Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB 4:9
branky: 13. Jiří Besta, 24. Marek Bräuer, 44. Tomáš Sladký, 60. Marek Bräuer - 17. Jan Natov, 19. Jan Natov, 23. Milan Tomašík, 24. Jiří Curney, 25. Milan Tomašík, 28. Tadeáš Chroust, 35. Tomáš Chroust, 39. Jakub Bína, 40. Martin Tokoš; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 394; zásahy brankářů: Lukáš Souček 9, Petr Gurkovský 3 - Lukáš Bauer 12; po třetinách: 1:2, 1:7, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácího týmu pana Pavla Bruse: Rozhodl výpadek na začátku druhé třetiny, kdy soupeři spadlo do brány vše. My dneska nebyli schopni proměnit ani vyložené šance. Potom jsme hru otevřeli, šance co jsme měli neproměnili a propadli párkrát v presu. Třetí třetina už byla jen trénink.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu pana Radka Gwuźdź: Potom co jsme přečkali na začátku utkání tlak Vítkovic jsme se dostali do utkání, poté rozhodla naše produktivita ve druhé třetině. děkujeme diváků a soupeřům za utkání.
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Vítkovice: 11 Tomáš Sladký Boleslav: 88 Jan Natov
60:00 Střely na branku celkem Vítkovice: 16 Boleslav: 21
60:00 Střely na branku po třetí třetině Vítkovice: 6 Boleslav: 3
59:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #31 Josef Rýpar (4:9)
59:01 Natov se dostal k míčku, ale za půlkou se zamotal o vlastní hokejku a spadl
56:27 i ve čtyřech se domácí dostali k útočení
56:05 Tomašík ze středu doprava na Curneyho, ten Gurkovskému vyklepal helmu
55:14 Timeout Technology Florbal MB
55:14 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
55:14 Opět domácí v šesti, Chroust s míčkem a Rýpar se sekerou
52:39 Vyloučen hráč #18 Ondřej Sidunov družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
52:39 Domácí teď zkusili další taktickou variantu, v šesti s Brankářem byl to experiment, který se úplně neujal a špatná domluva, kdo jde střídat za golamana a tak budou domácí hrát ve čtyřech
52:00 Domácí v šesti tlačí, ale nic moc víc než střelu do bloku zatím nevytěžili
50:40 Šebesta předvedl Tomašíkovi hokejový souboj a poslal ho ramenem ze hřiště
49:30 Rýpar sází na střed, ale spoluhráči na středu nejsou optimálně připravení, ani Hájek nevytěžil víc než odhození do rohu
47:50 Natov se zmocnil míčku, ale i přes prázdnou branku skončil s ním jen v rohu a následně hráči v bílém nahrái Sladkému
47:30 Šebesta dostal od Rýpara slušnou nabídku, ale míček minul
46:00 Hosté se dostali na míček po faulu, u kterého nepanovala shoda v tom, na kterou stranu byl vlastně pískán
45:25 Hra se odehrává na polovině hostů
43:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:9)
43:31 Při dalším pokusu a sérii rychlých nahrávek dokola a nastřelelní Hájka dává Sladký ze vzduchu backhandem
43:00 další pokus v šesti střela Šebesty mimo hřiště, ale po teči zůstávají na míčku
42:30 Domácí teď tahají čas, s rozehrávkou se nikam neženou
40:05 Domácí v šesti
40:00 Hájek přetlačil Natova na vhazování
40:00 Střely po druhé třetině Vítkovice: 4 Boleslav: 9
39:09 GÓL Technology Florbal MB! 2:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #3 Daniel Šebek (2:9)
39:09 řekl bych, že domácí tahají za kratší konec provazu, ale v této chvíli už to spíš vypadá, že nemají za co tahat Tokoš poslal míček za Gurkovského
38:06 GÓL Technology Florbal MB! 2:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína z trestného střílení (2:8)
38:06 Další závora před domácí brankou a tentokrát to bude nájezd
37:36 Rozehrávka domácích ke sladkému na střed, z otočky Bauerovi do masky
35:00 Toto utkání sleduje 394 diváků
34:54 GÓL Technology Florbal MB! 2:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #10 Mikuláš Komárek (2:7)
34:54 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Petr Gurkovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
34:54 Tentokrát se hráči v bílém dostali zpoza branky až na druhou stranu před branku a Součkovi nedali ve dvou šanci
34:00 Zakonov teď za brankou zatlačený Sidunovem zkouší další originální způsob, pokterém míček poskákal obě vrchní tyčky Bauerovy branky
