Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:8p
branky: 3. Tom Ondrušek, 6. Daniel Maxa, 14. Martin Řezáč, 16. Jiří Koutný, 31. Martin Řezáč, 51. Petr Majer, 59. Daniel Maxa - 13. Jan Linhart, 49. Jan Svoboda, 50. Jan Svoboda, 54. Ondřej Stuchlík, 56. Petr Hartman, 58. Martin Skřivánek, 60. Lukáš Gregor, 64. Petr Hartman; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 131; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 14 - Martin Dejmal 35; po třetinách: 4:1, 1:0, 2:6, 0:1
65:00 Střely na branku Chodov - Vinohrady: 4:2
63:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (7:8)
62:54 Vinohrady hrají bez brankáře.
61:05 Dejmal chytil kombinaci Chodova.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: Strašná facka před play off. Dokud soupeř nekladl odpor, tak bylo vše v pohodě. Následně se nám hra rozsypala jako domeček z karet a nebyli jsme schopni se ničeho chytit. I tak jsme zápas mohli vyhrát, ale nestalo se.
60:00 Komentář trenéra hostí Michala Kotlase: Náš výkon měl dnes vzestupnou tendenci. V první třetině nás soupeř přehrával. Do druhé třetiny kluci reagovali na situace na hřišti a zlepšili jsme se ve všech činnostech. Chyběli nám jen proměněné šance. Ve třetí třetině se nám dařilo Chodov přehrávat a skórovat. Díky celému týmu, že to za stavu 5:1 pro Chodov nezabalil a zápas otočil. V prodloužení jsme byli šťastnějším týmem.
60:00 Střely na branku Chodov - Vinohrady: 13:11
59:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (7:7)
59:00 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:48 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #3 Martin Pražan (7:6)
57:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #32 Pavel Hájek (6:6)
55:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
55:57 Vinohrady proměnili přesilovku.
55:39 Vyloučen hráč #99 Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
54:48 Dejmal chytil Maxovu střelu.
53:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #29 Martin Skřivánek (6:4)
52:11 Řezáč trefil břevno.
50:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #21 Marek Vávra (6:3)
50:59 Majer po nahrávce Vávry proměnil šanci.
49:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #10 Jan Linhart (5:3)
49:49 Svoboda proměnil šanci před bránou Chodova.
48:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (5:2)
48:27 Nahrávka Vinohrad před branku Chodova skončila gólem.
45:54 Plíhalova dorážka letěla vedle.
44:05 Ondruškova střela letěla kousek vedle branky.
42:55 Linhart trefil břevno.
40:54 Ondruškovu střelu do prázdné branky zblokoval hráč Vinohrad.
40:01 Chodov vyhrál buly.
40:00 Střely na branku Chodov - Vinohrady: 12:5
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:38 Ondrušek výborně udržel míček před třemi hráči.
37:17 Šimůnek chytil střelu na druhou stranu branky skokem.
36:00 Vinohrady zblokovali střelu na branku.
34:27 Šimůnek chytil kličku před brankou.
32:27 Vinohrady málem proměnili šanci před brankou.
30:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #87 Jiří Koutný (5:1)
30:05 Řezáč výborně zakončil po nahrávce Koutného.
25:26 Vávrova dorážka letěla mimo branku.
24:26 Dejmal chytil střelu Ondruška.
23:26 Vinohrady ubránili akci 2 na 1.
22:23 Pražan zblokoval střelu z půlky.
20:01 Chodov vyhrál buly.
20:00 Střely na branku Chodov - Vinohrady: 13:4
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:51 Voštova střela byla zblokována.
15:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Jiří Koutný, asistoval #43 Marek Švajný (4:1)
15:55 Jiří Koutný s krátkým výběhem střelil gól do levé šibenice.
13:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
13:19 Řezáč prostřelil Dejmala.
12:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #4 Radovan Vnuk (2:1)
12:27 Vinohrady po krátké kombinaci dali gól.
11:27 Vinohrady neproměnili řanci 2 na 1.
10:11 Dejmal výborně chytil dorážku Koutného.
08:06 Dejmal chytil Sýkorovu střelu.
05:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #21 Marek Vávra (2:0)
05:52 Maxa po nahrávce na střed proměnil šanci.
02:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:0)
02:39 Ondrušek dal gól zpoza branky.
01:03 Maxa zblokoval střelu na branku.
00:01 Chodov vyhrál buly a hned šel do útoku.