38
  • 38 37:08
    Droždín

FBC Droždín - FbC Asper Šumperk B 5:4
branky: 2. Tomáš Otevřel, 2. Martin Ondra, 20. Marek Švec, 31. Jáchym Bielesz, 34. Martin Ondra - 4. Ondřej Kováč, 23. Ondřej Kováč, 24. Ondřej Kováč, 36. Martin Vlk; rozhodčí: Filip Fňukal - Filip Vrchovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Antonín Byvan ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:47 Právě padl gol pro Droždín avšak gol neplatí.
38:25 Šumperk hraje v 6 bez golmana
37:08 Timeout FBC Droždín
35:09 GÓL FbC Asper Šumperk B! 5:4
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil #88 Martin Vlk, asistoval #46 Marek Jeřábek (5:4)
34:59 Šumperk hraje přesilovku využije toho?
33:57 Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
33:09 Antonín Byvan (brankář Asperu) zustává ležet a na hrací plochu musí přiběhnout ošetřovatel.
33:08 GÓL FBC Droždín! 5:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #65 Filip Boháč (5:3)
33:08 Ondřej Mrázek vykonal duležitou práci,uklidil hracíplochu
32:38 Hráč Asperu upadl při protiutoku 2 na 2
31:58 Menší chyba se vloudila každy nejsme dokonalý :)
30:46 GÓL FBC Droždín! 4:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #14 Jáchym Bielesz, asistoval #6 Martin Ondra (4:3)
29:10 Hráči se začínají na vzájem poštuchovat, jak tento zápas skončí?
27:15 Ve 3.třetině půjde o všechno stav utkání 3:3
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:26 Šumperští hráči opět ukázali že umí hrát tělem čistě!
25:14 Výborná souhra šumperštích hráčů avšak nekončí golem.
24:00 Povede se šumperku obrátit zápas?
23:43 GÓL FbC Asper Šumperk B! 3:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #46 Marek Jeřábek (3:3)
22:40 Šumperští hráči se ted dlouho drželi na protější straně, a však nebyl z toho gol.
22:34 GÓL FbC Asper Šumperk B! 3:2
20:42 Další výborný zákrok šumperského golmana Antonína Byvana
20:00 Vysoce přestřelená branka od Droždína
19:22 GÓL FBC Droždín! 3:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #15 Martin Šťastný (3:1)
17:40 Šumperští hráči dokázali že umí hrát tělem
16:20 Výborný zákroky ted předvedl Antonín Byvan!
16:00 Hráči se mezi sebou začínaji poštuchovat a nadávat si, jak tento zápas skončí?
15:35 Droždín promarnil druhou tutovku!
14:52 šUMPERK SE DOSTÁVÁ DO UTOKU
13:34 ŠUMPERŠTÍ HRÁČI HRAJÍ POD TLAKEM
13:30 Droždín začína tlačit, ve 3.třetině pujde o všechno!
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
03:23 GÓL FbC Asper Šumperk B! 2:1
01:40 GÓL FBC Droždín! 2:0
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #14 Jáchym Bielesz (2:0)
01:08 GÓL FBC Droždín! 1:0
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #17 Tomáš Otevřel, asistoval #15 Martin Šťastný (1:0)