• 60 59:31
    12:5
    (Zoul)

Florbal Ústí B - Florbal Teplice 12:5
branky: 5. Filip Kučaba, 8. Adam Nikolič, 17. Leoš Nergl, 19. Hynek Nikolič, 20. Matěj Žaloudek, 22. Jindřich Grosse, 26. Hynek Nikolič, 41. Leoš Nergl, 45. Jindřich Grosse, 47. Matěj Žaloudek, 57. Matěj Žaloudek, 60. Hynek Nikolič - 3. Lukáš Vyskočil, 4. Martin Schneider, 8. Martin Schneider, 8. Martin Severa, 40. Martin Pechatý; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Hrstka 22 - Václav Hlavsa 19, Lukáš Topš 7; po třetinách: 5:4, 2:1, 5:0
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme dosáhli nebeské pozice a z obláčku jsme využili intenzivní přípravu z předloňského tréninku. Navíc si ke každému tréninku každý doma přidáváme. A ano, pálivé může být. Díky návratu žolíka jsme přetli šňůru porážek a jsme připraveni se znovu vrátit na špici.
59:59 Komentář trenéra hostí Martina Severy : Zajímavé utkání nahoru dolu. Soupeř kvalitnější ve finální fázi. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
59:31 GÓL Florbal Ústí B! 12:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #15 Martin Zoul (12:5)
56:32 GÓL Florbal Ústí B! 11:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #4 Matěj Žaloudek, asistoval #14 Filip Kučaba (11:5)
46:43 GÓL Florbal Ústí B! 10:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #4 Matěj Žaloudek, asistoval #13 David Stummer (10:5)
44:58 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Lukáš Topš družstva Florbal Teplice
44:10 GÓL Florbal Ústí B! 9:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (9:5)
42:27 Vyloučen hráč #73 Adam Betka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
40:23 GÓL Florbal Ústí B! 8:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #4 Matěj Žaloudek (8:5)
39:58 GÓL Florbal Teplice! 7:5
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý, asistoval #28 Martin Severa (7:5)
33:58 Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování
32:12 Vyloučen hráč #96 Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
25:29 GÓL Florbal Ústí B! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (7:4)
21:01 GÓL Florbal Ústí B! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #72 Stanislav Polanský (6:4)
19:36 GÓL Florbal Ústí B! 5:4
18:45 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
18:35 Vyloučen hráč #58 Jakub Derka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra mezi nohama
16:30 GÓL Florbal Ústí B! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #14 Filip Kučaba (3:4)
07:58 GÓL Florbal Teplice! 2:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #28 Martin Severa bez asistence (2:4)
07:44 GÓL Florbal Teplice! 2:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #12 Jan Koštoval (2:3)
07:17 GÓL Florbal Ústí B! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #7 Adam Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (2:2)
04:20 GÓL Florbal Ústí B! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #99 Jiří Strnad (1:2)
03:35 GÓL Florbal Teplice! 0:2
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #19 Lukáš Vyskočil (0:2)
02:35 GÓL Florbal Teplice! 0:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #19 Lukáš Vyskočil, asistoval #28 Martin Severa (0:1)