Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 4:5
branky: 6. Lukáš Gregor, 15. Petr Hartman, 27. Jan Svoboda, 51. Milan Bína - 18. Lukáš Kuncman, 19. Marek Ďopan, 52. Pavel Čihák, 54. Patrik Šebek, 58. Patrik Šebek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 25 - Jakub Zavřel 13; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:3
60:01 Komentář trenéra domácích Michala Kotlase: 'Velice dobrý výkon po celou dobu utkání jsme nedokázali proměnit v body. Ve třetí třetině jsme měli z vyložených šancí trestat. To se nestalo a naopak jsme chybami a složitou rozehrou nechali soupeře utkání otočit. Přeji všem klidné Vánoce.'
60:01 Komentář hostujícího trenéra Martina Formana: Od nás dnes ucházející pouze .1 třetina, pak už to stálo za málo.Bereme 3 body, ale určitě se štěstím. Intenzivní prosinec ze námi, zvládli jsme to tak na půl. Všem přeji Veselé Vánoce, nastává čas odpočinku. Těšíme se na druhou část v novém roce!
60:00 Tímto se s vámi z haly na pražských Vinohradech loučím a s přáním hezkého svátečního večera a klidným prožitím vánočních svátků, zas někdy načtenou. :)
57:22 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (4:5)
55:23 Šebek trefuje tyčku Vinohradské brány
55:08 A Bína se znovu dostává do šancí
54:39 Tentokrát Bína ve svém samostatném výběhu zkouší pozornost Zavřela.
53:43 Po samostatném výběhu Svobody z obranného pásma se ocitá sám před branou. Zavřela však nepřelstil.
53:16 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
53:16 Po skvělé kombinaci Bohemians v předbrankovém prostoru končí míček v brance Vinohrad
53:00 Šárka zkouší střelu z křídla
51:38 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #7 Patrik Šebek (4:3)
51:38 Domácí si nepohlídali svůj předbrankový prostor a byli za to náležitě potrestáni.
50:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #2 Marian Jelínek (4:2)
50:58 Po nepřehledné situaci před bránou Bína střeluje bránu
50:22 Svoboda zkouší výběh směrem k Zavřelovi, který zblokoval jeho střelu
49:51 Hra je v závislosti na vypjatost utkání často přerušovaná
48:45 Bohemians vyčkává se svojí rozehrávkou do předu
48:00 Bohemians nedokázalo proměnit svoji již druhou přesilovou hru
47:32 SKV rozebíhá užasnou akci, která končí u Zavřela
46:00 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
46:00 Po vypjaté situaci plné emocí u mantinelu, bude hra pokračovat v oslabení domácích. Bohemians si tak dnes zahrají svoji již druhou přesilovou hru
43:48 Bohemians překombinovává nadějnou rozehrávku a na míček se dostávají domácí, kteří okamžitě začínají svoji akci
42:45 Další nebezpečná střela od Šebka. Tentokrát ze křídla. Mazák vychytává
41:53 Střela od Šebka končí za hranami mantinelu
41:45 Bohemians se stále nedaří překonat obnranu domácích
40:47 Na míčku převážně kombinují hosté
40:00 Střely po první třetině: SKV - BOH: 4 -.6
38:56 Hra se stává čím dál tím více napjatou.
26:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #29 Martin Skřivánek (3:2)
26:25 Po nečekaném výběhu Vinohrad končí míček v brance hostů
25:55 Míček se převážně drží na čepelích Bohemians
24:37 Střela z poloviny od Vojtíška končí u Mazáka
23:27 Další a skvělá akce od Vinohrad a následná střela od Gregora končí v náručí Zavřela
22:23 Nádherný výběh a poté i kombinace před bránou končí neúspěchem pro Vinohrady
21:27 Vinohradům se nedaří dostat z obranného pásma
20:37 Šárka zkouší střelu z blízka. Mazák vychytal
20:00 Střely po první třetině: SKV - BOH: 5 -.14
18:32 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #9 Matyáš Krebner (2:2)
18:32 Vinohrady si nepohlídali předbrankový prostor a Bohemians znovu skórují
17:56 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #8 Jan Dobisík (2:1)
17:56 Po nepřehledné situaci před bránou Kuncman objevuje volný prostor a střílí míček do brány
17:47 Forman zkouší střelu z poloniny. Neúspěšně
16:24 Po výběhu Šebka vzniká další nebezpečná akce pro Vinohrady. Mazák znovu vychytává
14:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #29 Martin Skřivánek (2:0)
14:42 Bohemians si nepohlídala nebezpečný výběh Vinohrad ze své poloviny. Domácí střílí branku
13:47 Další nebezpečná střela z pravého křídla Mazákem vychytána
12:08 Nebezpečná střela od Krebnera vychytal Mazák
11:44 Bohemians nedokáže prolomit kompaktní blok Vinohrad . Zkouší dál
09:44 Bohemians nedokázali najít správnou kombinaci a neproměnili svoji přesilovku
09:24 Buršík zkouší střelu z blízka. Mazák vychytal
07:44 Vyloučen hráč #20 Ondřej Richtr družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
07:44 Po vypjaté situaci v rohu hřiště si Bohemians zahraje dnešní první přesilovku.
07:32 Kopecký zkouší střelu z půlky. Neúspěšně
07:03 Bohemians drží Vinohrady na své polovině
05:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor z trestného střílení (1:0)
05:11 Po vypjaté situaci před bránou bude hra pokračovat trestním střílením pro Vinohrady.
04:53 Bohemians rozjíždí krásnou akci
04:22 Bohemians vyčkává s rozehrávkou na své polovině
03:42 Hra 'lítá' ze strany na stranu
02:53 Z pravého křídla přišla krásná přihrávka a Vojtíšek označit tyč Vinohradské brány
01:23 Vinohrady se pokoušejí prolomit obranu Bohemians. Neúspěšně
00:28 Zprvu jsou na míčku aktivnější hráči Bohemians
00:00 Dobrý podvečer z Královských Vinohrad! Mé jméno je Vojtěch Prokop a budu Vás provázet dnešním online přenosem z 19. kola Superligy mužů, ve kterém změří své síly domácí Vinohrady s hosty z pražské Děkanky.