Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:7p
branky: 11. Jan Kourek, 21. Jan Savický, 33. Petr Černý, 43. Jan Savický, 45. Martin Zozuĺák, 50. Jan Kourek - 5. Luděk Ondráček, 18. Jakub Procházka, 39. Dominik Dvořák, 45. Dominik Dvořák, 47. Jan Grábl, 55. Jakub Procházka, 63. Martin Nagy; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 522; zásahy brankářů: Martin Haleš 17 - Filip Kejík 13; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:3, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #36 Luděk Ondráček (6:7)
62:32 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: V zápase jsme vyrobili zbytečné chyby, které soupeř potrestal a využil toho, že jsme mu vždy dovolili srovnat skóre. Pro nás je takový zápas dalším krokem k tomu, co máme před sebou a na tom je potřeba to postavit. Dnes byl Hattrick šťastnější.
62:32 Komentář trenéra hostů: V podstate od začiatku bol zápas prevažne o tom, kto urobí viac chýb a kto bude efektívnejší v zakončení. Viackrát nám chýbala vačšia priamočiarosť v útoku. Veľká vzprucha pre našu psychiku je, že vždy sme dokázali zrovnať a nakoniec v predĺžení zlomiť zápas na našu stranu. Dva body si vážime a ďakujeme súperovi a divákom za zápas.
62:32 Nagy rozhoduje toto vyrovnané utkání a hosté si z Pardubic vezou 2 body.
62:02 Hosté stále drží domácí pod tlakem, těm se ale podařilo vystřídat.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Buly vyhrávají hosté a jdou ihned hrát se 4 hráči bez brankáře.
59:59 Ani 3. třetina nerozhodla, kdo bude vítězem tohoto utkání a uvidíme tedy prodloužení.
59:27 Fuchs svůj tým poslat do vedení, ale z dobré pozice se mu nepodařilo trefit branku.
59:09 Hattrick trefuje další tyč.
56:24 Nagymu odskočila nahrávka a míček mají domácí.
54:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #36 Luděk Ondráček (6:6)
54:03 Ondráček našel volného Procházku, který střelou z první srovnává utkání na 6:6.
53:03 Medek využil špatné rozehrávky domácích ale mířil vedle.
52:22 525 diváků sleduje dnešní utkání.
51:47 Ondráček ze středu mířil vedle.
49:39 GÓL Sokoli Pardubice! 6:5
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #98 Radek Formánek (6:5)
49:39 Bílý zastavil brejk soupeře, míček se odrazil k Formánkovi, který našel na středu osamoceného Kourka, který upravuje stav utkání na 6:5.
47:33 Haleš si málem připsal asistenci, když výhozem poslal do brejku Kourka, tomu se však nepodařilo uklidnit skákající míček.
46:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #27 Martin Nagy (5:5)
46:59 Grábl střelou do šibenice znovu srovnává skóre.
45:43 Skvělý obranný zákrok hráče Hattricku zastavil brejk Savického.
45:05 Haleš předvedl další skvělý zákrok.
44:47 GÓL Sokoli Pardubice! 5:4
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #98 Radek Formánek (5:4)
44:47 Zozulák nekompromisní střelou do pravé šibenice zvyšuje skóre a posílá domácí opět do vedení.
44:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #25 Dominik Dvořák, asistoval #12 Marek Fuchs (4:4)
44:08 Dvořák střelou ze středu překonal domácího Haleše a srovnává skóre zápasu.
42:51 GÓL Sokoli Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #47 Adam Šmíd (4:3)
42:51 Šmíd našel před brankou volného Savického, který se do odkryté branky nemýlil a posílá domácí do vedení.
41:07 Pardubice soupeře zatím nepustily k míčku a pomalou rozehrávkou se dostávají na útočnou polovinu.
40:00 Čeká nás poslední třetina velmi vyrovnaného utkání.
38:40 Ondráček se ocitl sám před domácí svatyní, ale mířil vedle.
38:04 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #25 Dominik Dvořák bez asistence (3:3)
37:46 Horákova střela, kterou trefil ze vzduchu, letěla mimo domácí branku.
37:10 Haleš zachránil Pardubice od obdrženého gólu.
36:00 Haleš zachytil další brejk.
34:40 Střela Hattricku mířila mimo.
32:10 GÓL Sokoli Pardubice! 3:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #18 Lukáš Kučera (3:2)
32:10 Kučera vyslal do samostatného úniku Černého a ten zvyšuje skóre na 3:2.
31:11 Haleš pokryl únik 2 na 1.
29:06 Smola na středu v souboji míček neztratil, a nedal tak Hattricku možnost k útoku.
28:27 Kučera trefil jen clonícího obránce.
26:32 Tyč právě zachránila domácí od inkasovaného gólu.
23:44 Šmíd se ocitl sám před brankářem Hattricku, ale svou kličkou se mu ho nepodařilo překonat.
22:32 Poprvé v tomto zápase vidíme v akci talentovaného juniora domácích Sokolů - Michaela Smolu.
22:00 Žáček zachytil přihrávku, která mířila na hranici velkého brankoviště.
20:18 GÓL Sokoli Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #58 Jan Savický bez asistence (2:2)
20:18 Savický zachytil nahrávku Hattricku a střelou tahem srovnává skóre na 2:2
20:00 Úvodní buly 2. třetiny vyhrává Hattrick.
18:47 Oubrecht o kousek minul branku Hattricku.
18:32 Nagy mířil mimo pardubickou branku.
17:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #12 Marek Fuchs (1:2)
17:49 Procházka z dorážky překonává Haleše.
17:22 Obrana Hattricku jen tak tak zabránila gólu.
15:36 Haleš vyrazil střelu Procházky.
14:50 Pakosta se svou kličkou dostal až před gólmana, ten však jeho střelu pokryl.
13:28 Kaluža si počínal nedovoleně a rozehrávat z rohu budou hosté.
11:27 Domácí na středu míček ztratili, ale Procházka pálil mimo.
10:56 Bílý zkusil z poměrně velké vzdálenosti překonat gólmana Hattricku. Ten byl však připravený.
10:03 GÓL Sokoli Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #47 Adam Šmíd (1:1)
10:03 Kourek dorazil Šmídovu střelu a je vyrovnáno.
09:25 Vyloučen hráč #11 Oliver Gold družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
09:25 Pardubice si zahrají přesilovku.
07:40 Hattrick držel Sokoly pod tlakem, ale gól z toho nebyl.
05:32 Kučera hledal před bránou Žáčka, ale obrana hostů si s touto nahrávkou poradila.
04:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #30 Filip Kejík (0:1)
04:40 Ondráček z brejku překonal Haleše.
02:20 Kaluža skvělým zákrokem zastavil útok hostujícího celku.
01:00 Dvořák špatně zpracoval míček a k míčku se konečně dostali domácí.
00:00 Úvodní buly vyhrávají hosté.