• 45 44:59
    2
    nesportovní chování

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto 4:6
branky: 3. Šimon Vacek, 9. Daniel Hejna, 13. Daniel Hejna, 31. Šimon Vacek - 8. Michael Drahoš, 15. Filip Zavřel, 17. Jan Novák, 25. David Špaček, 40. Tomáš Macháček, 44. David Špaček; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Tomáš Marek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Kopecký 36 - Nikola Dlouhá 38; po třetinách: 3:2, 0:2, 1:2
45:00 Ukončení 3. části
44:59 Vyloučen hráč #4 Filip Zavřel družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
44:17 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
43:04 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 David Špaček, asistoval #10 Tomáš Macháček (4:6)
39:38 Tom střílí do úplně prázdné brány.
39:37 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Tomáš Macháček, asistoval #16 Vojtěch Novák (4:5)
39:37 Rychlá a nečekaná rozehrávka Vojty Nováka Tomovi Macháčkovi získává další malý odstup
37:35 Rozehrávka Honzi Nováka končí v Rtyňském hráči, který skvěle zvládl obranu.
36:46 Rtyně útočí a i Mýto si ví rady.
36:22 Rtyně zvládla další nátlak Mýta. Zvládají útok.
34:22 Hráčům domácího týmu se daří vyhazovat míček před bránu.
33:13 Už od prvních okamžiků třetí třetiny hra získává neuvěřitelné obrátky.
30:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (4:4)
30:01 Počet střel po druhé třetině 9:13
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:09 Skvěle vysokomýtská golmanka Nikola Dlouhá, míček letěl ve vzduchu a ona zvládla v leže zakročit nohou a tak udržela náskok.
27:43 Rtyně skvěle brání a zvládá tlak Mýta.
25:56 Novák Jan nahrává Filipovi Zavřelovi, vzniká přečíslení 2 na 1, ale Filipovi střela proklouzne a míček putuje do rohu hřiště.
24:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 David Špaček, asistoval #16 Vojtěch Novák (3:4)
24:36 Celá hra je jak přesýpací hodiny. Hraje se z jedné strany na druhou. Je vidět jak týmy jsou ve skvělé kondici.
23:32 Oba dva týmy se snaží navýšit dosavadní skóre a získat tak lehký náskok.
22:03 Filip Zavřel dostává dlouhou přihrávku z obrany, zpracovává, ale golman pochytil a skóre se nemění.
20:25 Rtyně střílí na branku, přihrává si přesnou střelou, ale zakončit se nepodařilo.
16:49 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Jan Novák, asistoval #4 Filip Zavřel (3:3)
16:28 Novák Honza s týmu FTC Vysoké Mýto střílí TYČ. 'Novis dej ho tam!!!'
15:01 Po první třetině počet střel 8:18 pro Mýto. Rtyni to za čáru padá více.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Filip Zavřel, asistoval #27 Jan Novák (3:2)
14:25 Po obdržení gólu se domácí tým snaží dostat do snížení.
12:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Daniel Hejna, asistoval #17 Václav Januš (3:1)
12:21 Oba týmy jsou velice vyrovnané, je jen otázka času kdy padne nějaký gól.
11:25 Mýto si oslabení vzalo po svém a jde do útoku.
10:02 Rtyně hraje přesilovku, dostává se na útočnou polovinu. A snaží se zakončit
09:23 Vyloučen hráč #27 Jan Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
08:15 Mýto skvělým zákrokem dorovnává skóre a neuběhne ani pár vteřin a Rtyně je opět ve vedení.
08:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Daniel Hejna, asistoval #14 Adam Vejrek (2:1)
07:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Michael Drahoš, asistoval #10 Tomáš Macháček (1:1)
05:56 Rtyně se krásným zákrokem dostává na míček a střílí, golmanka vychytala a hra se znovu obrací
04:15 Posledních 50 vteřin se hraje jen na jedné straně, Mýto se snaží si přihrát, ale míček stále nekončí za brankovou čárou.
02:55 Po obdrženém gólu Mýto drží míček a snaží se skórovat na druhé straně. Zatím marně.
02:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #55 Daniel Hejna (1:0)
01:59 Rtyně střílí na domácí Nikolu Dlouhou, která svými zkušenostmi s hraním za dorostence super vychytává. Rtyně se ani tak nevzdává a snaží se taktikou dohnat míček za brankovou čáru.
00:15 Uběhlo prvních 15 vteřin a Mýto si připisuje střelu na bránu. Když to půjde takto dál, fanoušci Mýta budou mít hezkou podívanou.