Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Události

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:8p
branky: 12. Jakub Jirsa, 23. Jiří Vlček, 34. Jaromír Ekl, 40. Milan Tichý, 46. Jaromír Ekl, 50. Dominik Jansa, 55. Radek Krajcigr - 7. Marek Fuchs, 11. Jonáš Kůra, 25. Matěj Hronek, 35. Jakub Procházka, 48. Jan Grábl, 53. David Sládeček, 58. David Sládeček, 61. Martin Nagy; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 343; zásahy brankářů: Jan Dvořák 6 - Filip Kejík 22; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:3, 0:1
65:00 Vyjádření asistenta trenéra hostí, pana Simona Šišky: „Vzhledem k síle České Lípy v domácím prostředí si velmi velmi ceníme dvou bodů, avšak naše předvedená hra nebyla ideální. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím.“
65:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas byl hodně infarktový, dvě třetiny jsme prakticky jen dotahovali. Na góly jsme se opravdu nadřeli, zatímco soupeři to tam padalo jednoduše. Díky divákům, soupeři i rozhodčím.“
65:00 Střely v prodloužení : 0 - 1.
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Hostům se při power-play povedla akce, kterou přesně zakončili a zápas je tak u konce.
60:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #36 Luděk Ondráček (7:8)
60:23 Hosté ve čtyřech zahajují útok.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely po třetí třetině: 8 - 5.
60:00 V základní hrací době jsme se vítěze utkání nedozvěděli, uvidíme tak prodloužení.
60:00 Ukončení 3. části
58:08 Hosté vyrovnávají a uvidíme tak dramatickou koncovku.
57:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #8 Lukáš Jalový (7:7)
56:09 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:55 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (7:6)
53:50 Mlejnek zakládá s Tichým a Novotným další útočnou akci.
52:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:6
50:16 Krajcigr se srazil s Goldem, ten chvíli polehával na zemi, po chvíli ale odešel na střídačku.
49:51 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #4 Milan Tichý (6:5)
47:34 Dvě minuty a dvacet sekund vydrželo domácím vedení, skóre srovnává Grábl.
47:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #23 Jakub Andrle (5:5)
47:06 Domácí jsou ve vedení, hosté ale utíkají do útoku.
P
45:51 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (5:4)
44:20 Vyloučen hráč #41 Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
43:49 Mlejnek se srazil s Goldem, oba hráči skončili na zemi.
42:13 Na půlicí čáře se rozehraje buly zapříčiněné odraženým balonem po střetu dvou hokejek.
41:12 Krajcigrovi se nepovedl souboj v rohu hřiště za bránou Kejíka a hosté hrají volný úder
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely po druhé třetině: 15 - 4.
40:00 Ukončení 2. části
39:57 Ani v této třetině se již nic nestane, siréna zanedlouho ukončení její průběh.
39:18 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #66 Daniel Štěrba (4:4)
37:59 Zkušeného hráče domácích to ale nezaskočilo a vytáhl z vaku náhradní.
37:43 Marek Dzierža přišel o hokejku, ta nyní skončila na dva kusy.
36:12 Od gólmana ke gólmanovi se momentálně dostal balonek.
34:45 I domácí si zahrají přesilovou hru.
34:32 Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
34:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #63 Filip Horák (3:4)
33:20 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:3)
31:54 Kůrovi poradil Coufal, co s nenadálou herní situací hlasitou pobídkou, aby hru roztáhl.
28:45 Slaný kombinuje s Kadlecem, akce se ale nepovedla.
27:10 Ve slibné pozici byl Radek Krajcigr.
26:33 Tichému se nepovedla přihrávka a situaci musel zachraňovat až Dvořák.
25:19 Dominik Dvořák zfauloval u poloviny hřiště Jiřího Vlčka, domácí tak mají další volný úder.
24:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #88 Matěj Hronek, asistoval #12 Marek Fuchs (2:3)
24:24 Krajcigr v souboji s jedním z brněnských obránců, nakonec volný úder pro domácí.
22:31 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #18 Jan Spilka (2:2)
22:01 Spilka netrefil přesně a domácí tak stále ztrácí jeden gól.
21:06 Radek Krajcigr se srazil s hostujícím brankářem, ten ale ošetření nakonec nevyžaduje.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Před zahájením druhé třetiny snad ještě stihneme krátký pozdrav. Zdravíme naši paní zdravotnici, která si momentálně užívá zaslouženého volná a sleduje dnešní zápas pouze přes online přenos. Krásný večer a hezký víkend! A vás ostatní, kteří jste s námi prostřednictvím tohoto textového či videopřenosu nyní už pozvu ke druhé třetině, která se nám po přestávkovém programu přiblížila.
20:00 Střely po první třetině: 6 - 4.
20:00 Ukončení 1. části
19:59 Tohle už Jakub Jirsa nestihne, siréna ukončí jeho snažení dřív.
18:23 Dzierža napadá rozehrávku hostí před jejich střídačkou.
16:31 Jan Grábl vyzkoušel pozorného Dvořáka, střela ale skončila nad brankou.
16:07 Trma-vrma před bránou domácích způsobila, že jeden z útočníků Hattricku sám zblokoval střelu svého spoluhráče.
15:31 Ve slibné pozici Petru Novotnému přeskočil balonek přes čepel.
12:11 Zápas nyní probíhá v rychlém tempu nahoru-dolů.
11:27 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #37 Dominik Jansa (1:2)
10:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #13 David Coufal (0:2)
09:17 Sérii pokusů domácích hráčů ukončila teč Kejíka.
P
06:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #36 Luděk Ondráček (0:1)
06:43 Hosté využívají první přesilovku v utkání. Prosadil se Marek Fuchs.
06:23 Nagy kombinuje a hledá ideální pozici na střelu.
04:59 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
04:59 Za faul na polovině hřiště inkasuje trest domácí opora Radek Krajcigr.
04:08 Jakub Jirsa hlasitě udílí pokyny spoluhráčům.
03:35 Střelu vyzkoušel Tomáš Kadlec, proti němu však pohotově do bloku zaklekl jeden z obránců.
03:11 Na hřišti je opět první domácí pětice a zakládá útok.
01:40 Na „obranné modré“ získává volný úder Tichý.
00:28 V rychlém úniku Coufal, Slaný mu ale vypíchl míček.
00:04 Po počátečním zmatku nakonec míček získávají na své hokejky hosté.
00:00 Zahájení utkání.
00:00 K začátku utkání nám zbývá už jen úvodní hvizd. Přejeme příjemnou florbalovou zábavu.