Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:7p
branky: 17. Jan Světlík, 24. Jakub Kárník, 31. Tomáš Leksa, 35. Radek Valeš, 45. Patrik Rozkovec, 46. Radek Valeš, 48. Radek Valeš, 64. Patrik Rozkovec - 1. Tom Ondrušek, 32. Martin Koutný, 44. Marek Vávra, 51. Dan Kašovský, 52. Marek Vávra, 53. Tom Ondrušek, 54. Daniel Maxa; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 246; zásahy brankářů: Jan Král 28 - Michal Rebro 23; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:5, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: 'Po tom, co jsme tu předvedli mezi 11. a 50. minutou, je ten bod asi maximum zaslouženého. I tak jsme mohli mít víc. Musíme se zamyslet nad svým přístupem k podobným zápasům, protože úplně zbytečně ztrácíme body i respekt soupeřů. Na poslední vteřinu ať si udělá obrázek sám.'
65:00 Komentář trenéra domácích Zdeňka Skružného):Bojovný výkon jsme završili brankou v prodloužení a zvládli jsme zápas, přejeme všem hezké Vánoce a zveme naše fanoušky na 29.12. buď do Mladé Boleslavy nebo k televizním obrazovkám. Děkujeme divákům za podporu.
65:00 Střely celkem: Liberec: 31, Chodov: 35.
65:00 Nejlepší hráči utkání: Liberec: Jan Král, Chodov: Marek Vávra.
65:00 Střely v prodloužení: Liberec: 1, Chodov: 1.
65:00 Ukončení prodloužení
63:35 GÓL FBC Liberec! 8:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec bez asistence (8:7)
62:15 Hostující Matějíček měl dvakrát obrovskou šanci, měl dvakrát před sebou odkrytou branku, ale dvakrát minul.
62:02 Domácí se dostali k míčku a také hrají bez brankáře.
61:20 Hosté hrají bez brankáře.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 6, Chodov: 11.
58:01 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:22 Velkou šanci měli domácí, Ferdan stál před brankou úplně sám, ale míček letící vzduchem minul.
57:00 Parádní zákrok předvedl domácí brankář Král, když na několikrát zasahoval proti dorážkám a vždy úspěšně.
54:58 Velkou šanci měl hostující Krbec, když se hnal sám na domácího brankáře a předvedl parádní kličku, ale té chybělo jen správné zakončení do branky.
54:00 Po tom co vidíme obrat Chodova se hraje jako od začátku, oba týmy mají stejný počet branek, ale jen 6 minut na hru, popřípadě prodloužení a nájezdy.
53:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #21 Marek Vávra (7:7)
52:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (7:6)
51:24 Timeout FBC Liberec
51:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #89 Mikuláš Krbec (7:5)
50:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #12 Dan Kašovský, asistoval #26 Tomáš Sýkora (7:4)
49:47 Hosté se snaží snížit, ale obrana Liberce skvěle brání.
48:27 Z dálky střílel domácí Ferdan, ale jeho rána šla mimo branku soupeře.
47:35 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #29 Lukáš Lhota (7:3)
47:25 Parádní zákrok v oslabení předvedl hostující brankář Rebro, když rukou zabránil brance.
47:11 Vyloučen hráč #4 Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
45:54 Liberec jde do tříbrankového vedení po brance Radka Valeše.
45:53 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #11 Petr Kološ (6:3)
44:41 Vidíme zápas nahoru a dolu, Chodov se snaží vyrovnat, ale Liberec nebrání, také se snaží přidat branku.
44:11 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #11 Petr Kološ (5:3)
43:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:3)
42:12 Oba týmy vstoupili do třetí třetiny jak jinak než aktivně, oba týmy presují a skvěle brání.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým z Chodova.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 13, Chodov: 13.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:12 Z blízkosti vystřelil domácí Rozkovec, ale hostující brankář si se střelou poradil.
36:53 Dnešní utkání sleduje 246 diváků.
35:55 Parádní zákrok předvedl domácí brankář Král, když vytáhl prudkou střelu nad svoji branku.
35:09 Hráči Chodova se hnali v přečíslení na branku, ale nakonec to hostující Vávra a vzal to na sebe a vypálil, ale bohužel mimo branku.
34:51 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #22 Patrik Rozkovec (4:2)
33:42 Pěkná kombinace domácích vyústila v závan před hostující brankou, ale nic víc než závan z toho nebyl.
32:33 Z dálky se ke střele probojoval domácí Kopecký, ale jeho ránu skvěle zastavil hostující brankář.
31:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #84 Petr Majer (3:2)
30:45 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Tomáš Leksa, asistoval #90 Jan Světlík (3:1)
28:50 Na domácí straně zazněla branková konstrukce, poté co jeden z hostujících hráčů vystřelil.
28:14 Hosté nevyužili svojí početní převahu.
26:13 Vyloučen hráč #5 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
24:55 Parádní zákrok předvedl domácí brankář Král, když se na něj hnal jeden z hostujících hráčů.
23:59 Parádně se před Chodovskou brankou otočil domácí Rozkovec, ale dostal se už do velkého úhlu a tak brankář Rebro s chycením míčku neměl problém.
23:13 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Kárník, asistoval #55 Prokop Ferdan (2:1)
22:36 Velký závan před domácí brankou, hosté trefili konstrukci branky a pak několik dorážek šlo na domácího brankáře, ale společně s obranou to Liberečtí zvládli.
21:23 V úvodní části druhé třetiny hráči Chodova vlítli na Liberecké, ale Liberecká obrana skvěle zafungovala.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Chodova.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 11, Chodov: 10.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:18 Ostře z dálky vypálil Chodovský Ondrušek, ale jeho rána šla nad branku domácích.
16:58 Jako bych to v předchozím komentáři zakřikl, domácí srovnávají stav utkání!
16:57 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #90 Jan Světlík bez asistence (1:1)
16:24 Zatím vidíme velmi bojovný zápas, oba týmy se tlačí do branky a je zázrak, že s tav utkání je pouze 0:1.
14:32 Liberecký Lhota se vymotal před brankou Chodova a vystřelil, ale hostující brankář si se střelou skvěle poradil.
13:04 Hosté sice hrají přesilovou hru, ale hráči Liberce skvěle brání a na několik málo chvil se dokonce objevili i na své útočné polovině.
11:23 Vyloučen hráč #9 Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
11:00 Hosté budou hrát přesilovou hru, momentálně hrají bez brankáře.
09:08 Následně to byl Kopecký, který taktéž mířil na Chodovskou branku, ale také neúspěšně. Liberec se snaží vyrovnat stav utkání.
08:07 Nepříjemnou ránu vyslal z půlky hřiště domácí Bitman, když stálo hned několik hráčů v cloně brankáři Rebrovi, ale nakonec si s tím skvěle poradil.
06:57 Z otočky vyslal svůj projektil domácí Baudisch, ale jeho rána mířila mimo tři tyče Chodova.
04:24 Po pěkné kombinaci domácích vystřelil Lhota, ale jeho rána byla zablokována a šla nad branku Chodova.
03:21 Dobrý zákrok, který předvedl domácí brankář Král, když se na něj řítil hostující hráč a mířil mezi nohy, ale on svojí patou zezadu zasáhl a míček vytěsnil.
02:29 Domácí hráči drží míček, ale obrana Chodova je k ničemu nepouští.
00:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
00:31 Vidíme první střelu v utkání, postaral se o ní hostující Doubek.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým z Chodova.