Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6p
branky: 7. Radek Valeš, 12. Vojtěch Hejduk, 29. Jakub Kopecký, 40. Radek Valeš, 53. Tomáš Dlesk, 57. Lukáš Lhota, 65. Radek Valeš - 7. Ondřej Stuchlík, 11. Jan Svoboda, 32. Lukáš Gregor, 43. Martin Skřivánek, 52. Martin Skřivánek, 53. Jan Svoboda; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Vít Vaníček 10 - Rastislav Mazák 21; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:3, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): Trochu hledám slova. Co se odehrálo na naší střídačce poslední minuty by si přál každý trenér. Morál týmu a víra. Navíc se opravdu poštěstilo a otočili jsme to. Náročný program pokračuje a už teď se těšíme na Tatran! Díky soupeři, rozhodčím i divákům.
65:00 Komentář trenéra hostí(Boleslav Kytka): Měli jsme nervozní vstup do utkání, což se nám povedlo překonat až ve třetí třetině. V závěru utkání jsme nedokázali proměnit několik slibných šancí a soupeři gólově odskočit. Po nedorozumění v prodloužení bere dva body soupeř z Liberce. Díky soupeři, rozhodčím i pořadatelům za utkání.
65:00 Děkujeme dnešnímu soupeři za přispění do kasičky pro Lukáše Hávu, který si prohází těžkým životním obdobím, ještě jednou MOC DĚKUJEME!
65:00 Střely celkem: Liberec: 27 ; Vinohrady: 16
65:00 Střely po prodloužení: Liberec: 5 ; Vinohrady: 2
65:00 Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Petr Kološ ; Vinohrady: Lukáš Gregor.
65:00 Ukončení prodloužení
64:50 GÓL FBC Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #5 Jakub Kopecký (7:6)
64:50 Deset vteřin před koncem prodloužení rozhodl Valeš do prázdné brány.
64:30 Půl minuty do konce, Liberec nedokázal na 2x umístit míček do brány.
64:01 Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:05 Kološ byl blízko vstřelení branky.
62:36 Technická chyba obrala hosty u výhodu.
62:01 Vinohrady bez brankáře.
61:12 Vinohrady trefují tyč prázdné brány.
61:10 Mazák chytil míček pod masku.
61:05 Liberec pořád kombinuje, ale zatím žádná střela.
60:10 Liberec o jednoho hráče navíc.
60:01 Oba dva týmy si berou po jednom bodu..kdo získá ten druhý?
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 4 ; Vinohrady: 6
59:55 Bude se prodlužovat..
59:19 Timeout FBC Liberec
59:06 Kološ to zkouší mezi nohy Mazáka, ale ten tam měl zavřeno.
58:10 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:19 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #5 Jakub Kopecký (6:6)
56:19 Střela Kopeckého se odrazila a našla Lhotu a ten se trefuje přímo do prostřed brány.
54:34 Lhota na Kopeckého, ten se do střely opřel, ale nedokázal míček usměrnit podle svých představ.
52:20 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Tomáš Dlesk, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (5:6)
52:20 Premiérovou branku v dresu Liberce zaznamenal Tomáš Dlesk, prostřelil vše co mu stálo v cestě.
52:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #27 Lukáš Gregor (4:6)
51:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #24 Petr Hartman (4:5)
51:39 Vaníček si na střelu sáhl a pak míček stejně zaplul do brány.
50:50 Lhota krásně a čistě odebral míček.
48:56 Balatka zkoušel tečovat střel z půlky, neúspěšně.
48:10 Gregor z výběhu trefuje břevno.
46:40 Jak Liberec tak i Vinohrady si nenechají kousek hřiště, perou se obují o každý centimetr hřiště.
44:00 Dnešní zápas si nenechalo ujít 195 diváků.
42:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (4:4)
42:18 Únik Vinohrad a následné přehození Vaníčka zajišťuje na začátku třetí třetiny srovnání skóre.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrává domácí tým a snaží se rozehrát na své polovině.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 10 ; Vinohrady: 3
39:45 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #11 Petr Kološ (4:3)
39:45 Výběh Valeše na konci třetiny zajišťuje jednobrankové vedení nad pražskými Vinohrady.
39:42 Stejně jako na konci první třtiny se na míčku drží Liberec.
39:10 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:36 U střely opět Valeš, tentokrát jeho pokus byl zablokován.
37:47 Valeš trefuje brankovou konstrukci.
37:19 Liberec má další početní výhodu.
37:18 Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
35:34 Moc pěkné tři nahrávky na jeden dotek, míček skočil u Valeše, který nedokázal kuličku vhodně umístit.
33:57 Ferdan po křižné nahrávce střílel vysoko nad Mazákovu bránu.
33:30 Baudisch pouze do Lencova bloku.
32:17 Klucho ve velké šanci, ale míček skončil na zadním mantinelu.
31:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor bez asistence (3:3)
31:09 Akce dva na jednoho končí nešťastným gólem.
28:35 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #29 Lukáš Lhota (3:2)
28:35 Lhotova nahrávka na Kopeckého nebyla ideální, Kopecký se zpracováním měl velké problémy..jednoduše míček odpálil a vypadalo na něm, že ani neví kam to odpaluje..
27:41 Hosté mají delší dobu míček na svých hokejkách.
26:20 Valešovi nesedla střela a je z toho útok hostů.
25:47 Vinohrady se ubránily.
24:29 Valešova střela došla až k bráně, odrazem od hokejek našla jednoho z vinohradských hráčů a ten šel sám na Vaníčka.
23:46 Vyloučen hráč #2 Marian Jelínek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
23:36 Lhota nedomáčkl míček za Mazákova záda.
22:22 Dleskova střela od mantinelu mířila na zadní tyč.
21:02 Kárníkova střela z půlky sice doplachtila k bráně, ale neměla vhodné parametry na to, aby dolétla do brány.
20:01 Bule pro hosty, začínají ihned zakládat postupný útok.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 8 ; Vinohrady: 5
19:47 Na konci třetiny mají míček na hokejkách domácí a snaží se trefit zařízení.
19:20 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:56 Šoltys pouze do Mazáka.
15:56 Moc střel zatím nevidíme, hráči střely buď zachytávají, blokují a nebo se trefují mimo bránu.
11:44 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #24 Tomáš Dlesk (2:2)
11:44 Hejduk nejdříve trefil tyč a následně míček doputoval za záda Mazáka.
10:48 Rozkovec a Čermák si vytvořili šanci a přečíslili hosty, Rozkovec nedokázal prostrčit míček na osamoceného Čermáka.
10:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
10:24 Vinohrady se dostávají do vedení.
06:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (1:1)
06:46 Brácha na bráchu..Zbyněk přihrál na osamoceného Ondřeje, který stál na zadní tyčce nikým nehlídaný.
06:15 GÓL FBC Liberec! 1:0
06:15 Kološ na mantinelu našel Valeše, který dokázal zavěsit a otvírá dnešní brankové skóre.
06:05 Rozkovec narazil..snažil se obejít Richtra, ten to skvěle ustál.
05:33 Pěkná akce mezi Lhotou a Kárníkem bohužel skončila v rohu hřiště.
03:01 Utkání začalo ve vysokém tempu, , oba dva týmy dobře obrání, ale v útoku to rychle ztratí a valí se to opět na druhou stranu..
00:25 První střeleckou šanci dnešního zápasu si vytvořil Liberec.
00:05 Hosté ihned vysoko napadají rozehrávku Liberce.
00:01 Úvodní bule dnešního zápasu vyhrává domácí tým.