9:0
    Petra HLOŽANKOVÁ
    (Domonkosová)

Bulldogs Brno - FTC Vysoké Mýto 9:0
branky: 1. Yvona Dostálová, 8. Tereza Tomanová, 9. Michaela Žáková, 20. Karolína Garguláková, 21. Karolína Garguláková, 24. Aneta Koláčková, 39. Simona Némethová, 57. Nikola Domonkosová, 59. Petra Hložanková; rozhodčí: Martin Řehák - Lukáš Paták; vyloučení: 0:3 + Lucie Prokešová 5; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Markéta Hošek Marková 14 - Anna Bartošová 19, Tereza Ondrová 4; po třetinách: 4:0, 3:0, 2:0
60:01 Komentář domácího trenéra Rudolfa Škubala: Splněný první krok v sezóně, první místo ve skupině. Nyní nás čeká nová soutěž, na kterou se musíme připravit. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář vedoucí hostujícího týmu Terezy Ondrové: Bojovaly jsme statečně až do konce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do play-off
60:00 Střely celkem: domácí 32, hosté 14
60:00 Střely na branku: domácí 6, hosté 7
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu
58:29 GÓL Bulldogs Brno! 9:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #4 Petra Hložanková, asistoval #92 Nikola Domonkosová (9:0)
58:29 Hložanková střílí z první a zvyšuje skóre
57:42 Vyloučen hráč #68 Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
57:36 Nebezpečná střela Detkové, končí mimo
56:08 Domonkosová zvyšuje střelou k tyči na 8:0
56:04 GÓL Bulldogs Brno! 8:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Nikola Domonkosová bez asistence (8:0)
55:26 Nádherná kombinace Sekaninové a Némethové končí za bránou
54:53 Souboje u mantinelů se začínají přiostřovat
53:37 Střela Koláčkové končí v rukou brankářky
51:47 Buldočky rozjíždějí útočnou akci, Babáčková faulována
49:41 Sekaninová se krásně uvolnila na střed, ale gól nevstřelila
47:51 Hráčky Mýta se ženou do protiútoku ve třech, ale Marková jejich střelu chytá
46:51 Nepřehledná situace před Markovou, naštěstí gól nepadl
44:36 Tvrdý souboj u mantinelu a domácí mají rozehrávku
42:59 Marková chytá střelu hostí
41:34 Hostující hráčka zachytila rozehrávku, ale zakončit nedokázala
40:46 První střela domácích a následná dorážka končí mimo bránu
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Tereza Ondrová družstva FTC Vysoké Mýto
40:00 Střely na branku: domácí 13, hosté 2
39:33 Hostující hráčky se snaží napadat, ale domácí obrana si s nimi poradí
38:38 Krejčíková se krásně uvolnila od mantinelu a Némethová střílí gól
38:26 GÓL Bulldogs Brno! 7:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Simona Némethová, asistoval #49 Petra Krejčíková (7:0)
36:39 Pohlodková střílí z dobré pozice, ale branku míjí
35:02 Buldočky si vytváří jednu šanci za druhou
33:12 Domácí hráčky kombinují na útočné polovině
32:12 Vyloučen hráč #23 Lucie Prokešová družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minuty za bránění ve hře
30:58 Střela Dostálové končí mimo bránu.
29:47 Výběh Prokešové dobře vyrazila Marková maskou
28:58 Hra se přelévá ze strany na stranu, nyní střelu Domonkosové zablokovala obrana hostí
27:50 Rychlý protiútok hostí pokazila Bachratá
25:39 Žáková se uvolnila v rohu a nahrála Koláčkové, té ale střela z první nesedla
23:56 Koláčková při rozehrávce běžela tak dlouho, až se ocitla před brankou hostí a střelou k tyčce upravuje skóre zápasu již na 6:0.
23:55 GÓL Bulldogs Brno! 6:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #5 Veronika Pohlodková (6:0)
22:19 Buldočky se snaží dostat na delší dobu do útočného pásma, to se jim ale nedaří
20:55 Míček se odrazil přímo ke Gargulákové a ta svoji šanci využila
20:54 GÓL Bulldogs Brno! 5:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková bez asistence (5:0)
20:00 Střely na branku: domácí 13, hosté 2
19:59 Střely po první třetině: Bulldogs Brno - 13, Vysoké Mýto - 5
19:38 Garguláková vyřešila situaci 2 na 1 velice dobře a zaslouženě střílí gól.
19:37 GÓL Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #23 Yvona Dostálová (4:0)
18:43 Bachraté přeskočil míček hokejku a Juříkové se otevřela dálnice až k bráně domácích. Zakončení ale chyběla přesnost.
17:28 Pár nepřesností na straně buldoček a Vysoké Mýto se dostalo k pár šancím
15:40 Brno střídá po úspěšném odebrání míčku hostům
13:37 Žáková se dobře dostala sama před brankářku, její backhandové zakončení ale nebylo přesné.
12:47 Zblokované střely Domonkosové a Sekaninové, přesilovka domácích tak zůstává nevyužitá.
11:30 Velká šance Pohlodkové, ani po několika dorážkách se jí ale nepodařilo míček dostat do brány.
11:06 Vyloučen hráč #66 Veronika Bekeová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:06 Záhorková se řítila na Markovou, s Žákovou těsně za sebou. Marková ale její střelu vyrazila.
08:52 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #84 Monika Zamazalová (3:0)
08:30 Vyloučen hráč #23 Lucie Prokešová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká florbalka
07:45 Domácí jsou zatím v zápase aktivnější a když ztratí míček, hned se jim ho podaří vybojovat zpátky
07:18 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Tereza Tomanová, asistoval #21 Martina Babáčková (2:0)
06:38 Závar před bránou hostí řeší obrana výkopem a na míčku opět buldočky
05:41 Mýto nyní na míčku, snaží se vytvořit si první šanci
04:43 Hložanková vyběhla zpoza brány a nahrávkou našla Tomanovou, ta ale odkrytou bránu netrefila
03:14 Domonkosová střílí po nahrávce Dostálové, ale pouze do připravené Bartošové
02:37 Némethová po špatné rozehrávce hostí získává míček pro buldočky
01:37 Sekaninová z dobré pozice ze střední vzdálenosti střílí, jen do golmanky
00:47 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #23 Yvona Dostálová bez asistence (1:0)
00:01 Úvodní buly získávají domácí