Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Švýcarsko WU19 - Finsko WU19 1:8
branky: 46. Linn Larsson - 3. Pinja Myllymäki, 10. Jemina Ruostila, 12. Jemina Ruostila, 12. Suvi Hämäläinen, 15. Suvi Hämäläinen, 17. Pinja Myllymäki, 20. Sofia Mittentag, 35. Sofia Mittentag; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Svenja Schöni 10 - Emma Mannila 5; po třetinách: 0:7, 0:1, 1:0
59:59 Celkový počet střel: Švýcarsko - 6, Finsko - 18.
59:59 Počet střel ve třetí třetině: Švýcarsko - 1, Finsko - 3.
59:16 Finky v útočné třetině přišli o balonek, ale žádná velká šance pro Švýcarky z toho nebyla.
57:07 Švýcarská brankářka teď skvěle zasáhla helmou proti střele Finky.
55:34 Vyloučen hráč #21 Nicole Siegenthaler družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za blokování florbalky
55:34 Siegenthaler se snažila zabránit útoku Finek, ale je z toho přesilovka pro Finky.
54:41 Finka a Švýcarka se teď srazily před švýcarskou bránou a obě skončily na zemi.
52:45 Střelu Švýcarky Finka ztečovala ven z hřiště.
51:53 Finky si přihrály před bránu, ale Švýcarky dokázaly situaci ubránit.
50:51 Velká šance Švýcarek, která ale gólem neskončila.
49:43 Švýcarka přepadla přes Finku a zlomila ji hokejku.
48:47 Švýcarská brankářka perfektně zasáhla proti střele Pietilä.
48:14 Vyloučen hráč #22 Dina Koch družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za vražení zády
47:53 Finská brankářka si po dlouhé době sáhla na míček.
47:10 Další střela Švýcarek zblokovaná Finkou.
45:54 GÓL Švýcarsko WU19! 1:8
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #19 Linn Larsson, asistoval #2 Leonie Wieland (1:8)
45:54 Švýcarky se dostaly do útoku, přihrály si před bránu a vstřelily svůj první gól.
45:09 Švýcarky se dostaly do útočného pásma, ale moc dlouho tam nepobyly.
44:00 Finská brankářka nemá v zápase moc práce, většinu času se hra odehrává před bránou Švýcarek.
42:43 Útok Švýcarek Finky zastavily až těsně před brankářkou.
41:37 Střela Kradolfer se dokutálela až k brankářce a odrazila se jí od kolen.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Finsko.
40:00 Vyloučen hráč #12 Cira Virta družstva Finsko WU19 na 2 minuty za špatné střídání
39:59 Počet střel ve druhé třetině: Švýcarsko - 4, Finsko - 7.
38:55 Švýcarka se chystala vystřelit, ale balonek zapomněla za sebou.
38:31 Další pěkná střela Finek, ale opět moc vysoko.
37:30 Dvě finské střely na bránu a obě letěly vedle.
36:40 Vyloučen hráč #14 Chiara Bertini družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za sekání
36:20 Gerber teď zachránila svůj tým před dalším inkasovaným gólem.
35:31 Pěkná střela Finek končí na hrudi švýcarské brankářky.
34:34 GÓL Finsko WU19! 0:8
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #5 Sofia Mittentag, asistoval #6 Sanni Uimarihuhta (0:8)
34:34 Finská hráčka znovu donutila brankářku, aby se pohla dopředu a potom ji oběhla.
33:41 Vyloučen hráč #19 Suvi Hämäläinen družstva Finsko WU19 na 2 minuty za zvedání florbalky
33:08 Vyloučen hráč #20 Sara Christen družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:38 Švýcarky přečíslily Finky, ale útočnice trefila pouze obránkyni před sebou.
27:37 Střela Švycarky byla zblokovaná Finkou.
27:15 Vyloučen hráč #4 Jemina Ruostila družstva Finsko WU19 na 2 minuty za sekání
26:16 Další šance Finek, ale útočnice netrefila balonek.
25:03 Finská brankářka zůstala sama proti Švýcarce, ta ale svou šanci neproměnila, trefila pouze hruď brankářky.
23:11 Švýcarka srazila Finku k zemi a sama o ni zakopla a spadla taky.
22:20 Další finská šance zastavená Švýcarkami.
20:35 Finská střela byla zblokovaná švýcarskými obránkyněmi.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Finsko.
19:59 Střely v první třetině: Švýcarsko - 1, Finsko - 8
19:04 GÓL Finsko WU19! 0:7
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #5 Sofia Mittentag, asistoval #15 Milla Ylikojola (0:7)
19:04 Další perfektně umístěná střela Finek na vzdálenou tyčku.
18:25 Finky si přihrály před švýcarskou bránu, ale už neměly místo ani čas na střelu.
17:20 Finky opět na balonku a v útočné třetině.
16:25 GÓL Finsko WU19! 0:6
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #11 Pinja Myllymäki, asistoval #7 Julia Kaan (0:6)
16:25 Rychlý protiútok Finek končí gólem ve švýcarské bráně.
15:54 Finská brankářka neměla se sřelou Stettler žádný problém.
14:22 GÓL Finsko WU19! 0:5
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #19 Suvi Hämäläinen, asistoval #18 Iida Mettälä (0:5)
14:22 Hämäläinen donutila švýcarskou brankářku pohnout se dopředu a následně ji rychle oběhla.
13:55 Švýcarky zastavily další gólovou šanci Finek.
12:20 Larsson svou střelou trefila jen hráčku před sebou.
11:58 Finky v další šanci, ale netrefily bránu.
11:34 GÓL Finsko WU19! 0:4
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #19 Suvi Hämäläinen bez asistence (0:4)
11:13 Timeout Švýcarsko WU19
11:13 GÓL Finsko WU19! 0:3
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #4 Jemina Ruostila, asistoval #9 Olivia Pietilä (0:3)
11:13 Švýcarská brankářka zastavila samostatný útok Finky, ale ta byla pronásledovaná svou spoluhráčkou, která míček dorazila do brány.
09:58 Finky sebraly balonek švýcarským obránkyním, ale nepovedlo se jim vystřelit.
09:03 GÓL Finsko WU19! 0:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #4 Jemina Ruostila, asistoval #13 Ulla Valtola (0:2)
09:03 Finská dorážka skončila ve švýcarské bráně.
08:33 Další pěkná střela Finska a opět do horní tyčky.
07:18 Krásná střela Finky z otočky trefila bohužel jenom horní tyčku švýcarské branky.
06:34 Švýcarská brankářka chytila balonek do rukou.
05:10 Švýcarky zabránily pěkné gólové šanci Finek.
04:24 Finky se drží v útočné třetině.
02:50 GÓL Finsko WU19! 0:1
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #11 Pinja Myllymäki, asistoval #19 Suvi Hämäläinen (0:1)
02:50 Přihrávka do středu hřiště a následná střela skončila za zády švýcarské golmanky.
01:20 Švýcarské hráčce se nepodařila přihrávka a dala tak možnost Finkám vstřelit první gól, ale Švýcarky situaci ubránily.
00:22 První střela Finska trefila horní tyčku švýcarské brány.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává Finsko.