Marek ROTREKL
    (Krejčí)

Události

IBK Bisons Přerov - Orel Jednota Troubelice 5:6
branky: 7. Vítězslav Petřík, 19. Michal Baran, 22. Vítězslav Petřík, 30. Vítězslav Petřík, 39. David Pečinka - 17. Patrik Kasal, 20. Patrik Kasal, 25. Dušan Krejčí, 28. Jiří Seyfried, 33. Dušan Krejčí, 39. Marek Rotrekl; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Charlie Greenberg ? - Martin Spáčil ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:3
39:00 Ukončení 3. části
38:51 GÓL Orel Jednota Troubelice! 5:6
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #10 Marek Rotrekl, asistoval #86 Dušan Krejčí (5:6)
38:51 Vyloučen hráč #20 Marek Havliček družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
38:00 GÓL IBK Bisons Přerov! 5:5
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #88 David Pečinka, asistoval #9 Ondřej Šmotek (5:5)
35:58 Vyloučen hráč #11 Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání
32:30 GÓL Orel Jednota Troubelice! 4:5
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #86 Dušan Krejčí, asistoval #8 Petr Dorušák (4:5)
29:53 GÓL IBK Bisons Přerov! 4:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík, asistoval #20 Marek Havliček (4:4)
27:22 GÓL Orel Jednota Troubelice! 3:4
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #88 Jiří Seyfried, asistoval #68 Ondřej Kukula (3:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:27 GÓL Orel Jednota Troubelice! 3:3
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #86 Dušan Krejčí, asistoval #84 Patrik Kasal (3:3)
21:18 GÓL IBK Bisons Přerov! 3:2
19:38 GÓL Orel Jednota Troubelice! 2:2
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #84 Patrik Kasal, asistoval #69 Milan Vojáček (2:2)
18:18 GÓL IBK Bisons Přerov! 2:1
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #18 Michal Baran, asistoval #11 Jakub Grigárek (2:1)
16:12 GÓL Orel Jednota Troubelice! 1:1
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #84 Patrik Kasal, asistoval #86 Dušan Krejčí (1:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
P
06:16 GÓL IBK Bisons Přerov! 1:0
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík, asistoval #9 Ondřej Šmotek (1:0)
05:04 Vyloučen hráč #7 Martin Král družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání
00:00 Zahájení utkání.