7:8
    Jiří PROKOP
    (Kopp)

Panthers Praha B - FBC DDM Kati Kadaň 7:8p
branky: 4. Matěj Lubenský, 26. Petr Škoda, 30. Štěpán Hanzl, 31. Matěj Lubenský, 42. Martin Kostřica, 44. Petr Škoda, 52. Petr Škoda - 9. Jan Čermák, 14. Marcel Kalfiřt, 19. Ondřej Kopp, 31. Jiří Prokop, 34. Roman Šatánek, 52. Ondřej Kopp, 56. Michal Šnábl, 63. Jiří Prokop; rozhodčí: Martin Pavlík - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Kobza 25 - Jan Štěpánek 18; po třetinách: 1:3, 3:2, 3:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích Štěpána Webera: 'Nehráli jsme po většinu času na to, co máme a proto máme jen bod, určitě jsme měli na víc, úvod zápasu jsme měli využít k většímu náskoku, pak se soupeř dostal do hry a my jsme mu první čtyři branky dost nabídli a soupeř potvrdil svou kvalitu v zakončení. Díky všem za zápas.'
65:00 Vyjádření trenéra hostí: 'Spravedlivě jsme si rozdělili body. Soupeř byl dobrý a gólman ještě lepší. Děkujeme za utkání.'
65:00 Ukončení prodloužení
62:17 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #77 Ondřej Kopp (7:8)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Poměr střel v prodloužení: Panthers 1 - Kadaň 1
60:00 Střely po třetí třetině: Panthers-6 Kadaň-11
55:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #72 Michal Šnábl, asistoval #71 Erik Štěrba (7:7)
51:26 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Ondřej Kopp, asistoval #93 Miloš Šulc (7:6)
51:16 GÓL Panthers Praha B! 7:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Petr Škoda bez asistence (7:5)
46:54 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
43:59 GÓL Panthers Praha B! 6:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #18 Štěpán Hanzl (6:5)
41:51 GÓL Panthers Praha B! 5:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #72 Martin Kostřica, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (5:5)
40:20 Vyloučen hráč #70 Petr Ungermann družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
40:00 Střely po druhé třetině: Panthers-9 Kadaň-9
37:07 Vyloučen hráč #77 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:53 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #55 Roman Šatánek, asistoval #77 Ondřej Kopp (4:5)
31:08 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
30:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #88 Jan Čermák (4:4)
30:10 GÓL Panthers Praha B! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matěj Lubenský, asistoval #9 Matěj Dopita (4:3)
29:23 GÓL Panthers Praha B! 3:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Štěpán Hanzl, asistoval #72 Martin Kostřica (3:3)
25:12 GÓL Panthers Praha B! 2:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #72 Martin Kostřica (2:3)
20:00 Střely po první třetině: Panthers-10 Kadaň-13
18:05 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
17:23 Vyloučen hráč #55 Roman Šatánek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
13:37 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt, asistoval #21 Petr Chládek (1:2)
08:34 Vyloučen hráč #28 Jiří Hladík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
08:16 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #71 Erik Štěrba (1:1)
03:46 GÓL Panthers Praha B! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matěj Lubenský, asistoval #72 Martin Kostřica (1:0)