Time-out
    Náchod

Události

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Primátor Náchod 7:4
branky: 11. Matouš Bešta, 16. Petr Pacanda, 26. Filip Konrady, 26. Petr Pacanda, 28. Filip Konrady, 30. David Pilík, 31. Jan Myška - 13. Erik Dao, 16. Jan Vršek, 28. Martin Brejtr, 33. David Cejnar; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Martin Klán 8 - Dominik Hanuš 45; po třetinách: 2:2, 5:2, 0:0
60:00 Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Kontrolovaný zápas, který jsme rozhodli v první polovině. Od třicáté minuty se nám zasekla mašinka na góly, předvedená hra byla plná kombinací a opravdu tomu chybělo jen více gólů. Děkuji svému týmu za zodpovědný výkon a těšíme se zítra na Hradec.
60:00 Komentář trenéra hostů: Myslím si, že ze zápasu odcházíme se vztyčenou hlavou. I přes porážku jsme nechali na hřišti maximum a v zápase se objevily pasáže, kdy naše hra měla kvalitní parametry. Ve druhé polovině nám však docházely síly a soupeř tak svou cestu za třemi body kontroloval. Děkuji svým hráčům za utkání a soupeři přeji hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: domácí - 16, hosté - 2
60:00 Ukončení 3. části
46:51 Domácí hrají v plném počtu.
46:13 Timeout Florbal Primátor Náchod
45:50 A další velká šance pro Pilíka, tentokrát si ale jeho vytočení pohlídali obránci.
45:25 Velkou šanci si utvořili i přes oslabení Pilík s Pacandou.
44:51 Vyloučen hráč #27 Tomáš Suchý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely na branku v první třetině: domácí - 16, hosté - 5
40:00 Ukončení 2. části
32:21 Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
32:21 Hosté hrají v plném počtu.
32:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #8 Jan Vršek (7:4)
30:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #50 Jan Myška, asistoval #96 Matěj Soukup (7:3)
30:08 Brankostroj, nestíhám
29:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #87 David Pilík, asistoval #60 Petr Pacanda (6:3)
27:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Martin Brejtr, asistoval #8 Jan Vršek (5:3)
27:27 Rychlá odpověď hostů, také pohledná akce.
27:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (5:2)
27:11 Bistrý krásnou střelou trefuje pouze helmu hostujícího gólmana, míček se odrazil ke Konradymu a ten ho dokázal uklidit do branky.
25:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #60 Petr Pacanda, asistoval #48 Dominik Dolejš (4:2)
25:57 Dolejš si udělal výlet z obrany do útočného rohu, nahrál před bránu a je z toho gól.
25:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:2)
25:42 Mikolášek rozehrál od mantinelu na Konradyho a ten střelou z otočky posílá svůj tým do vedení.
24:50 Domácí v plném počtu, Klán neměl moc práce při přesilové hře hostů.
24:32 Vlček se Soukupem předvedli krásnou kombinaci ve vlastním oslabení, bohužel bez gólu.
22:50 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely na branku v první třetině: domácí - 20, hosté - 5
20:00 Ukončení 1. části
15:16 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #15 Martin Brejtr (2:2)
15:16 Rychlá odpověď Náchoda.
15:03 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #60 Petr Pacanda bez asistence (2:1)
15:03 Tlak domácích vyústíl v gól Pacandy. Pacanda využil odraženého balonku za brankou a okolo tyčky se vytočil a dovezl míček až za brankovou čáru.
12:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #20 Erik Dao, asistoval #71 Dominik Jansa (1:1)
10:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #96 Matěj Soukup (1:0)
10:22 Soukup dlouhým náhozem našel osamoceného Beštu a ten neomylně trefuje horní roh. Hanuš neměl šanci, si s touhle střelou poradit.
06:05 Domácí opět několikrát ohrozili Hanušovu branku, zatím pokaždé bez úspěchu.
04:08 Golmanovi hostů se ted podařilo míček ramenem vyrazit, ten se pak od tyčky odrazil zpět na hokejku domácích a ty mohou pokračovat v útoku.
03:19 Složitý signál hostů při volném úderu měl zmást domácí, ti se nenchávají vyvést z míry a balon se k brance nepřiblíží.
02:02 První minuty zápasu si balonek drží na svých florbalkách přeážně domácí.
00:00 Zahájení utkání.