. Bohužel promáchl.