60
  • 60 59:47
    Rtyně v/P

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Exelsior Havířov 0:5
branky: 10. Alžběta Nykodymová, 15. Karolína Šablaturová, 38. Alžběta Nykodymová, 41. Hana Brůžková, 46. Kateřina Holešová; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Adamová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 22 - Martina Schoupalová 10; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:2
60:00 Pokračování komentáře trenéra hostů: 'S pokorou ladíme detaily a poctivě se připravujeme na nejdůležitější část sezony. Velmi se nám o víkendu povedla oslabení, kde jsme byli na míčku více, než soupeř. Taky jsem rád, že se konečně začal vyplácet trénink standardních situací.'
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Kozlíka: 'Když jsme tady čtvrt roku zpátky prohráli, tak jsem doufal, že přesně takovou facku potřebujeme a pomůže nám se nastartovat. Série 7 vyhraných zápasů v řadě dokazuje, že se to povedlo.'
59:59 Komentář trenéra domcích: Dnes se nám nevydařilo vůbec nic. Žádná kombinace, minimálně střel, nedostoupený souboje, prostě bez nasazení. Dnes jsme oprávněně dostali bůra a můžeme opět jen poděkovat našim fanouškům, že i za tohoto nepříznivého stavu jsou stále s námi. Snad je potěšíme příští zápas opět doma.
59:47 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
46:56 Vyloučen hráč #7 Eva Sobotová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
45:36 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #17 Kateřina Holešová, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (0:5)
40:30 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #21 Vendula Šimonová (0:4)
37:35 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #95 Alžběta Nykodymová, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (0:3)
23:54 Vyloučen hráč #94 Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
14:48 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #21 Vendula Šimonová (0:2)
09:25 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1