33:45 nepřesnost střídá nepřesnost, způsoby jak ztratit míček jsou na obou stranách kreativní
31:49 Domácí v dalším posunu zastavila obrana Boleslavi a Suchánek zkusil jestli z toho něco nevytříská, ale nic
30:12 Bräuer v samostatném úniku samostatný gól nedal
29:51 Domácí se teď dlouho drželi na míčku, až na to, že půlící čáru přešli jen na čumendu a když se rozhodli jít, přeskočil míček hokejku Řezaninovi
27:42 GÓL Technology Florbal MB! 2:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #10 Mikuláš Komárek (2:6)
27:42 Ovšem z dalšího rychlého útoku Tadeáš Chroust branku trefuje
27:20 Z další marné rozehrávky zdrhnul Tomáš Chroust do celkem slušné šance ,ale poslal míček jen do zadního mantinelu
26:08 Na hřišti to jiskří Zakonov se sbírá z podlahy no spíše je sbírán, ale snad to nic nebude
24:15 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
24:15 GÓL Technology Florbal MB! 2:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík, asistoval #3 Daniel Šebek (2:5)
24:15 A aby toho nebylo málo, tak se stalo to, že Tomašík přidal další, ale tohle jsem fakt neviděl
23:31 GÓL Technology Florbal MB! 2:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (2:4)
23:31 Ještě jsem to nestihl dopsat a Curney ze středu vyprášil za Součkem síť
23:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #5 Ondřej Firda (2:3)
23:08 Po dlouhé rozehrávce polevém mantinelu poslal Firda na nabíhajícího Brauera a ten roztřepal síť uvnitř Bauerovy branky
22:35 GÓL Technology Florbal MB! 1:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík bez asistence (1:3)
22:35 Po sérii akcí 'kluci hurá za ním' se z jedné takové prosadil Tomašík
20:59 Tokoš nadělal Bestovi hodně problémů a ač mají domácí stále přesilovku Suchánek napálil míček místo do odkryté klece do rozhodčího, který probíhal za ní.
20:00 Střely na branku po první třetině Vítkovice: 6 Boleslav: 9
19:06 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
19:06 Aby měla hra větší spád, předvedl Tichý velice hlučné seknutí a ve čtyřech se bude hrát na druhé straně
18:43 GÓL Technology Florbal MB! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #71 Milan Tomašík (1:2)
18:43 Tentokrát to bylo rychlejší Natov ze středu vymáchal Součka a Domácí jdou do pěti
17:29 Vyloučen hráč #11 Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
17:29 píšu, píšu a najednou slyším buch a Natov se válí po zemi a Sladký se sune na trestnou
16:24 GÓL Technology Florbal MB! 1:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (1:1)
16:24 Nehera natěšený, že se za chvíli vrátí do hry, a Natov mu to dopřál ještě o pár sekund dříve, když po přesném krosu z prava poslal míček o Součka do branky
16:15 Šance tam byly, ale série narážeček končí další sérií narážeček a občas za mantinelem.
14:41 Vyloučen hráč #23 Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
14:41 Další tlak Bolky, Nehera spustil závoru na projíždějící expres. tohle drážní inspekce netoleruje.
12:45 hned v zápětí na dvakrát v brutální šanci u pravé tyče Tomáš Chroust, míček proskákal těsně vedle Součka i tyčky
12:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #31 Josef Rýpar (1:0)
12:38 Po sérii narážeček Besta z vrcholu přesilovkového rozestavení posílá míček až za Bauera
12:13 Klavírujou tu do mě, takže vůbec nevím co stalo, ale Toki asi řekl něco milého, bo má dvojku za nesportovní chování
12:12 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
09:38 Série dle hesla nedáš, nedáš nejdříve hráči v bílém znervózněli Součka a z následného brejku Hájek nedomotal za Bauera
08:35 Domácí v postupné rozehrávce, Nehera posílá míček do stropu
06:46 Série střel a dorážek nenechala Součka vychladnout. Ten stále drží.
05:03 Boleslav rozehrála ke střele asi tak od někud ze středu vlastní poloviny
05:00 pořád rozehrává Boleslav
04:55 Stále rozehrává Boleslav
04:49 Rozehrává Boleslav
03:15 Závar před Součkem, Tokoš mával hokejkou jak na prvního máje, ale míček netrefil a rozhodčím se jeho počínání nelíbilo, rozehrávají domácí
02:17 Rýpar , Nehera, teč, Souček dalekonosná rozehrávka domácích
01:35 Gattnarova zblokovaná střela míří za mantinel.