2
    Petr DOLEŽEL
    nedovolená vzdálenost

FBC Sokol Ivanovice na Hané B - FbC ReActive Aligators D 5:5
branky: 10. Dominik Tesař, 17. Petr Opluštil, 24. Jan Kouba, 28. Jakub Ondrák, 30. Jakub Ondrák - 14. Ondřej Slezák, 19. Tomáš Kalus, 27. Rostislav Halaš, 29. Ladislav Dufek, 35. Rostislav Halaš; rozhodčí: Adam Hollósy - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý ? - Jakub Zmek ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:3
39:00 Ukončení 3. části
35:24 Vyloučen hráč #22 Petr Doležel družstva FbC ReActive Aligators D na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:09 Téměř jsme měli šanci vidět brejk, ovšem plastový neposeda se nedohodl s hokejkou útočícího hráče
34:05 GÓL FbC ReActive Aligators D! 5:5
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil #11 Rostislav Halaš, asistoval #96 Ondřej Slezák (5:5)
31:55 Michal Holík si s plnou pusou stěžuje na vysokoškolskou fyziku
31:16 Zajímavá statistika: Hráč Ivanovic, Jakub Ondrák kontribuoval ke každému gólu jeho mužstva ... vskutku nevídaná přehlídka
29:50 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 5:4
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #28 Tomáš Urbánek (5:4)
29:28 Časoměřičovská dvojice Vladík, Mičánek je absolutně precizní na jejich postu.
28:52 GÓL FbC ReActive Aligators D! 4:4
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil #68 Ladislav Dufek, asistoval #19 Jiří Šubík (4:4)
28:22 Promarněná šance střídá promarněnou šanci
28:03 Chmelový roztok se postupně usazuje v oběhu hráčů Bořitova
27:13 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 4:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #90 Jan Kramář (4:3)
26:48 GÓL FbC ReActive Aligators D! 3:3
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:03 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 3:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #3 Jan Kouba, asistoval #73 Jakub Ondrák (3:2)
18:04 GÓL FbC ReActive Aligators D! 2:2
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil #71 Tomáš Kalus, asistoval #19 Jiří Šubík (2:2)
16:17 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 2:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #13 Petr Opluštil, asistoval #73 Jakub Ondrák (2:1)
13:15 GÓL FbC ReActive Aligators D! 1:1
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil #96 Ondřej Slezák, asistoval #99 Vít Král (1:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:54 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 1:0
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #92 Dominik Tesař, asistoval #73 Jakub Ondrák (1:0)
08:48 Vyloučen hráč #71 Tomáš Kalus družstva FbC ReActive Aligators D na 2 minuty za bránění ve hře