4:7
    ()

Události

Sokol Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7
branky: 13. Marek Weinelt, 28. Lukáš Kučera, 47. David Petržela, 50. Michael Smola - 11. Jiří Halama, 13. Jiří Halama, 19. Zdeněk Malich, 49. Zdeněk Malich, 55. Adam Hemerka, 60. Adam Hemerka, 60. Adam Hemerka; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Haleš 17 - David Nečas 15; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Randy: Když jsme měli ve druhé třetině dát branky, tak jsme selhali. Celkově takový nemastný neslaný. Potrénujeme a příště budeme lepší. Díky Brnu a šťastnou cestu domů.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Jana Niznera: Z naší strany, s ohledem na včerejšek, dobré utkání. Podařilo se udržet sebevědomí, poctivou obranou a proměněním několika příležitostí jsme vybojovali důležité body. Děkuji soupeři za kvalitní hru.
60:00 Střely ve 3. třetině - 6:9
60:00 Ukončení 3. části
59:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka bez asistence (4:7)
59:24 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
59:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka, asistoval #41 Adam Klimeš (4:6)
58:59 Pardubice bez gólmana v 6.
58:51 Vyloučen hráč #34 Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
58:00 Znovu samostatný výběh Brna! Tentokrát Haleš vyráží.
56:15 Hamalovu střelu Haleš vyráží za mantinely.
54:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
53:40 Kohoutkova prudká střela z půlky hřiště minula branku Brna.
51:48 Po faulu domácích rozehrávají hosté standartku přímo před brankou Pardubic.
49:00 GÓL Sokol Pardubice! 4:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #82 Michael Smola, asistoval #32 Dominik Czeszewski (4:4)
48:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Zdeněk Malich bez asistence (3:4)
48:09 Po chybě domácích osamocený Malich neminul.
46:40 GÓL Sokol Pardubice! 3:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #37 Lukáš Kučera (3:3)
46:40 Napoprvé Petrželovu střelu golman vyrazil, podruhé už skončila v brance.
45:35 Czeszewkého střela letěla úplně mimo.
44:40 Šmerákovi stačilo doklepnout míček do odkryté branky, ale míček vůbec nestrefil.
43:25 Hemerka se prodral přes celé hřiště, jeho střelu zlikvidoval Haleš.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. třetině - 6:6
40:00 Ukončení 2. části
39:48 Bartoš vyhazuje na druhou polovinu hřiště.
39:18 Právě probíhá poslední minut 2. třetiny a hosté jsou na míčku.
37:32 Běhá se nahoru a dolů, velké šance momentálně nepřicházejí.
36:52 Hra je často stopována kvůli drobným faulům a nepřesnostem. Pro diváky tento zápas určitě atraktivní není.
33:10 Lukáš Kučera po přihrávce zpoza branky ve velké šanci, avšak minul.
32:01 Hosté šli do útoku, Macek jim míček uzmul.
31:10 Bartošovu střelu zblokoval Kůra před brankou.
30:45 Hosté rozehrávají po faulu Součka.
29:43 Domácí rozehrávají na své útočné polovině.
27:09 GÓL Sokol Pardubice! 2:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #1 Martin Haleš (2:3)
26:40 Hosté v plném počtu.
26:30 Petržela po nahrávce L. Kučery těsně minul.
24:36 Vyloučen hráč #34 Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
23:55 Petržela poslal míček před branku hostí, ale tam byl připraven Maleček.
22:20 Macek florbalkou odrazil míček mimo ohrožení branky.
21:30 Kůrovu střelu Haleš vyrazil rukou.
20:01 Na začátku druhé třetiny jsou v držení míčku Pardubice.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. třetině - 8:9
20:00 Ukončení 1. části
19:30 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Zdeněk Malich, asistoval #94 Adam Hemerka (1:3)
18:25 Olšákova střela letěla mimo.
17:20 Hosté v plném počtu. Domácí přesilovku také nevyužívají.
16:20 Druhou Kalužovu střelu zblokoval Maleček.
16:10 Kalužovu střelu golman vyráží.
15:01 Vyloučen hráč #6 Matěj Lang družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
15:01 I domácí si už v první třetině zahrají přesilovku.
14:12 Míček právě těsně minul domácí branku.
13:28 Pardubice šly do útoku, ale Novák nestihl zpracovat balonek.
12:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama bez asistence (1:2)
12:32 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #73 Marek Weinelt z trestného střílení (1:1)
10:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama, asistoval #37 Matyáš Kůra (0:1)
10:20 Verner právě nahrál Malichovi přímo na florbalku a ten mohl jít do rychlého protiútoku. Branku však netrefil.
09:17 Trenér domácích právě dostal dělovou ránu míčkem do zad.
07:48 Domácí v plném počtu.
07:28 Střela Brna letěla mimo ohrožení branky.
05:48 Vyloučen hráč #87 Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
05:17 Kohoutek vystřelil, ale jeho střelu zblokovali dva bránící protihráči.
04:52 Zatím zápas probíhá v poklidu. Ani jeden tým zatím neměl žádnou šanci.
02:20 Po outu mají domácí rozehrávku na své útočné polovině.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00 Zahájení utkání.