4:7
    (Moravec)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

FBŠ Všestary - FbC Hradec Králové 4:7
branky: 12. Jan Freiberg, 40. Štěpán Novák, 46. Aleš Klemš, 59. Pavel Hellmann - 8. Adam Středa, 9. Matěj Mikšovský, 31. Adam Petera, 43. Tomáš Černý, 45. David Stružinský, 50. Matěj Mikšovský, 57. Vít Heger; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 6:3; využití: 1:2; diváků: 126; zásahy brankářů: Filip Ježek 23 - Jeroným Žižka 20; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:4
59:59 Komentář trenéra hostí: ' Zápas jsme měli pod kontrolou, ale nevyvarovali jsme se nepřesnostem, ze kterých soupeř hrozil a hlavně hloupých vyloučení. Jsme však velmi rádi a ceníme si tohoto důležitého a zaslouženého vítězství Soupeři děkujeme'
59:59 Komentář trenéra domácích: 'Dneska jsem si řekli, co budeme hrát a taky jsem to hráli. Byli jsme trpěliví, ale díky chybám jsme zápas nedostali do vítězného konce. Jinak celkový dojem ze hry byl velmi kladný. Děkujeme soupeři za hru a fantastickým divákům za atmosféru v hale.'
59:59 Střely v zápase - Všestary 24 , Hradec Králové 30
59:59 Střely po 3. třetině- Všestary 10, Hradec Králové 15
59:33 Všestary bez brankáře
58:43 GÓL FBŠ Všestary! 4:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #67 Jakub Moravec (4:7)
58:43 Pavel Hellmann protrhl smůlu dnešního dne a skóruje!
58:10 Pytlíček trestů se nám tady roztrhl, aspoň to je zajímavé!
57:39 Vyloučen hráč #94 Daniel Elicer družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
56:59 GÓL FbC Hradec Králové! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #75 Marek Kovář (3:7)
56:43 Vyloučen hráč #24 Jonáš Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
56:43 Vyloučen hráč #37 Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení
56:22 Vyloučen hráč #57 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
54:10 Všestary hrají silový florbal, který Hradci nesvědčí a několik hráčů 'hostujícího' týmu se právě proletělo po Kuklenské palubovce
53:07 Hradec sice vede, ale neodpouští si nejapné poznámky směrem k soupeřům a rozhodčím, trošku zbytečné za tohoto stavu
51:33 Volenec skákavou střelou mimo. Probouzí se nám kotel domácích, který žene Všestary ke snížení
50:53 Krajči do břicha Žižky
50:24 Hradec Králové má dneska i notnou dávku štěstí, Hellmannův skákavý balon se stočil mimo tři tyče
49:35 Všestary si berou oddechový čas a řeší co s tímto nepříznivým stavem ještě udělat
49:34 Timeout FBŠ Všestary
49:34 GÓL FbC Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #77 Vít Heger (3:6)
49:34 Všestary se tlačí do útoku, bohužel zapomínají na zadní vrátka a Hradec trestá
49:01 Velké emoce teď tryskají na hřišti, je zde souboj o každý centimetr Kuklenské haly
47:51 Freiberg dnes hraje skvělý zápas, zase dělá ve vlastním oslabení velké problémy obraně HK
46:43 Duo Klemš a Freiberg výborně napadá Hradec Králové a získává cenné vteřinky
46:00 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
45:45 Hellmann v obrovské šanci mimo
45:11 GÓL FBŠ Všestary! 3:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #57 Aleš Klemš, asistoval #11 Zdeněk Krajčí (3:5)
45:11 Zdeněk Krajčí našel volného Aleše Klemše na středu který se nemýlí a nekompromisně snižuje!
44:44 Roman Boban Dostál v krásné střele, která byla zblokována. Všestary sice prohrávají ale jsou paradoxně lepší na hřišti
44:01 GÓL FbC Hradec Králové! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #24 Jonáš Mikšovský (2:5)
44:01 Další nedůslednost v obraně a Stružinský posílá Hradec do trháku
42:57 GÓL FbC Hradec Králové! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #15 Tomáš Černý, asistoval #94 Daniel Elicer (2:4)
42:57 Klasické sportovní pravidlo Nedáš - Dostaneš, na druhé straně trestá Černý a posílá Hradec do dvoubrankového vedení
42:47 Další obrovská šance pro Všestary, Novák mimo
40:35 Velmi akční vstup do poslední základní části, Novák měl na holi vyrovnání, ale netrefil zařízení. Na hřišti vzrůstají emoce
39:59 Střely po 2. třetině: Všestary 6, Hradec Králové 7
39:36 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #37 Roman Dostál (2:3)
39:36 Kráááááááááásná nahrávka Romana Dostála, který využil chyby ve střídání Hradce Králové a Štěpán Novák dává do prázdné! Davy šílí, Všestarští fanoušci se radují
39:33 Krásná kombinace končí na masce Žižky
38:21 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
38:21 Všestary mají výhodu přesilové hry
37:08 Freiberg spustil své raketové pohony a narušil rozehrávku Hradce,bohužel do zakončení se nedostal
35:05 Ježek kryje dobrou střelu Hegera
34:13 Moravec v krásním výběhu, Žižka kryje
32:55 Souboj ex-spoluhráčů, Ježek vychytal Lahučkého
30:57 GÓL FbC Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #73 Adam Petera, asistoval #77 Vít Heger (1:3)
30:57 Hradec využívá trošku kontroverzní přesilovou hru kombinací do prázdné brány
30:23 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
28:53 Krajčí v dobré šanci, Žižka toho moc neviděl
27:25 Hradec nic moc nepředvedl v přesilové hře, Všestary v 5
25:43 Jan Volenec využil své parametry a zastavil útok HK
25:25 Vyloučen hráč #62 Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za zdržování hry
25:00 Ježek v zákroku proti Mikšovskému
24:03 Všestary jsou momentálně mnohem lepším týmem na hřišti, vyrovnávací gól visí ve vzduchu
13:16 Všestary v plném počtu
12:45 Skvělá práce v podání Jakuba Moravce, který dostal několik nedovolených zákroků a pořád bojoval, díky jeho práci ušetřil Všestarům několik velmi důležitých vteřin
11:22 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #67 Jakub Moravec (1:2)
11:22 Náááááádherná akce v podání Všestar!! Jan Freiberg dostal balon do prostoru, povodil si Žižku a v oslabení snižuje!
11:15 Vyloučen hráč #62 Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
07:01 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #65 Adam Středa, asistoval #29 Adam Ruprich (0:1)
07:01 Na druhé straně trestá Adam Středa
06:31 Skvělý průnik Jana Freiberga, který je zastaven faulem rozehra pro Všestary
05:00 Novák pouze do Žižky
02:50 Pavel Hellmann dostal nabito, ale těsně míří vedle branky, kterou dneska hájí Jeroným Žižka
00:59 V protiútoku trefuje boční síť Černý
00:53 Kuba Moravec vytáhl útok dopředu, jeho nahrávku kryje Ruprich
00:02 FbC vyhrálo buly
00:00 Dobrý den z Kuklen, přejeme vám krásný večer. Dnešní první kolo přinese ihned hradecké derby, které bude zejména pikantní pro Františka Lahučkého, který vloni oblékal dres FBŠ Všestary