• 39 38:30
    4:3
    (Waldhauser)

XPS Network Tatran Střešovice B - Panthers Praha 4:3
branky: 3. Jan Bulderbergs, 17. Petr Jedlička, 19. Martin Pretl, 21. Kryštof Maňour - 10. Přemysl Vávra, 28. Karel Petrák, 39. Karel Petrák; rozhodčí: Filip Gaberdén - Daniel Fišer; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Linhart ? - Daniel Brskovský ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:1
45:00 Ukončení 3. části
38:30 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (4:3)
37:55 Brankář domácích Jan Linhart stále drží Tatran svými skvělými kousky! Občas to vypadá že si s ním hráči Panthers neví rady.
34:52 Vyloučen hráč #70 Kryštof Maňour družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:52 Vyloučen hráč #12 Karel Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
31:57 Vyloučen hráč #99 Viktor Mochan družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
27:16 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (4:2)
20:56 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 4:1
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #70 Kryštof Maňour, asistoval #10 Filip Píše (4:1)
18:51 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 3:1
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #47 Tadeáš Zelený (3:1)
16:01 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 2:1
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #81 Petr Jedlička, asistoval #99 Viktor Mochan (2:1)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
09:33 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Přemysl Vávra bez asistence (1:1)
02:29 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:0
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #98 Jan Bulderbergs, asistoval #11 Martin Pretl (1:0)
00:08 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání