Dominik VRÁNA
    (Václav)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

FBC FORSEE PLZEŇ - USK Akademik Cheb 1:2
branky: 21. Ondřej Kubeš - 42. Jakub Václav, 45. Dominik Vrána; rozhodčí: Vojtěch Jahn - Jaroslav Němeček; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Růžička 19 - Jakub Houser 12; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:2
45:00 Ukončení 3. části
44:20 Vyloučen hráč #90 Vlastimil Křížek družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za bránění ve hře
44:03 GÓL USK Akademik Cheb! 1:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #27 Dominik Vrána, asistoval #9 Jakub Václav (1:2)
44:03 Ještě než jsme stihli vychválit i plzeňského gólmana za skvělé zákroky, máme tu branku v přesilovce. Na tuto střelu už Růžička nedosáhl.
44:00 Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
42:46 I v oslabení vyslal hráč Forsee jedouvatou bombu z poloviny hřiště. Chebský gólman zasahuje a drží svůj tým na nohou!
42:30 Timeout USK Akademik Cheb
42:04 Vyloučen hráč #40 Karel Páv družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za vysoká florbalka
42:04 Třetí třetina opravdu přináši drama. Obrat zápasu. Cheb má za stavu 1:1 šanci ujmout se vedení. Jak naloží s přesilovkou?
41:06 GÓL USK Akademik Cheb! 1:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #9 Jakub Václav, asistoval #21 Jan Žuk (1:1)
41:06 Zvoní tyč! Obrovská šance Forsee dva na nula končí na tyčce. A hned protiútok Chebu trestá neproměněnou šanci. Nedáš dostaneš!
39:15 Chebský gólman Houser teď podržel svůj tým dvěma parádními zákroky. V obou šancích byli hráči Forsee sami před bránou.
37:24 Cheb opět drží loptičku, kombinují na soupeřově polovině. Bez gólu.
36:23 Vyloučen hráč #40 Karel Páv družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání
35:10 Cheb se marně snaží uzamknout soupeře.
33:37 Vyloučen hráč #23 Jaroslav Tuma družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za špatné střídání
33:00 Překombinovaná akce Chebu. Škoda.
32:30 Těžko určit, který tým na hříšti dominuje.
30:44 Oba týmy si vytvořili gólové šance. Nedříve Forsee a pak z protiútoku Cheb. Tempo se zvyšuje.
30:01 Věříme, že třetí třetina přinese dramatický závěr.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
28:47 Vyloučen hráč #28 Lukáš Valenta družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za bránění ve hře
28:47 Plzeňský protiútok zastavil nekompromisně chebský Valenta. Bohužel nedovoleně a byl odměněn dvěma trestnými minutami.
27:00 Cheb na balónku zakládá útočnou akci. Tu však Plzeň přerušila a střelu z protiútoku vykryl chebský gólman přilbou. Parádní a pohotový zákrok.
26:30 Útočnou akci Forsee blokuje chebský obránce. Forsee však stále na balónku.
25:45 Chebští hráči konečně ukazují své sebevědomí a předvádí nějakou tu kličku. Forsee naopak hru zjednodušuje a po jedné přihrávce do útoku prověřují chebského golmana z dálky.
24:40 Šance pro Forsee zvýšit na 2:0 do prázdné brány. Plzeňský útočník však nabíku odmítl a přestřelil.
22:41 Cheb si v početní převaze nedokázal vytvořit golovou šanci, což by pro bývalý divizní tým v této soutěži neměl být problém. Věříme, že svou kvalitu v zápase předvedou.
20:41 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 1:0
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #16 Ondřej Kubeš, asistoval #6 Zbyněk Vícha (1:0)
20:41 Vyloučen hráč #23 Jaroslav Tuma družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za nesportovní chování
20:41 Hru okořenil Ondřej Kubeš, který takovým padáčkem z půlky překvapil chebského golmana. 1:0
19:00 U stolku nemáme slov. Hra je opravdu pro oko diváka nudná, žádné pěkné akce se nerýsují. Ještě chvilku a doporučíme vám raději sledovat šachový turnaj.
18:00 Hra se přelévá ze strany na stranu. Jsme svědky nepřesných přihrávek a málo razantních střel, které často letí mimo branku.
17:10 Byli jsme svědky nepříjemného hitu, který obdržel hostující gólman od útočícího hráče. Hra přerušena.
17:00 Cheb se neúspěšně snaží svojí aktivitu proměnit v góly. Bohužel se jim střelecky nedaří.
15:40 Zdravím z komentátorského stanoviště. Hanz und Hanz jsou připraveni podat Vám objektivní komentář alespoň na zbytek zápasu Forsee vs. Cheb.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části