Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:5
branky: 10. Dominika Krátká, 11. Karolína Mezerová, 21. Emilie Skalíková, 27. Dominika Krátká, 48. Dominika Vatahová, 51. Aneta Faltová, 60. Sofie Skalíková - 24. Karolína Sovadinová, 31. Vendula Maroszová, 38. Michaela Kubečková, 38. Nikola Liberdová, 45. Nikola Liberdová; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Petr Herman; vyloučení: 2:1 + Karolína Sovadinová 5; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 14 - Viktorie Karasová 19; po třetinách: 2:0, 2:4, 3:1
60:00 Komentář trenéra hostujícího družstva pana Jaromíra Veselého: kompaktní organizovaná hra soupeře byla lépe připravena a v daných podmínkách byla efektivnější. Z kostrbatého rozjezdu se poučíme a myslím, že nás nakopne dál. Po perfektním návratu do hry nám poněkud došla trpělivost a i trochu síly a soupeř si počínal znamenitě. Přeji zraněným holkám z Bohemky brzké uzdravení.
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás hra, kterou trénujeme. Holky zaslouží pochvalu za celé utkání. Tři body na začátku se počítají. Zítra musíme hrát minimálně stejně. Snad se zraněné hráčky brzo uzdraví. Děkujeme pořadatelům a divákům za skvělý zážitek.
59:59 Střely vetřetí třetině: FbŠ Bohemians 14 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE 5
59:58 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sofie Skalíková bez asistence (7:5)
59:30 Hráčky Vítkovic se snaží vyrovnat co to jde.
59:08 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:08 Klokani hrají skvěle své oslabení a nenechají se rozhodit.
56:42 Vyloučen hráč #55 Emilie Skalíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
55:00 Probíhá posledních 5 minut utkání.
53:21 Rozhodčí neuznal gól týmu FbŠ Bohemians. Stav utkání je stále 6:5.
53:00 Oba týmy se nevzdávají a dělají co to jde ,aby vyhrály zápas.
52:12 Vyloučen hráč #17 Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
52:00 Probíhá posledních 8 minut utkání.
50:45 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #55 Emilie Skalíková (6:5)
50:45 Hráčka Aneta Faltová vstřelila skvělý gól a poslala tím tak svůj tým do vedení.
47:48 Posledním gólem srovnávají hráčky FbŠ Bohemians skóre na 5:5.
47:47 Hráčky FbŠ Bohemians si připravily krásnou akci a zakončovali do prázdné branky.
47:46 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Dominika Vatahová, asistoval #30 Eliška Knetlová (5:5)
44:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #17 Anna Dobešová (4:5)
44:49 Hráčka Vítkovic Anna Dobešová ukázala skvělou střelu pod břevno.
42:11 Hráčka FbŠ Bohemians Mezerová Karolína utrpěla zranění nohy. Zdravotník musel nastoupit. Snad bude vše v pořádku.
40:30 Právě začala poslední třetina utkání. Stav je vyrovnaný 4:4.
40:00 Střely ve druhé třetině: FbŠ Bohemians 6 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE 9
39:07 Vyloučen hráč #28 Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minuty za vysoká florbalka
39:07 Hráčky Bohemky si zahrají dlouhou přesilovku po zásahu vysokou holí do obličeje.
38:40 Hráčky Vítkovic dávaní 2 rychlé góly v přesilovce.
37:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #87 Vendula Maroszová (4:4)
37:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #87 Vendula Maroszová (4:3)
37:08 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
36:21 Před brankou Vítkovic se odehrál velký souboj o míček, který nakonec vyhrály hráčky Vítkovic.
35:00 Probíhá posledních 5 minut druhé třetiny.
34:32 Do fandění se zapojují i mladší hráči Vítkovic.
30:36 Hráčky Vítkovic předvádějí skvělou akci zakončenou gólem.
30:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #28 Karolína Sovadinová (4:2)
28:56 Ani jeden tým nevypouští souboj o míček.
27:27 Hráčka FbŠ Bohemians vstřeluje krásný gól těsně pod rukou Brankářky Vítkovic.
26:38 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká, asistoval #5 Dominika Vatahová (4:1)
26:06 Hráčky obou týmů střílí co to jde, aby nasázeli největší počet gólů.
25:06 Hráčka s číslem 28 krásně prostřelila brankářku FbŠ Bohemians.
23:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Karolína Sovadinová, asistoval #4 Michaela Kubečková (3:1)
21:53 Hráčky SC TEMPISH Vítkovice se nevzdávají a střílí jednu střelu za druhou.
20:53 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #9 Karolína Mezerová (3:0)
20:01 Právě začala druhá třetina utkání mezi FbŠ Bohemians proti SC TEMPISH Vítkovice. stav je 2:0.
20:00 Střely v první třetině: FbŠ Bohemians 5, 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE 5
19:59 Domácí hráčky zaskočily favoritky a po první třetině vedou 2:0.
19:30 Zbývá posledních 30 vteřin první třetiny.
17:00 Probíhají poslední 3 minuty první třetiny. Stav utkání je 2:0.
15:00 Zbývá posledních 5 minut do konce první třetiny.
14:21 Jeden ze skalních fanoušků si začal driblovat s mopem.
13:39 Brankářka Týmu SC TEMPISH Vítkovice předvádí skvělý zákrok.
11:12 Fanoušci se hromadí na tribunách.
10:12 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #55 Emilie Skalíková (2:0)
10:12 Hráčky týmu FbŠ Bohemians vstřelují 2 góly během 22 sekund.
09:50 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká, asistoval #44 Lucie Hernandezová (1:0)
08:49 Brankářka týmu SC TEMPISH Vítkovice utržila menší zranění , ale vše je nyní v pořádku.
08:00 Oba týmy předvádějí skvělou hru.
06:32 Tým FbŠ Bohemians předvádí skvělou akci zakončenou střelou mimo branku.
03:52 Tým SC TEMPISH Vítkovice zasazuje první střelu celého utkání.