60
  • 60 59:53
    Honzíci

TJ Centropen Dačice - Pacovští Honzíci 5:3
branky: 4. Vít Nosek, 9. Pavel Stejskal, 40. Vít Nosek, 55. Jiří Sedláček, 58. Jiří Sedláček - 27. Šimon Ledvinka, 30. Matěj Doubek, 45. Tomáš Voldřich; rozhodčí: Filip Novák - Michal Pazderník; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 13 - Jan Máca 21; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácí Davida Černého: Je jasné, že tyto utkání nebudeme vyhrávat o 5 gólů. Soupeř byl velice kvalitní a podle toho vypadá i skóre. Důležité bylo, že jsme byli trpěliví a zůstali v klidu. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář vedoucí týmu hostí: Chladný vstup do utkání, který nás trápí po celou sezonu, měl za příčinu dotahování vedení soupeře. I po srovnání stavu se soupeř po našich chybách opět dostal do vedení. V závěru už jsme bohužel skóre nedokázali srovnat. Děkujeme soupeři za hru.
59:20 Pacov opět s 6 hráči v poli.
59:08 Hra se teď odehrává a za brankou Pacova.
58:47 Dačice přečkali menší tlak soupeře a dostávají se na míček.
58:15 Pacov v 6
58:00 Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:39 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #51 Vít Nosek (5:3)
57:39 Sedláček druhým gólem navyšuje.
56:35 Nosek zacinkal na tyčku.
55:46 Vyloučen hráč #7 Petr Kubíček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády
54:58 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček bez asistence (4:3)
54:57 Dobývá branky Pacova. Hostům se povedlo vyhodit míček pryč ze své poloviny ale přímo na Sedláčka, který vše prostřeluje a mění tak skóre.
45:31 Zajímá trajektorie střely Jana Morávka mimo hrací plochu.
44:28 GÓL Pacovští Honzíci! 3:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #34 Tomáš Voldřich, asistoval #43 Matěj Doubek (3:3)
44:20 Voldřichova střela zaplachtila do branky Dačic.
41:55 Chyba Doubka, kdy se Kubek dostal do gólové šance ale soupeř mu hraničním zákrokem holí ukončil jeho akci.
40:42 A opět likviduje své protivníky. Jeho další obětí byl Krátoška.
40:01 Do třetí třetiny se vrací Petr Jindra.
40:00 Počet střel 8 - 4
39:24 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #51 Vít Nosek, asistoval #20 Radovan Kubek (3:2)
39:24 Slalom Víta Noska mění skóre.
39:00 Poslední minuta 2. třetiny.
38:20 Oba týmy působí velmi emotivně.
35:10 Nebezpečně krásný zákrok předvedl Petr Stejskal a zápas je tak stále nerozhodný.
34:13 První nebezpečná šance Dačic ve druhé třetině. Sedláček trefuje tyčku.
30:35 Timeout TJ Centropen Dačice
29:55 Hrozně zahraná standartka Dačice u míčku Pacov.
29:54 špatné postavení hráčů Pacova. Místo buly standartka pro Dačice.
29:53 GÓL Pacovští Honzíci! 2:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #33 Milan Paták (2:2)
29:52 Matěj Doubek vyrovnává.
26:13 GÓL Pacovští Honzíci! 2:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Šimon Ledvinka bez asistence (2:1)
26:12 Ledvinka kličkou obešel Sedláčka, druhou kličkou Vacušku a v klidu dává beckhandem do odkryté brány.
22:31 Na dnešní zápas zavítalo hodně diváku, Mezi nimi i legenda Dačického florbalu Kryštof Kůs.
20:00 Počet střel 8 - 4
20:00 Počet střel 9 - 7
19:44 Komerční přestávka.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:00 Petr Jindra kácí své protihráče.
13:13 Oba týmy mají vysoké nasazení.
11:12 Zápas je vyrovnaný. Jediným rozdílem je lepší přesnost střel domácích.
10:50 Oba týmy předvádějí krasné kombinace.
09:56 Dačice v plném počtu.
09:26 Pacov zvyšuje střelecké pokusy. Zatím vše lítá hodně mimo branku.
08:50 Míček nebezpečně poskakoval před Vacuškou.
08:09 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #17 Pavel Stejskal, asistoval #20 Radovan Kubek (2:0)
08:08 Dačice se rychle dostali na míček a zvyšují.
07:56 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
07:55 Za dobraný souboj dostává Sedláček 2 Minuty.
03:25 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #51 Vít Nosek, asistoval #4 Petr Jindra (1:0)
03:25 Na středu zůstává osamocený Vít Nosek. Všímá si ho Petr Jindra a ... Góóól. Chladnokrevné zakončení Noska.
02:59 Jiří Sedláček povalil branku na Vacušku, který je otřesen.
02:06 Pacovštím se povedlo zamknout Dačice a do zakončení se nedostali.
01:27 Jan Morávek opět ve hře.
00:21 Drží se za levou nohu a jeho další pokračování v zápase je nejasné.
00:20 První komplikace. Na zemi zůstává ležet Jan Morávek.
00:00 Počet střel 9 - 7