Time-out
    Ivanovice

Události

VSK MZLU Brno - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 7:5
branky: 7. Tomáš Koliba, 17. Jan Světlík, 26. Jan Vaculík, 28. Michal Špičák, 29. Jan Světlík, 29. Jan Vaculík, 38. Michal Špičák - 5. Jan Kramář, 18. Michal Jazejček, 20. Tomáš Flöhsler, 21. Dominik Tesař, 35. Jan Kramář; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: František Černín ? - Tomáš Malý ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 4:1
39:00 Ukončení 3. části
37:13 Timeout Ivanovic, rozhodčí se napil čaje a pokračujeme.
37:12 Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané B
37:12 GÓL VSK MZLU Brno! 7:5
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #95 Michal Špičák, asistoval #15 Pavel Pelikán (7:5)
35:34 Famózní zákrok gólmana VSK! Jak z učebnice Lva Jašina
35:14 Ivanovice pokračují v početní výhodě.
34:57 Bude to ještě zajímavé?
P
34:56 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 6:5
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #12 Jiří Šimek (6:5)
34:21 Vyloučen hráč #11 Jan Vaculík družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za hrubost
33:59 Šišma je gentlman. Pozice vlevo dole.
33:34 Vyloučen hráč #15 Pavel Pelikán družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za špatné střídání
29:37 Ve hře se objevují první vulgarismy. Odborník žasne, lajk se diví že to trvalo tak dlouho.
28:35 Černí se rozjeli a bílí? No na posranýho i hajzl spadne.
28:34 GÓL VSK MZLU Brno! 6:4
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #11 Jan Vaculík, asistoval #95 Michal Špičák (6:4)
28:15 GÓL VSK MZLU Brno! 5:4
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #23 Jan Světlík, asistoval #15 Pavel Pelikán (5:4)
27:46 A jsme opět u té pilky a patu.
27:45 GÓL VSK MZLU Brno! 4:4
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #95 Michal Špičák, asistoval #5 Tomáš Koliba (4:4)
27:06 Sobectví v podání hráče číslo 7 z VSK, takhle se situace 3 na nikoho prostě neřeší.
26:55 Z kulatého nesmyslu se stal placatý a hra je přerušena.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:09 Hráč se rozběhl, byl u balónku dřív než brankář a nějak to pod ním podstrčil. Nevím co k tomu napsat.
25:08 GÓL VSK MZLU Brno! 3:4
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #11 Jan Vaculík, asistoval #25 Vojtěch Mikeška (3:4)
21:46 Rozhodčí píská, hráč se diví, aneb jak tomu bylo vždycky.
20:09 Přiznám se že jsem tento gól neviděl. Jedl jsem pizzu.
20:08 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 2:4
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #92 Dominik Tesař, asistoval #7 Dušan Kusala (2:4)
19:34 Šach!
19:33 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 2:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #11 Tomáš Flöhsler, asistoval #12 Jiří Šimek (2:3)
17:44 A máme tu opět patovou situaci. Pilka jedna neposedná.
17:33 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 2:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #17 Michal Jazejček bez asistence (2:2)
16:59 GÓL VSK MZLU Brno! 2:1
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #23 Jan Světlík, asistoval #95 Michal Špičák (2:1)
16:59 Ani jsem to skoro nestihl dopsat, aneb každý chvilku tahá pilku.
16:45 Bílé Ivanovice jsou zatím tuto třetinu lepší než černé VSK.
15:26 Časoměřič se rozhodl že zastavování času při přerušení je přežitek. A to že to není žádná lopata, tento člověk 5x vyhrál AZ kvíz!
13:28 Další gentlemanské gesto v podání Ivanovic! Tentokrát jde příkladem kapitán!
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Rozhodčí dali balónek nemluvněti v hledišti, to začalo křičet. Takhle se vedou děti k florbalu!
13:00 Ukončení 1. části
12:55 Konec první třetiny přináší zvýšené tempo z obou stran, snad díky většímu počtu žen v hledišti a liga tím získává na aktraktivnosti
12:21 MZLU zvyšuje tlak v útočném pásmu, ovšem neúspěšně
11:21 Střídání na obou stranách snad přinese novou energii do obou týmů a uvidíme lepší zakončování
10:40 Ivanovice se snaží kombinovat ve vlastním pásmu, ovšem MZLU se ukazuje jako dobrý soupeř a ničí akci již v zárodku
06:49 Mažu vyjádření o předchozím gólu, protože tento opět srovnává body, které si týmy případně rozdělí.
06:32 GÓL VSK MZLU Brno! 1:1
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #5 Tomáš Koliba, asistoval #95 Michal Špičák (1:1)
05:44 Hráč č. 11 z Ivanovic se ocitl před ÚPLNĚ PRÁZDNOU BRÁNOU a gentlemantsky minul.
04:47 I tento gól může být v konečném důsledku rozhodující!
04:46 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #28 Tomáš Urbánek (0:1)
03:30 První zajímavá událost zápasu! Volali z pizzerie a jsou tu za 10 minut!
01:38 Skrytá střela VSK od mantinelu se Skyrla zase za mantinel.
01:00 Kapitán Ivanovic je od míčku špatně odstavitelný a moc dobře si to uvědomuje!
00:01 Buly pro Ivanovice a VSK začínají hru s vysunutým pressingem.
00:00 Zahájení utkání.