3.

série

Události

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FbŠ Bohemians B 8:7pn
branky: 4. Jakub Malecha, 22. Jakub Malecha, 26. Hynek Štencl, 34. Šimon Perek, 34. Michal Semotán, 37. Petr Bláha, 49. Martin Hrmo, N Jakub Malecha - 2. Jakub Mulač, 8. Ondřej Plecháč, 13. Martin Janoušek, 17. Ondřej Plecháč, 33. Jan Harák, 33. Tomáš Vostřel, 58. Petr Hromádko; rozhodčí: Dominik Harman - Adam Hofhansl; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Vališ 23 - Stanislav Martínek 22; po třetinách: 1:4, 5:2, 1:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
65:59 Komentář trenéra domácích: Po první třetině bylo málem hotovo. Od druhé třetiny jsme dominovali. Bohužel ve zbývající části zápasu, kdy jsme jasně lepší, nás brzdí nízká sebedůvěra. V závěru se u nás projevuje strach o výsledek. Když se k tomu přidá nesrozumitelné dění na hřišti, tak nás to málem stálo celý zápas. Uvidíme, jak se tyto vydřené body na nás projeví do budoucna.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #29 Martin Janoušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč #8 Pavel Formánek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč #25 Jakub Malecha a vstřelil rozhodující gól (8:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč #81 Stanislav Karas a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #17 Jakub Mulač a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostí:' Jasně vyhraný zápas jsme si prohráli sami, těšíme se na odvetu.'
65:00 Ukončení prodloužení
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Ukončení 3. části
59:25 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
59:25 Vyloučen hráč #97 Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
58:37 Vyloučen hráč #27 Libor Nápravník družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:02 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Petr Hromádko, asistoval #7 Tomáš Vostřel (7:7)
48:18 Timeout FbŠ Bohemians B
48:17 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 7:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #69 Martin Hrmo, asistoval #27 Libor Nápravník (7:6)
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Ukončení 2. části
36:40 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 6:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #97 Petr Bláha, asistoval #81 Stanislav Karas (6:6)
34:10 Vyloučen hráč #8 Pavel Formánek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
33:28 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #89 Michal Semotán, asistoval #91 David Podařil (5:6)
33:22 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #69 Martin Hrmo (4:6)
32:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Tomáš Vostřel, asistoval #17 Jakub Mulač (3:6)
32:45 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #4 Petr Červenka (3:5)
29:11 Vyloučen hráč #81 Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi
25:01 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #70 Hynek Štencl, asistoval #91 David Podařil (3:4)
21:50 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha bez asistence (2:4)
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Ukončení 1. části
16:51 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč bez asistence (1:4)
13:15 Vyloučen hráč #91 David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
12:14 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #29 Martin Janoušek bez asistence (1:3)
07:16 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #71 Kryštof Blažej (1:2)
03:42 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #6 Lukáš Tancer (1:1)
01:05 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Jakub Mulač, asistoval #15 Michal Křenek (0:1)
00:00 Zahájení utkání.