Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC ČPP OSTRAVA - FBS Olomouc 8:2
branky: 2. Andrea Pastušková, 10. Denisa Kotzurová, 14. Andrea Pastušková, 21. Andrea Pastušková, 28. Michaela Mlejnková, 29. Viktória Grossová, 58. Michaela Mlejnková, 60. Michaela Mlejnková - 2. Kateřina Peterková, 47. Barbora Suchánková; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 16 - Pavla Lišková 24; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:1
60:00 Komentář asistentky trenérky hostí č. 2: Obranný systém jsme od 2. přestávky zlepšily. O vyhranou 3. třetinu nás však připravila 2x pokažená přesilová hra. Zápas se hrál ve vysokém tempu a důrazu, jsme rádi za tuto přípravu na neděli. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář asistentky trenérky hostí Aleny Sklenářové: V začátku soupeř rychle proměnil, hru jsme pak ale zlepšily a dokonce se dostávaly do slibných šancí. To se ovšem nevyplatilo v defenzivě. V první části jsme inkasovaly přesné trefy, v druhé třetině pak i smolné góly.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Na to že půlka týmů byla tři týdny bez hokejek a druhá zase prožila jeden z vrcholů sezóny to nebylo špatné. Chyběla tomu lehkost a kvalita, ale měli jsme zápas celou dobu pod kontrolou. Radost mi udělala zodpovědnost směrem dozadu a to, že jsem konečně začali i skončili na tři lajny.
60:00 Střely ve 3. třetině: 11 - 7
59:24 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (8:2)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:43 Vyloučen hráč #27 Eva Barvíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
57:47 Rozhodčí zvedají ruce, Ostrava ve výhodě.
57:27 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:2
56:54 Domácí málem skórovaly v oslabení, ale Vrlíková netrefila bránu.
56:08 Vyloučen hráč #32 Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
56:00 Lišková vystavila stopku i Pastuškové, která to zkusila ze středu.
54:48 Rozehrávka z rohu na útočné polovině se hostům vůbec nepovedla a ještě nakonec běžely do protiútoku domácí hráčky.
53:43 Reimerová nebezpečně vystřelila od mantinelu, Dupčáková vyráží rukou a míčku se následně ujímá domácí Voláková.
53:18 Timeout FBS Olomouc
52:41 Zajímavou souhru domácího týmu zakončila Šešulková střelou do bloku.
51:15 Pospíšilová míček nabombila přímo do helmy Liškové.
49:49 Lišková si připisuje další skvělý zákrok proti pokusu Šešulkové.
48:48 Olomouc se snaží ze všech sil, většinu střel blokuje, Ostrava to nemá tak lehké.
47:43 Vrlíková zastavuje útočnou akci Olomouce a uklidňuje hru na vlastní polovině.
46:29 GÓL FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Barbora Suchánková, asistoval #21 Kateřina Peterková (6:2)
45:21 Olomouc drží míček na své polovině.
44:11 Zmatek před bránou hostů ukončuje Pejzlová odpálením míčku do bezpečné vzdálenosti.
43:07 Káčová se šikovně dostala do blízkosti brány, ale nečekala, že narazí na Palinkovou, která její střelu zablokovala.
42:31 Pozemní střela Kotzurové Liškovou trochu zaskočila, ale nakonec žádný gól nepadl.
41:24 Palinková čistě ale tvrdě zastavila Šromotovou a bere si míček.
40:35 Peterková opět v samostatném úniku, ale Dupčáková si to pohlídala.
40:00 Střely ve 2. třetině: 8 - 4
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:41 Konec třetiny se odehrává opět na polovině Olomouce.
37:05 Reimerová to zkusila po zemi bekhendíkem, ale Dupčáková neskočila ani na toto.
35:53 Peterková to ještě nevzdala a stále se snaží něco vymyslet.
34:08 Hudákové P. se nepovedla zpracovat skákavá přihrávka, míček končí za mantinelem a rozehrávat bude Olomouc.
32:59 Suchánková překvapivě čistě tělem sráží o hlavu větší Kotzurovou k zemi.
32:01 Druhou třetinu už je na míčku většinou Ostrava, Olomouc už nemá tolik šancí, Ostrava už nedělá tolik chyb.
30:55 Krásný zákrok Liškové proti těžké střele Kotzurové.
29:47 Teď se hraje dlouho na středu, míček pořád mění vlastníka.
28:26 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #73 Viktória Grossová, asistoval #32 Alena Zuzaníková (6:1)
28:26 Ke Grossové se na střed dostal míček a ta se nemýlila.
27:53 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #68 Nela Kapcová (5:1)
27:53 Přečíslení Ostravy 2na0 nešlo zakončit jinak než golem.
26:21 Chalupová svou střelou rozeznívá tyč.
25:42 Barvíková se hrdinsky postavila do střely Hudákové P. a zabránila tak dalšímu gólu.
24:56 Hosté se už minutu musí bránit a Ostrava jim ani nedává šanci vystřídat.
23:55 Domácí svým napadáním ztěžují rozehrávku Olomouci.
22:48 Zajímavou střelu Palinkové vyráží Dupčáková jen tak tak rukou.
22:08 Chybu Reimerové Mlejnková nezúročila.
21:12 Domácí obléhají útočnou polovinu.
20:55 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #73 Viktória Grossová (4:1)
20:29 Peterková vybojovala míček a hned běžela směr domácí brána.
20:00 Střely v 1. třetině: 13 - 7
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:16 Lišková pěkně zasáhla proti Kapcové.
17:33 Hra překvapivě není úplně jednoznačná pro Ostravu, i Olomouc dokáže Dupčakovou potrápit.
16:30 Hudáková P. přestřeluje úplně prázdnou bránu.
15:51 Ostrava dělá dost chyb, hosté je zatím neumí využít.
15:11 Peterková šikovně vybojovala míček a v samostatném úniku netrefuje bránu.
13:38 Šromotová pěkně na Chalupovou, Chalupová mimo bránu.
13:22 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #99 Paulína Hudáková (3:1)
12:16 Pokus Pospíšilové Lišková s přehledem chytá.
11:27 Kotzurová se ocitla ve velmi výhodné pozici před Liškovou, ale střílí mimo.
10:24 Chybu Barvíkové se domácím hráčkám nepodařilo potrestat.
09:28 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:1)
09:18 Hra se přelévá ze strany na stranu.
08:10 Axmannová vyslala ne moc rychlou střelu, ale i tak nadělala Dupčákové potíže.
07:23 Mlejnková v obrovské šanci přestřeluje bránu.
06:41 Střelu Kotzurové na poslední chvíli zablokovala Pařízková.
05:38 Ani Volákové se nepovedlo Liškovou prostřelit.
04:44 Střela Hudákové P. byla pro Liškovou úplná malina a lehce míček chytá do rukou.
04:21 Domácí hráčky hrají dokola kolem obrany hostí, ale není vidět žádná střela.
03:18 Na míčku Olomouc, snaží se kombinovat na útočné polovině.
02:19 Peterková se dere k domácí bráně, ale nakonec tato akce nekončí ani střelou.
01:19 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Kateřina Peterková bez asistence (1:1)
01:19 A rychlá odpověď Olomouce.
01:13 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
01:10 Hosté pod tlakem.
00:01 Úvodní buly pro svůj tým vyhrála Kotzurová.