2

3.

série

FBC Slavia Praha - DDM SANEXCZ Děčín IV 6:7pn
branky: 6. Petr Paloušek, 10. Matouš Doubek, 16. Petr Paloušek, 22. Vojtěch Šafář, 50. Petr Paloušek, 60. Matouš Doubek - 23. Petr Fišer, 27. Zdeněk Vážný, 33. David Matza, 34. Martin Žáček, 44. Petr Vybíral, 52. Martin Žáček, N Jiří Petrášek; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Tomáš Koval 21 - Petr Miško 29; po třetinách: 3:0, 1:4, 2:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #38 Jan Pokorný , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč #13 Martin Žáček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #5 Vojtěch Šafář , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč #30 Jiří Petrášek a vstřelil rozhodující gól (6:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #84 Otakar Semerák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč #61 Šimon Pilek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 Komentář trenéra domácích Ondreje Otáhala: Super první třetina, druhou jsme vůbec nezvládli a těžko jsme se vraceli do utkání. Nakonec je z toho bod, dva by byly veselejší. Krásné svátky všem!
64:59 Komentář trenéra hostí: Hrozná první třetina. Pak přišlo zlepšení, kdy jsme hráli dobře na balonu a dávali góly. Škoda ztráty jednoho bodu. Děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí do zbytku sezóny.
64:58 Vyloučen hráč #13 Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí 17, Hosté: 6
59:55 GÓL FBC Slavia Praha! 6:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #22 Matouš Doubek, asistoval #16 David Laho (6:6)
59:05 Domácí tým jde do 6
58:12 Timeout FBC Slavia Praha
58:10 Koval krásně vychytal střelu Vybírala M.
56:05 Navrátil nahrává na Pilka, který se snaží vystřelit .
53:55 Šafář střílí z první, Vybíral mu však stihl střelu zblokovat, škoda.
53:03 Šafářovi ujel balonek z čepele a tím připravil svůj tým o šanci na gól.
51:07 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 5:6
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #13 Martin Žáček, asistoval #91 Zdeněk Vážný (5:6)
51:06 Díky nedůrazu Otáhala na malém brankovišti padl gól do branky domácího týmu.
50:07 Fojtík vystřelil a kdyby si Semerák nezamotal míček mezi nohy mohl z toho krásně dorazit do prázdné branky.
49:50 Malík střílí ze středu na branku, gól z toho nepadl ale střela to byla krásná.
49:35 GÓL FBC Slavia Praha! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #97 Petr Paloušek, asistoval #5 Vojtěch Šafář (5:5)
49:00 Fojtík přihrává Kahounovi který střílí přímo do břicha gólmana.
48:06 Bitka o balónek v rohu končí tím, že Malý skáče kotoul přes mantinel.
43:32 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 4:5
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral, asistoval #61 Šimon Pilek (4:5)
41:53 Vyloučen hráč #7 Kristián Zeman družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání
40:45 Šafář, který měl podle slov Otáhala běžet úplně sám nezakončil směrem do brány soupeře.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Domácí: 6 Hosté: 14
33:55 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 4:4
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #13 Martin Žáček, asistoval #12 David Matza (4:4)
33:54 Matza chtěl vrátit Žáčkovi nahrávku z jeho předešlého gólu a tak se teď prohodili. Žáček střílí 4 gól zápasu a tímto je zápas prozatím vyrovnán.
32:17 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 4:3
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #13 Martin Žáček (4:3)
32:16 Koval nestihl správně zareagovat na střelu hráče jménem Matza a míček končí v brance.
28:56 Vážný cross na Žáčka, ale aby z toho byla střela nesměl by tam stát Kamberský.
26:59 Soupeř ho však doběhl a nahrávka na Puciowa se nekonala.
26:55 Míček je sám v rohu hostů, Fojtík se rozbíhá a zkouší ho doběhnout.
26:04 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 4:2
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #13 Martin Žáček (4:2)
25:15 Vyloučen hráč #73 Martin Bejček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
23:40 Hra se nám obrací a na balónku se více drží hosté.
22:44 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 4:1
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #6 Petr Fišer, asistoval #94 Jan Fidler (4:1)
21:25 GÓL FBC Slavia Praha! 4:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (4:0)
20:00 Střely po první třetině: Domácí: 13 Hosté: 8
19:40 20 vteřin do konce první třetiny
18:25 Domácí mají sice přesilovku, ale zatím to vypadá jakoby se snažili dát hostům šanci na gól.
18:18 Vyloučen hráč #61 Šimon Pilek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání
18:00 Výhoda pro domácí
17:20 Koval krásně chytil střelu a dlouhým hodem nahrává Šafářovi.
16:47 Vážný střela na branku, před brankou nebyl nikdo na dorážku a tak Děčínu stále uniká jejich první gól zápasu.
15:10 GÓL FBC Slavia Praha! 3:0
14:07 Vyloučen hráč #30 Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání
13:00 Fidler dostal krásnou nahrávku, z otočky se snažil vystřelit, ale narval to jen o 5 cm vzdáleného Palouška.
10:42 Přihrávka na Fojtíka bohužel nevyšla a tak z toho nic nebylo
10:40 Doubek krásně sebral na středu balónek a běží 3 na 1
09:52 Vrátil střelil a pro jeho smůlu to bylo asi tak metr vedle branky.
09:08 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #22 Matouš Doubek, asistoval #38 Jan Pokorný (2:0)
09:01 Matza střílí a míček se odráží od přední tyčky ven.
06:21 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #4 Martin Fojtík.
05:34 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #97 Petr Paloušek, asistoval #87 Jakub Kamberský (1:0)
05:06 Logaj sám na branku, míček ale končí v rukách Kovala.
04:00 Malík to rozběhl k bráně soupeře s myšlenkou vstřelit gól. Společně s míčkem bohužel končí za brankou soupeře.
00:01 Bule pro domácí