60
  • 60 59:00
    Horní Suchá

Snipers Třebíč - FbK Horní Suchá 4:5
branky: 7. Michal Kelbler, 20. Zdeněk Malich, 31. Zdeněk Malich, 38. Michal Kelbler - 11. Lukáš Kraina, 42. Petr Šimek, 48. Petr Šimek, 55. Vojtěch Kopia, 56. Tomáš Kasinec; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Petr Brestovský 19 - Daniel Fukala 23; po třetinách: 2:1, 2:0, 0:4
60:00 Komentář trenéra hostů: 'Věděli jsme že jsou sice soupeři na konci tabulky ale upřimně jen díky nešťastným zápasům. Je to kvalitní tým a proto jsme k tomu museli přistoupit zodpovědně a šáhnout si na dno. Přijeli jsme také pouze ve dvanácti, museli jsme si podle toho rozvrhnout síly. Jsme šťastní za 3 body ale tahle sezóna se musí hrát až do konce, nikdo nemá nic jistý. Soupeři přejeme do bojů o udržení hodně šťěstí. Děkujeme soupeři za utkání.'
60:00 Střely celkem: 27-24
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: 'Opět stejná písnička. Utkání vedeme a dominujeme a v poslední třetině se nám rozklepou kolena a opět o vítěztví přijdeme. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.'
60:00 Střely ve 3. třetině: 9:6
59:10 To jsou nervy!!!
59:00 Timeout FbK Horní Suchá
58:30 Domácí to zkouší bez brankáře.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:10 Hosté přisli do 3. třetiny s tím, že začnou víc střílet. 4 góly za jednu třetinu se slušný no...
55:50 GÓL FbK Horní Suchá! 4:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #33 Vojtěch Kopia (4:5)
55:50 Prostě dobře umístěná střela...
54:41 Timeout Snipers Třebíč
54:41 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #17 Václav Večeřa (4:4)
54:41 A je vyrovnáno! Přečíslení dva na jednoho bylo využito.
53:50 Benáček si obhodil hráče, míček mu ale utekl do rohu hříště.
53:10 Hosté držící míček v klidu vystřídali.
51:50 Mrózek netrefil prázdnou branku.
50:46 Domácí hrají v plném počtu.
49:40 Večeřa špatně trefil balónek který končí poté za mantinelem.
48:46 Vyloučen hráč #9 David Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:23 GÓL FbK Horní Suchá! 4:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Petr Šimek, asistoval #17 Václav Večeřa (4:3)
47:23 V jednoduchosti je krása, rychlá přihrávka na střed a přesná střela...
47:23 V jednoduchosti je krása, rychlá příhrávka na střed a střela...
46:46 Vyloučen hráč #9 David Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra rukou
44:20 Tečovaný balónek skončil u stropu haly, rozehrávat budou hosté.
42:50 Tuto třetinu mají více ze hry hosté, budeme doufat že nedokáží vyrovnat.
42:10 Dlabač těsně minul branku.
41:55 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Petr Šimek, asistoval #33 Vojtěch Kopia (4:2)
41:28 Domácí hrají v plném počtu.
41:00 Malich blokuje střelu a na chvíli získal míček.
40:01 Buly vyhráli hosté a hned pokračují v přesilovce.
40:00 Střely ve 2. třetině: 10-10
39:28 Vyloučen hráč #5 Jan Černý družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
39:10 Odložené vyloučení, hosté hrají bez brankáře.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:10 Salák sám před brankou! Fukala mu míček vykopl.
37:56 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (4:1)
36:30 Tři na jednoho! Kraina vystihl přihrávku a zažehnal tak velkému nebezpečí.
35:10 Kraina Lukáš minul branku o pár metrů, rozehrávat budou domácí z rohu hřiště.
33:30 Benáček po střele Picmause dorážel, rozhodčí přerušují hru z důvodu sekání do brankáře.
32:40 Domácí určují tempo utkání.
30:26 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Zdeněk Malich, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:1)
30:26 Mátl místo toho aby vystřelil ještě přihrál Malichovi do brazdné branky.
28:33 Vyloučen hráč #5 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
28:33 Třinecký nechtěně seknul brankáře do rukou, rozhodčí uděluje hráči vyloučení na 2 minuty.
26:50 Ochota Picmause jde vidět v každém střídání, blokuje co se dá.
25:30 Kraina Lukáš si již dvakrát proběhl celé hříště a vytvořil tak přečíslení.
23:50 Tečovaný míček končí v hledišti, následovat bude volný úder pro domácí.
23:00 Kuruc Lukáš si vymotal dva hráče a založil tak velmi dobrou šanci pro hosty.
21:40 Velmi jednoduchou střelu kryje domácí brankář Petr Brestovský.
20:40 Žák vystřelil, bohužel přímo do těla brankáře.
20:01 Buly vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. třetině: 8-7
19:07 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:40 Domácí trápí jen ta střelecká forma...
17:50 Hosté se po dlouhé době dostali k míčku.
15:30 Hobza se pokoušel na velkém brankovišti uklidit míček do branku. Hostující hráč ale zametá lépe a míček tak končí na půly hřiště.
13:40 Benáček zkusil překvapit brankáře nečekanou střelou, kdyby ale trefil branku bylo by to mnohem lepší.
12:30 Czyž trefil skákající míček, branku ale netrefil.
11:20 Domácí při hře v klidu vystřídali, nicméně po prvním přechodu do útoku míček ztrácí.
10:29 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #28 Petr Šimek (1:1)
09:00 Hra se náhle zrychlila, doufejme že to v tomhle temou hráči vydrží.
08:10 Štveráček příliš důrazný u mantinelu, volný úder pro hosty.
06:06 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #5 Jan Černý (1:0)
05:40 Krásný průnik Krainy na útočnou polovinu. K ničemu ale nebyl, v rohu hřiště o míček přišel.
04:50 Halama vystihl přihrávku a získává tak míček pro svůj tým.
03:20 Žák vyhnal Šimka až za hostující branku.
02:50 Domácí kombinují na útočné polovině, chybí už jen koncovka.
00:50 Mrózek vyslal první střelu, Brestovský bez problému střelu vyráží.
00:01 Úvodní buly vyhráli domací.