• 60 59:25
    4:6
    (Matěcha)

TJ Turnov - Panthers Praha 4:6
branky: 15. Jan Hausmann, 18. Vojtěch Palatínus, 44. Štěpán Matěcha, 60. Tomáš Vitásek - 3. Martin Kalous, 10. Martin Kalous, 44. Lukáš Pokorný, 52. Karel Petrák, 56. Jan Waldhauser, 56. Radek Šťovíček; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 12 - Jan Slavata 14; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Hrozně se nadřeme na každý gól a pak si nepohlídáme triviální věci vzadu. Dneska jsme měli brát tři body, ale soupeřova bojovnost byla proti. Díky za zápas.
60:00 Komentář vedoucího družstva hostů (Andrea Nováková): 'Dnešním utkáním jsme prolomili historii. Dokázali jsme udržel morál a společně s tím se i střelecky prosadit. Je potřeba navázat v dalších zápasech. Děkujeme soupeři za zápas.'
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 8 Panthers Praha - 6
59:25 GÓL TJ Turnov! 4:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:6)
56:23 Vyloučen hráč #7 Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
55:44 Timeout TJ Turnov
55:44 GÓL Panthers Praha! 3:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #73 Dominik Hudec (3:6)
55:44 Situace začíná být vážná ba kritická.
55:21 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #88 Jiří Ptáčník (3:5)
55:21 Krásný gól Waldhausera, který ve švédském stylu trefuje ze vzduchu.
51:47 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #60 Marco Lombino (3:4)
51:47 Omlouvám se všem, to jsem trošku zakřikl.
51:38 Turnov skvěle brání
49:57 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
49:00 Turnov se snaží, seč mu sílí stačí, ale obrana Panthers bezchybná.
46:44 Panthers opět ve vedení! nenene rozhodčí rozpažil, gólu předcházela sekera.
43:49 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #9 Martin Kalous (3:3)
43:49 Kalous s Pokorným doslova dotlačili míček do branky.
43:14 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (3:2)
43:14 Turnov jde poprvé v utkání do vedení! Matěcha propálil vše co mu stálo v cestě.
40:01 Ve druhé třetině se skóre nezměnilo, takže můžeme očekávat nadále velice vyrovnané utkání.
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 4 Panthers Praha - 6
35:50 Na Slavatu spadla klec, zdá se být ovšem v pořádku.
35:11 Vitáásek!! Tyč....
34:06 Turnov se drží na útočné polovině a je to on, kdo teď diktuje tempo hry.
32:33 V. Palatínus trefuje spojnici! I v této hře rozhodují často milimetry.
32:03 Matěchův fatálek zůstal nepotrestán. Domácí kapitán si z hluboka oddechl.
30:00 Informace pro novináře. Dnešní utkání sleduje skvělých 55 diváků. Děkujeme!!!
29:56 Ščurko musí být v plné pohotovosti.
29:21 Střela E. Hejduka byla sražena mimo.
27:11 Štecha skvělým napadáním vybojoval standartní situaci. Z té zkoušel vystřelit Hrůza, ale Slavata byl připraven.
25:57 Míka zpět ve hře. Turnov si během přesilové hry nevytvořil žádnou větší příležitost.
23:57 Vyloučen hráč #28 Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
23:57 Míka neunesl, že ho Vitásek předběhl a poslal ho k zemi.
23:40 Při hře v šesti během signalizovaného vyloučení trefuje Matěcha tyč.
21:12 Pumelice od M. Hejduka pouze těsně vedle.
20:01 Do druhé třetiny vstupujeme za vyrovnaného stavu.
19:59 Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 6 Panthers Praha - 6
19:45 Čuda našel skvělým krosem Hausmanna, který zkusil přízemní střelu. Slavata se stačil přesunout.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:38 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:2)
17:38 Jak by řekl Jaroslav Marks, tato přihrávka měla oči. A ano, opravdu měla. Matěcha z rohu našel V. Palatínuse, který na brankovišti pouze nastavil správně čepel a bylo hotovo.
14:56 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Jan Hausmann bez asistence (1:2)
14:56 Tak jsme se konečně dočkali! Hausmann nejprve zkusil střelu z velkého úhlu, ta skončila mimo, ale oběhl branku, vybojoval si zpět míček a střelou z osy hřiště z otočky prostřelil Slavatu.
11:00 Turnov se snaží, co mu sílí stačí. Potřeboval by trochu více štěstíčka.
09:25 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #39 Lukáš Pokorný (0:2)
09:25 Opět stejní aktéři jako u předchozího gólu. Tentokrát si Kalous vymíchal tváří v tvář Ščurka.
08:34 Grmolec se teď sportovně omluvil soupeři za neúmyslné podražení.
07:31 A znovu Kalous ve veliké příležitosti. Tentokrát měl pozici ještě lehčí a to trefit poloprázdnou branku.
07:13 Kalous mohl navýšit vedení hostů. Mířil těsně nad.
02:48 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #4 David Kolář (0:1)
02:48 Hosté zásluhou Kalouse proměňují početní výhodu. Kalous střelou z výběhu na bližší tyč nedal Ščurkovi šanci.
02:11 V. Hejduk byl tvrdě sražen na mantinel. Rozhodčí zůstávají v klidu.
01:53 Vyloučen hráč #41 Richard Šelbický družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
01:53 Hned ze začátku nastavil Šelbický strom jednomu z hostujících hráčů.
01:38 Domácí se usadili v útočném pásmu.
00:11 Hned po buly se do zakončení dostal V. Palatínus. Zakončení ale nebylo tak kvalitní, aby ohrozilo Slavatu.
00:00 Vítám všechny florbalové fanoušky u 18. kola Národní ligy - západ mezi domácím TJ Turnov a hostujícím celkem Panthers Praha.